Czytaj więcej:
Stage Dive. Tom 1. Lick okładka

Średnia Ocena:Stage Dive. Tom 1. Lick

Kiedy serce gra jak struna szarpnięta miłością... Wyobraź sobie, że po hucznej imprezie w Las Vegas, na potężnym kacu, budzisz się obok gorącego, wytatuowanego mężczyzny, a na palcu dostrzegasz pierścionek z dużym diamentem. tak właśnie czuła się Evelyn Thomas, która tamtej nocy obchodziła własne dwudzieste pierwsze urodziny. Nie pamiętała z nich zupełnie nic, w przeciwieństwie do leżącego obok niej rockmana, który pamiętał każdy detal... Evelyn wkrótce poznała całą prawdę. Ubiegłego wieczoru została żoną Davida - utalentowanego idola, autora hitów i głównego gitarzysty kapeli rockowej Stage Dive. Po pierwszym szoku postanowiła wyplątać się z tego dziwacznego małżeństwa. Już wkrótce okazało się jednak, że chemia pomiędzy nimi jest zbyt silna, żeby po prostu się rozstać. Mimo że oboje pochodzili z różnorakich światów, zaczęli odnajdywać coraz więcej łączących ich spraw. Postanowili zawalczyć o siebie i dla siebie, choć zdawali sobie sprawę, że będzie to od nich wymagać poświęcenia. Małżeństwo z gwiazdą rocka nie może być nudne! Oto książka, w której brzmienia gitary przechodzą w zmysłową melodię miłości. To opowiadanie o rozstaniach i powrotach, o bolesnych tajemnicach z przeszłości, nadziei i odwadze, która każe zaryzykować wszystko, by spełnić marzenia. Odnajdziesz tu cząstkę swojej historii, w niesamowitym klimacie rocka!

Szczegóły
Tytuł Stage Dive. Tom 1. Lick
Autor: Scott Kylie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Stage Dive. Tom 1. Lick pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Stage Dive. Tom 1. Lick Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Stage Dive. Tom 1. Lick PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Z okazji 21. urodzin Evelyn udaje się do Vegas, by hucznie świętować wraz ze własną najlepszą przyjaciółką. Następnego ranka budzi się w łazience na podłodze z wielkim kacem, jednak sprawy delikatnie się komplikują, w momencie gdy uzmysławia sobie, że ma towarzystwo. Obok niej znajduje wspaniałego, wytatuowanego mężczyznę, którego twarz wydaje się jakaś taka znajoma. Próbując cokolwiek sobie przypomnieć, całkiem przypadkiem okrywa wielki diament na swoim palcu. "Wait a minute. You're just messing with me, aren't you?" "I'm so sorry." "Let me get this straight. You don't remember anything?" "No. What did we do last night?" "We got fucking married." Po tym jak jej małżonek opuszcza pokój hotelowy, Evelyn obmyśla plan jak wybrnąć z tej dość niekomfortowej sytuacji i postanawia zachować wszystko dla siebie. Od zawsze miała plan, że zwiąże się z miłym, poukładanym, noszącym garnitury mężczyzną, tak więc jej mąż w ogóle nie wchodzi w grę. Dzięki tatuażowi na pośladku, odkrywa jego imię - David. Wraz z przyjaciółką wraca do domu, gdzie będzie czekała na papiery rozwodowe. Wysiadając z samolotu, na lotnisku czekała na nią niemiła niespodzianka, masa fotoreporterów, która znała jej imię i nieźle wiedzieli co wydarzyło się poprzedniej nocy, lecz dzięki temu okrywa kim jest jej małżonek. Przez całe te zamieszanie utraciła możliwość odbycia stażu w wymarzonym biurze architektonicznym. W pewnym momencie na jej progu pojawili się ludzie Davida, który zaproponował jej przyjazd do niego, by przeczekać "burzę". Brak stażu i śledzący ją fotoreporterzy przyczyniają się do podjęcia ryzyka i wybrania się do Davida. Kilka pierwszych chwil pobytu w LA to koszmar, a spotkanie z prawnikami by uzyskać rozwód to jedna wielka katastrofa. To skłoniło "młode małżeństwo" do wyjazdu z miasta by nabrać dystansu. Sprawy między nimi zaczynają się nieźle układać, a David obrał sobie za cel by pomóc Evelyn, by ta przypomniała sobie co wydarzyło się w Vegas. Okazuje się, że David nie był tak pijany podczas tej nocy i pamięta wszystko, jak i też cały ten ślub coś dla niego znaczył. "it's no fair, that i remember and you don't, Evelyn" Wszystko co dobre dynamicznie się kończy, a powrót do LA pokazuje, że życie z gwiazdą rocka nie jest usłane różami, zostawiając wszystko za sobą Evelyn wraca do domu. Czy małżeństwo to okaże się jedną olbrzymią pomyłką? Czy David będzie walczył o Evelyn i ich przyszłość? Aby poznać odpowiedzi na te zapytania zapraszam do lektury. Weronika https://ourpiecesofbooks.blogspot.com/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!