Czytaj więcej:
Specjalistka od skandali okładka

Średnia Ocena:Specjalistka od skandali

Szejk Kedah chce wprowadzić w swoim państwie dużo korzystnych zmian, jednak nie ma poparcia ojca i brata. Wie, że ludzie staną po jego stronie, lecz brat może ujawnić tajemnice z osobistego życia Kedaha, które bardzo mu zaszkodzą. Przyjaciel poleca mu angielską prawniczkę Felicię Hamilton, która słynna jest z tego, że potrafi rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Kedah zatrudnia ją jako asystentkę. Jednak by Felicia mogła wykonać własne zadanie, przyzwyczajony do wydawania rozkazów szejk będzie się musiał podporządkować jej regułom.

Szczegóły
Tytuł Specjalistka od skandali
Autor: Marinelli Carol
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Specjalistka od skandali pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Specjalistka od skandali Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Specjalistka od skandali PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Specjalistka-od-skandali.pdf - Rozmiar: 230 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Specjalistka od skandali PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Książki » 40560 » Specjalistka od skandali Specjalistka od skandali Carol Marinelli książka pdf Pobierz PDF Czytaj online Książka romantyczna Specjalistka od skandali - Carol Marinelli - Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie już od 6,79 zł - od 6,79 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Romanse, najtańsze i. Specjalistka od skandali, Carol Marinelli - 8,09, 8,09. Szejk Kedah chce wprowadzić w swoim kraju wiele korzystnych zmian, jednak nie ma poparcia ojca i brata. Wie, że ludzie staną po jego stronie, Ebook - EPUB, MOBI. Specjalistka od skandali – Carol Marinelli. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Harlequin. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu  Specjalistka od skandali. Carol Marinelli. Szejk Kedah chce wprowadzić w swoim kraju wiele korzystnych zmian, jednak nie ma poparcia ojca i brata. Wie, że ludzie staną po jego stronie, ale brat może ujawnić sekrety z osobistego życia Kedaha, które bardzo mu zaszkodzą. Przyjaciel poleca mu angielską  Specjalistka od skandali - Carol Marinelli (EPUB) - Ceny już od 8,09 zł ✅ Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl. Specjalistka od skandali - Marinelli Carol , tylko w empik.com: 7,64 zł . Przeczytaj recenzję Specjalistka od skandali. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Specjalistka od skandali (Carol Marinelli). Dostawa już od 4,99 zł ✅ Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Specjalistka od skandali - Marinelli Carol , tylko w empik.com: 7,64 zł . Przeczytaj recenzję Specjalistka od skandali. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Harlequin - seria ŚWIATOWE ŻYCIE marzec 2018. Przedpremierowa wysyłka. Zamów już dziś kultowego Harlequina w promocyjnej cenie na booktime.pl. Specjalistka od skandali – opis wydawcy. Szejk Kedah chce wprowadzić w swoim kraju wiele korzystnych zmian, jednak nie ma poparcia ojca i brata. Wie, że ludzie staną po jego stronie, ale brat może ujawnić sekrety z osobistego życia Kedaha, które bardzo mu zaszkodzą. Przyjaciel poleca mu angielską

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!