Czytaj więcej:
Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1

Wejdź do świata magii i zapomnij o nudzie. Pierwszy tom pełnej magii i humoru serii dla czytelników od lat 10 do 110! Witajcie w Burzowie, pochmurnej metropolii nierzadko nawiedzanej przez istoty nie z tego świata. Gdy miasto dotyka klęska czarnego deszczu, potrzebna okazuje się interwencja łowców upiorów. Alfaen i Darkins, właściciele Spółki Antymagicznej, rozpoczynają śledztwo, które prowadzi ich do ekscentrycznej poetki Ithne nawiedzanej przez demona. Potyczka z upiorem kończy się katastrofą, a miastu grozi duże niebezpieczeństwo. Czy pomoc Czarnoksiężnika i jego wyjątkowych pupili wystarczy, by wypędzić śmiertelnie groźną istotę? Jakie sekrety kryje przeszłość Ithne i jej rodziny? Co ma z tym wszystkim wspólnego opuszczony dom w środku lasu? Wyruszcie na przygodę z Alfaenem i Darkinsem, by poznać odpowiedzi na te pytania. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić! "Gabriela Bramska stworzyła świat po brzegi wypełniony magią, aromatem świetnych wypieków i idealnym humorem, od którego uśmiech nie opuszcza ust. Spółka Antymagiczna to historia z przekazem a także emocjonująca przygoda dla każdego. Alfaen i Darkins zapraszają Was do Burzowa, tam zdecydowanie nie ma nudy!" Agata Szopa, @artemiabook  "Dawno nie czytałam tak idealnej fantasy młodzieżowej! Duet Alfaen&Darkins powali Was na kolana własną przenikliwością, błyskotliwością, dopasowaniem i poczuciem humoru. Każdy z Was z radością dołączyłby do ich Spółki Antymagicznej i mimo ponurej rzeczywistości chętnie zamieszkał w Burzowie – mieście pełnym magii, stworzeń, które nie mieszczą się w naszej percepcji… i kłopotów. Nie traćcie więc czasu i wyruszcie wspólnie z nimi na wyprawę przez Deszczowy Las w poszukiwaniu upiorów… i guza.  To będzie prawdziwa przygoda: nieco się przestraszycie, nieco pośmiejecie i daję głowę – spędzicie idealnie czas!" Aleksandra Barczyk, Redaktor CzasDzieci.pl "Cierpicie na niedosyt humorystycznej fantastyki? Chcecie wypędzić ze własnego życia jesienną chandrę? Potrzebujecie terapii bogatej w przygody, dreszcze i paranormalno-magiczne zjawiska? Koniecznie zgłoście się do Spółki Antymagicznej z o.o. – ona rozwiąże wszelkie wasze problemy!" Justyna Sikora, @nasz.ksiazkowir "Spółka Antymagiczna to przygodowa opowieść dla nieco najmłodszych czytelników, w której pod warstwą fabularną pełną akcji i niezwykłego humoru można odnaleźć kluczowe wartości. Darkins i Alfaen chętnie ugoszczą Was w własnych progach i zapewnią świetną rozrywkę. Po odwiedzeniu Burzowa z pewnością będziecie chcieli do niego wrócić!" Maciej Klebański, @ksiazkowy_pirat "Dzięki tej książce pdf przeniesiesz się do magicznej krainy i poczujesz się jak łowca duchów. To trudna i klimatyczna historia, która otacza nas własną aurą już od pierwszych stron." Patrycja Puzik @books.of.youth

Szczegóły
Tytuł Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1
Autor: Bramska Gabriela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Młodzieżówka
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom. Spółka Antymagiczna. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!