Czytaj więcej:
Słodki Romeo okładka

Średnia Ocena:Słodki Romeo

Molly Shakespeare i Romeo Prince. Tych dwoje ludzi z zupełnie innych światów połączyło uczucie, które nigdy nie powinno się pomiędzy nimi pojawić. Średniozamożna Angielka, zbyt wcześnie osierocona i od zawsze samotna, pochłonięta studiowaniem filozofii, kompletnie nie pasuje do rozchwytywanego przystojniaka, wschodzącej gwiazdy sportu, a do tego potomka rodziny z tradycjami i dziedzica wielkiej fortuny. A jednak w tym nieznośnym chłopczykowi Molly odnajduje miłość własnego życia. Niezwykłą historię tej nietypowej pary znasz już z pierwszego tomu serii, Słodki dom. Została opowiedziana przez Molly. Czytałaś o jej samotności, odwadze, fascynacji pięknym młodzieńcem i o tym, jak ciężko stawić czoła konsekwencjom podjętych decyzji. Nie zrozumiesz jednak do końca tej opowieści, jeśli nie spojrzysz na nią oczami Romea. Musisz się dowiedzieć, jak dużo odwagi wymagało zbuntowanie się przeciwko rodzinie, która zaplanowała mu przyszłość u boku starannie wybranej żony. Tyle że nie miała nią być genialna Molly Shakespeare. To jest zupełnie inna opowieść, choć jej bohaterowie są Ci znani. Odnajdziesz tu i ból, i krew, i brutalność. Podstępne zagrywki i nieszczere intencje. Rodziców, którzy w imię realizacji własnych celów są gotowi dokonać obrzydliwych czynów. Przede wszystkim jednak zobaczysz ogromną, bezgraniczną miłość, pełne oddanie i poświęcenie dla ukochanej osoby. Romeo opowiada o wszystkim wprost, bez cenzury, nie zataja tego, co powinno zostać przemilczane... "Jesteś dla myśli jak dla życia jadło albo słodkie deszcze wiosenne dla ziemi..." Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Słodki Romeo
Autor: Cole Tillie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2019

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słodki Romeo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słodki Romeo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słodki Romeo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wioleta Kuflewska

    „Romeo! Czemuż ty jesteś Romeo! Wyrzecz się swego rodu, rzuć tę nazwę! Albo jeśli tego nie możesz uczynić, Przysięgnij wierny być mojej miłości, A ja przestanę być z krwi Kapuletów.” ~ W. Shakespeare. Pewnie większość przyszłych czytelników tejże lektury myśli sobie, że ta książka ebook przedstawiona oczami Romea Prince to kopia historii „Słodkiego domu”, gdzie Molly przedstawia wydarzenia. Na początku sama tak myślałam, ponieważ przecież świeżych scen to tutaj autorka nie wymyśli i to pewnie tylko jej chwyt na dodatkową kasę. Lecz wiecie co, takie myślenie jest totalnym nieporozumieniem. Historia przedstawiona oczami Romea to inna historia, bardziej bolesna i dzięki niej zrozumiałam więcej niż w pierwszej części. Opowiadanie zaczyna się od momentu ucieczki i zostaje opowiedziana od samego początku. Chwila poznania, pierwsze zbliżenie, pierwsze kłótnie. Lecz czytając to na nowo miałam wrażenie i to pozytywne wrażenie, że jest to zupełnie inna historia. Historia mężczyzny, który zmaga się z ciężkim życiem, narzuconą z góry etykietą i ludźmi, którzy są jego rodzicami, lecz i miłością i potyczką z samym sobą o lepsze jutro. Dzięki tej książce pdf możemy zagłębić się w myśli, przeżycia i rozważania Miotacza, który walczył o to żeby być szczęśliwym, lecz nikt nie powiedział, że dobre rzeczy w życiu przychodzą łatwo. „Największe osiągnięcie nie polega na tym, by nigdy nie upaść, lecz na tym, żeby po każdym upadku znów się podnieść.” Ten bohater – Romeo Prince, jest zdecydowanie walecznym mężczyzną. Walecznym, bo odważył się zrobić krok do przodu, pomimo iż wiedział z jakimi to wiąże się konsekwencjami i postanowił zawalczyć o swoje szczęście, przy boku kobiety, która chce go takiego jakim jest i nie chce żeby się zmieniał. Miłość potrafi dużo zdziałać i ma siłę, którą trudno w jakikolwiek sposób zważyć i zmierzyć. Ona jest w stanie zrobić wszystko. Jest w stanie dużo zepsuć, lecz także jest w stanie dużo zdziałać dobrego i przemienić człowieka na lepsze. Akcja według Romea zdecydowanie mi się podobała i była idealnym zarówno uzupełnieniem jak i dodatkiem do słodkiego domu. Zdradzę wam, że znajdziecie kontynuacje przygód Roma i Mol. Jak dalej się potoczyły ich ścieżki ? Czy była to miłość do grobowej deski, czy jednak ich próba miłości, była na tyle słaba, że nie wytrzymała ? Zalecam także dla tych, którzy zastanawiają się ponad tą historią nie poznawszy części poprzedniej. Po nią także można sięgnąć, bez znajomości pierwszej części, lecz zdecydowanie zalecam przeczytać najpierw „słodki dom”, zdecydowanie bardziej rozjaśni i przedstawi wykreowane przez autorkę akcje. Tillie Cole to jedna z moich ulubionych autorek zaraz po Colleen Hoover i uwielbiam ją zarówno w romantycznej odsłonie jak i też mocniejszych klimatach. Zdecydowanie polecam, ponieważ sama nie raz do niej wrócę, a dodatkowo ta okładka ! Doskonałe dopełnienie wnętrza. Cudownego, pięknego i nieraz łamiącego serce.

  • Anonim

    Pewnie zastanawiasz się, czy warto po nią sięgnąć, skoro znasz już tę historię, otóż kochani to jest naprawdę inna historia, nie oszukujmy się, świat oczami faceta jest inny. Poznałam Romea i lubię go jeszcze bardziej. Słodki dom i Słodki Romeo dopełniają się. Czytając tę książkę doszłam do wniosku, że wiele lepiej poradzić sobie z odejściem bliskich, ich śmiercią, nawet jeśli skutkuje to pozostaniem samemu na tym świecie, niż żyć z ludźmi, którzy mają miano rodzica i na tym kończy się ich rola w tym kierunku, jak można robić krzywdę drugiej osobie, nie wiem co w tym przypadku było gorsze, przemoc fizyczna czy psychiczna, jak może czuć się dziecko, które słyszy codziennie, że jest nieudacznikiem, nic niewartym bachorem, którego nikt nigdy nie chciał. Jaki to ma wpływ na resztę życia, na przyszłość? Czy dzidziuś wychowane w takich warunkach ma szanse na normalność? Jeśli pragniesz poznać dlaczego Romeo był Romeem, co się stało 20 lat potem to musisz sięgnąć po Słodkiego Romea, odnajdziesz znajome dialogi i te same sytuacje, lecz one wyglądają zupełnie inaczej. Ja nie żałuje, że po nią sięgnęłam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!