Czytaj więcej:
Słownik japońsko-polski okładka

Średnia Ocena:Słownik japońsko-polski

W słowniku: 12 000 haseł ułożonych zgodnie z kolejnością liter w języku łacińskim tabele podstawowych znaków hiragany i katakany zapożyczenia z języków europejskich a także nazwy botaniczne i zoologiczne zapisane katakaną współczesne słownictwo z obszaru świeżych technologii hasła podane w rōmaji, a także zapisane hiraganą i znakami kanji Słownik powstał z myślą o wszystkich uczących się języka japońskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i tych, którzy osiągnęli już zaawansowane umiejętności językowe.Zawiera 12 000 słów, w tym starych rodzimych a także współczesnych zapożyczeń. Jest idealnym uzupełnieniem podręczników do nauki języka japońskiego a także potrzebny w przygotowaniach do międzynarodowego egzaminu kompetencji z języka japońskiego (Nihongo Nōryoku Shiken).Słownik opracowany został według łacińskiej kolejności alfabetycznej. Hasła podane są w rōmaji (zgodnie z najbardziej popularną na świecie transkrypcją Hepburne'a), lecz także zapisane hiraganą a także znakami kanji, jeśli taki zapis jest w praktyce stosowany. Zapożyczenia z języków europejskich a także nazwy botaniczne i zoologiczne zapisane są katakaną.

Szczegóły
Tytuł Słownik japońsko-polski
Autor: Krassowska-Mackiewicz Ewa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słownik japońsko-polski pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słownik japońsko-polski Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słownik japońsko-polski PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • suzyxlu

  Wg mnie najlepszy kurs do nauki japońskiego. W uzupełnieniu z fiszkami i słownikiem tego samego wydawnictwa - rewelacja. Serdecznie wszystkim polecam.

 • kate_222

  Słownik ładnie wydany, przydatny i wygodny. Jak dla mnie i mój poziom nauki japońskiego słownik jest wystarczający ... pozostaje zapytanie czy to samo będę mogła powiedzieć na kolejnych etapach edukacji, bo zaczynam wątpić. Ale nie mam co narzekać ponieważ po konkurencji albo innych wydaniach ani widu ani słychu xD Mimo wszystko dla laików nauki japońskiego jak najbardziej zalecam ^^

 • nieaktywna

  Nie zalecam - hasła w romaji, do tego brak wielu podstawowych niezbędnych słów. Lepiej poszukać czegoś innego!

 • Zirtael

  W 2011 roku, nakładem Wydawnictwa Edgard, ukazał się „Słownik japońsko-polski”, którego autorką jest Ewa Krassowska-Mackiewicz. Słownik zawiera 12 000 haseł ułożonych w porządku alfabetycznym. Obok japońskiego terminu widoczny jest zapis słownictwa w hiraganie i kanji a także polskie tłumaczenie (zapożyczenia obcojęzyczne, nazwy botaniczne i zoologiczne zapisane są katakaną). We wstępie słownika możemy też znaleźć info poświęcone japońskim systemom pisma, tabele hiragany i katakany itp.Jak głosi napis na okładce, słownik ma pomóc użytkownikowi w przygotowaniu się do międzynarodowego egzaminu kompetencji z języka japońskiego (Nihongo Noryoku Shiken - Japanese Language Proficiency Test, JLPT).

 • kolmanka

  Języka japońskiego uczę się od 2 lat. Niestety na naszym rynku księgarskim ilość słowników do nauki tego języka można policzyć na palcach jednej dłoni. Pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się w księgarniach świetnego słownika autorstwa Ewy Krassowskiej – Mackiewicz – absolwentki japonistyki, której podręczniki do nauki japońskiego od dawna stoją na mojej półce. Słownik zawiera 12 000 haseł, co czyni go największym na rynku. To co innowacyjne w tej pozycji to obecność słownictwa z obszaru nauki i technologii. Wszystkie hasła zapisane są hiraganą, katakaną (zapożyczenia z języków europejskich) a także romaji, co znacznie ułatwia naukę wymowy . Dzięki temu słownikowi nauka japońskiego staje się łatwiejsza, a poprzez to przyjemniejsza.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!