Czytaj więcej:
Smak nadziei okładka

Średnia Ocena:Smak nadziei

Poukładane życie Maddie rozpada się jak domek z kart, gdy mąż odchodzi do kochanki, która spodziewa się jego dziecka. Maddie musi znaleźć pracę, lecz to niełatwe, skoro od zawsze zajmowała się wyłącznie domem. Dzieci próbują pomagać, jednak źle znoszą rozstanie rodziców. Przyjaciółki proponują Maddie wspólny interes – otwarcie salonu spa dla kobiet. Liczą nie tyle na wielki zysk, co na wyrwanie Maddie z marazmu. Chcą, by uwierzyła we swoje siły. Przekonują ją też, by zaczęła się spotykać z Calem Maddoxem, który jest nią zainteresowany. Kłopoty z dziećmi, byłym mężem, nową pracą i świeżym mężczyzną… tak wiele wyzwań dla kobiety, która nigdy nie była niezależna…

Szczegóły
Tytuł Smak nadziei
Autor: Woods Sherryl
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Mira
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Smak nadziei pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Smak nadziei Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Smak nadziei PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • marana

  Piękna, optymistyczna historia która dużo uczy i daje nadzieję. Taka jest właśnie historia Maddie, ta historia pokazuje, że czasem zmiany w życiu mogą wyjść nam na dobre. Dają nam doświadczenie, pewność siebie i poczucie swojej wartości, a to przecież najcenniejsze. Genialna opowieść.

 • bejza

  Jest to książka, lektura obowiązkowa dla każdej z nas. Lekka i przyjemna w odbiorze książka ebook poruszyła mnie do tego stopnia, że po skończeniu czytania jeszcze długo nie mogłam się otrząsnąć. Główna bohaterka Maddie, jest dla mnie kobietą, ideałem do naśladowania. Pomimo ciężkiej próby jaką jest zdrada męża prezentuje siłę charakteru, mądrość i 100% kobiecości. Idealna opowieść o kobietach i dla kobiet. Polecam!

 • magdalenardo

  Książkę czytało się świetnie. Od razu polubiłam bohaterkę, kibicowałam jej i podziwiałam determinację. Czasem zastanawiałam się jak sama postąpiłabym w sytuacjach, w których się znalazła. Jestem przekonana, że ja dawno bym się złamała, uciekła z podkulonym ogonem i udawała, że nic się nie zdarzyło. Maddie to bardzo rozważna kobieta, lecz gdy coś jest dla niej kluczowe to nie boi się trudności. Mimo zagrożeń dąży do realizacji własnych planów i zamierzeń. "Smak nadziei" to idealna powieść, choć pisana lekkim, przystępnym piórem to traktuje o rzeczach ważnych. Autorka pokazała dwie strony medalu, a także to, że nic nie jest czarne lub białe. Życie niesie z sobą całą paletę barw i... uczuć. Nie zawsze jest łatwo, lecz zawsze trzeba mieć nadzieję.

 • Betsy

  O tej książce pdf pewnie nie było i nie będzie zbyt głośno, lecz mogę zapewnić, że warto po nią sięgnąć. Z jednej strony zapewnia miłe kilka godzin lektury, a z drugiej pozwala na oderwanie się od trudów codzienności. W szczególności tytuł ten przeznaczony jest do kobiecej części fanów literatury, lecz nie jest powiedziane, że panowie też nie odnajdą się w tej historii. „Smak nadziei” jest powieścią o „uniwersalnych” problemach i każdy czytelnik zdoła się z nimi utożsamić. Gorąco zachęcam do lektury.

 • Monidecor

  Miniony dłuugi majowy weekend minął mi idealnie i relaksowo z lekką i przyjemną lekturą książki "Smak nadziei". Jako że pogoda specjalnie nie dopisywała, chętnie zaszyłam się w domu z nową powieścią Sheryl Woods. Maddie to przykładna, nieźle zorganizowana małżonka a także kochająca matka. Gdy niespodziewanie jej mąż oświadcza że odchodzi do młodziutkiej kochanki która jest z nim w ciąży, Maddie czuje się zdruzgotana i czuje że sama sobie nie poradzi ze wszystkim. Nie ma pracy ani doświadczenia zawodowego a na utrzymaniu ma dzieci. Na szczęście z pomocą przychodzą serdeczne przyjaciółki które wpadają na pomysł żeby w miasteczku otworzyć spa dla dziewczyn które mogłaby prowadzić Maddie. Dziewczyna podchodzi sceptycznie do tego pomysłu jednak z czasem zmienia zdanie. Świeży pomysł na życie daje jej siłę do działania a nowo poznany facet promyk nadziei na nową miłość. Ta opowieść jest dla każdej dziewczyny i o kobietach. Główna bohaterka to przykład dziewczyny kury domowej która w momencie kryzysu małżeńskiego zd

 • Kruszynka

  Małżeństwo Williama i Madelyn Townsendów wydawało się z pozoru udane. Poznali się, jako nastolatkowie, dynamicznie wzięli ślub, urodziły się dzieci : Tyler, Kyle i Kate. Minęło kilkanaście lat i niespodziewanie coś zaczęło się psuć. Kluczowe konferencje, późniejsze powroty z pracy, aż w końcu wiadomość, która dobiła Maddy… William postanowił odejść do innej kobiety, pielęgniarki Noreen. Dziewczyna niemal się załamała, jednak wówczas z pomocą przyszły jej przyjaciółki, Helen Decatur, idealny prawnik, a także Sana Sue Sullivan, prowadząca swoją restaurację. Bohaterki wpadły na pomysł, żeby… w Serenity założyć salon Spa. Czy to wszystko miało szansę powodzenia? Czy trener Tylera, Cal Maddox, okazał się pożyteczny nie tylko w pomocy chłopcu?

 • kasandra_85

  „Smak nadziei” Sherryl Woods to idealna książka, kiedy pragniemy odpocząć po trudnym dniu i nieco się zrelaksować. Historia stworzona przez autorkę dotyczy perypetii Maddie, która do tej pory realizowała się jako matka i żona. Nie pracowała a całe własne życie poświęciła dla rodziny. Kiedy więc mąż oznajmia, że spodziewa się dzidziusia z inną kobietą, to prawdziwy cios dla bohaterki. Bez zawodu i doświadczenia, to niełatwe. Za namową przyjaciół, dziewczyna otwiera salon spa. Czy pozwoli to uwierzyć jej we swoją osobę i da siłę do pokonania kolejnych trudności? I czy da szansę dla nowego mężczyzny? Jeżeli spodziewacie się lekkiej, niezobowiązującej i przyjemnej lektury na wolne popołudnie, to zdecydowanie będziecie zadowoleni z tej książki. Fabuła oscyluje wokół kobiecych kwestii, zwłaszcza problemów rodzinnych, rozwodu, zdrady, szukania pracy, przyjaźni a także szansy na miłość. Mowa jest łatwy a całość czyta się szybciutko. Zalecam na wolny wieczór!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!