Czytaj więcej:
Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai okładka

Średnia Ocena:Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai

Znacie Lassego i Maję, którzy w szwedzkim miasteczku Valleby tropią przestępców? W „Srebrnej księdze” możecie przyłączyć się do nich i pomóc im w rozwiązywaniu detektywistycznych zagadek. „Srebrna księga” to szyfry, labirynty, rebusy, krzyżówki, ćwiczenia na spostrzegawczość i mnóstwo innych detektywistycznych łamigłówek. A wszystko w idealnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis – w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców słynnych z ebooków o Lassem i Mai. Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony srebrny medal ze środka książki. Odnajdziesz tam też naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Do rozwiązania większości detektywistycznych łamigłówek nie jest niezbędna znajomość książek, lecz zabawa będzie jeszcze lepsza, jeśli wcześniej przeczytasz choć jedną z  „Tajemnic...”, czyli:  „Tajemnicę diamentów”, „Tajemnicę hotelu”,  „Tajemnicę cyrku”, „Tajemnicę kawiarni”, „Tajemnicę mumii” lub  „Tajemnicę kina” ! Zalecamy również  „Brązową księgę” - oczywiście pełną zagadek.

Szczegóły
Tytuł Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai
Autor: Widmark Martin, Willis Helena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • natalia81

  fajne zagadki dla wielbicieli miasteczka valleyby:)duzo nawiazan do ebooków z tej serii i fajne naklejki

 • Anonim

  Super łamiglowki dla fanow przygod bohaterow ksiazek o malych detektywach z serii "Biuro detektywistyczne Lassiego i Mai".Pozwala rozwinac koncentracje i uwage dzieci z kłopotami skupienia.Rewelacja, upominek na mikolajki bardzo udany:-)

 • Joanna

  Interesująca książka ebook z zadaniami logicznymi. Uczy spostrzegawczości i myślenia.

 • anonymous

  Łamigłówki są fajnym dodatkiem do całej serii książek.

 • EwaR

  Super zbiór łamigłówek. Na końcu test dla uważnie czytających przygody Lassego i Mai.

 • Ewa Sobczyk

  Super dla dziecka, które lubi serię książek. Zabawa i nauka w jednym. Zalecam

 • Weronika

  Bardzo fajna książka. Bardzo łatwe zadania. Zalecam dla klas 1-3.

 • Izabela Sevrain

  Bardzo interesująca kontynuacja serii przygód Lassego i Mai, pozwalająca na sprawdzenie własnej wiedzy i świetne spędzenie czasu.

 • Quart

  Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli Lassego i Mai. Zagadki ciekawe, wciągające dzieciaki na długi czas. Trenują spostrzegawczość, pamięć a także logiczne myślenie.

 • joanna kowalska-okulanis

  Śmieszne uzupełnienie Przygód dwojga bohaterów. Dzieci mogą samodzielnie rozwiązać kilka zagadek, rebusów, krzyżówek i wcielić się w rolę detektywa, otrzymując naklejki - nagrody za prawidłowe rozwiązanie.

 • Gofelek

  Niezła pozycja dla dzidziusia czytającego całą serię detektywistyczna.

 • Agnieszka Michniewicz

  Dawno zadna ksiazka nie wciagnela mojego dzidziusia tak bardzo.

 • Magda Schroeder

  Interesujące i śmieszne zagadki, szczególnie dla fanów serii o Lasse i Mai. Rozwiązania z tyłu książki pomagają najmłodszym czytelnikom. Moją 10-cio letnią córkę łamigłówki pochłonęły do tego stopnia, że nie odłożyła ich na potem póki nie zrobiła wszystkich zadań.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!