Czytaj więcej:
Soy Luna. Zaczyna się podróż okładka

Średnia Ocena:


Soy Luna. Zaczyna się podróż

Wakacje dobiegają końca. Rodzice Luny postanawiają skorzystać z niespodziewanej propozycji i zamieszkać w Argentynie. Choć Luna początkowo nie zamierza porzucać przyjaciół i wieczorów poświęconych jeździe na wrotkach, w końcu daje się przekonać i gotowa jest na kolejną przygodę. Buenos Aires wita ją olbrzymią niespodzianką: Luna znajduje tam wrotkowisko własnych marzeń! Spędzi na nim dużo niezapomnianych chwil i pozna świeżych przyjaciół od serca. Książka oparta na serialu Soy Luna emitowanym na Disney Channel.

Szczegóły
Tytuł Soy Luna. Zaczyna się podróż
Autor: Jiménez  Paco
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Soy Luna. Zaczyna się podróż pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Soy Luna. Zaczyna się podróż Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Soy Luna. Zaczyna się podróż PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    Opowieść rozpoczyna się od samego początku tj. od pierwszego odcinka kiedy to Luna mieszka jeszcze w Cancun w Meksyku. Właśnie wówczas jej rodzice dostają od pani Benson propozycję pracy w Argentynie i całą rodziną wyjeżdżają do Buenos Aires. Tam Luna dzięki nowej pracodawczyni jej rodziców zostaje zapisana do prywatnej szkoły Blake South College. Ciężko jest się jej odnaleźć w świeżym miejscu jednak nie chce zawieść rodziców i postanawia spróbować. Ku jej zdumieniu w okolicy szkoły znajduje się idealny klub dla wrotkarzy. Sama jeździ przecież na wrotkach, miłuje ten sport a to miejsce ogromnie jej się podoba. Kobieta dynamicznie zaprzyjaźnia się z Niną i jest ogólnie lubiana w szkole. Są jednak osoby, które za nią nie przepadają jak Ambar, która stale coś knuje. Luna najbardziej tęskni za Simonem, przyjacielem którego zostawiła w Meksyku. Ten jednak również za nią tęskni i postanawia przyjechać do Argentyny żeby być bliżej dziewczyny. Mając przy sobie rodziców, Simona, Ninę i mogąc jeździć w Jam and Roller Luna jest naprawdę szczęśliwa. Jak potoczy się jej nowe życie, jakie sukcesy i porażki czekają na nią w Argentynie, jakie wspaniałe przygody przed nią, tego właśnie dowiecie się sięgając po tę właśnie lekturę...Książka jest czymś w rodzaju pamiętnika, który pisze Luna. To z jej perspektywy czytelnik obserwuje otaczający ją świat, dowiaduje się o troskach i marzeniach dziewczyny, o których nierzadko nie mówi głośno. Luna jest właściwie taką typową nastolatką z olbrzymią pasją. Miłuje wrotki i wszystko co się z nimi wiąże. Jest przy tym bardzo energiczna i żywiołowa i nie potrafi usiedzieć spokojnie w jednym miejscu przez dłuższą chwilę. Ponadto emanuje z niej wyjątkowo pozytywna energia, dlatego przyciąga do siebie ludzi zarażając ich uśmiechem i pogodą ducha.Książkę ogólnie czyta się lekko i przyjemnie. Akcja toczy się wartko, jest przy tym zabawna i atrakcyjna dla młodego czytelnika, który wkracza w świat nastoletniej dziewczyny, targanej zwykłymi młodzieńczymi emocjami. Taka lektura zdecydowanie może zainteresować młode fanki serialu, który od 16 maja gości na antenie Disney Channel. Myślę, że przygodę z tą właśnie książką mogę zaliczyć do udanych choćby z tego powodu, że dużo w niej pozytywnej energii, którą bohaterka zaraża też czytelnika. Na pewno miło spędziłam z moimi dziewczynkami przy niej wolny czas i oczywiście zalecam tę niezobowiązującą historię wszystkim młodym czytelniczkom ciekawym perypetii sympatycznej telewizyjnej bohaterki ;)

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!