Czytaj więcej:
Sinners Condemned okładka

Średnia Ocena:Sinners Condemned

Początek ekscytującej mafijnej opowieści o świeżych bohaterach zawierającej się w dwóch tomach.  Penny Price właśnie wydała ostatnie pieniądze, aby dostać się do rodzinnego miasteczka Devil’s Cove. Właściwie przypadek przywiódł ją w te strony. Przypadek i złudne szczęście, które wydają się sterować jej życiem. Teraz dwudziestojednolatka musi się zastanowić, co powinna dalej zrobić. Jej pierwszym pomysłem jest udanie się do ekskluzywnego baru. Tam kobieta zagaduje pewnego mężczyznę, nie mając pojęcia, z kim ma do czynienia. Dużo starszy od niej i wyjątkowo męski mężczyzna ignoruje jej zaczepki. Kiedy Penny w akcie desperacji oferuje mu grę, w której stawką będzie jego zegarek, nieznajomy, o dziwo, się zgadza. Jeszcze dziwniejsze jest to, że ostatecznie Penny udaje się zdobyć drogocenną rzecz i wyjść żywo ze spotkania z samym Raphaelem Viscontim. Dziewczyna w końcu zawsze miała trochę szczęścia… Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.                  Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Sinners Condemned
Autor: Somme Sketcher
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: NieZwykłe Zagraniczne
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sinners Condemned pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sinners Condemned Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sinners Condemned PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena

    „Sinners Condemned” to powieść, gdzie karty przeznaczenia odgrywają ważną rolę, a szczęście bywa przewrotne. Aura tej historii jest wprost fenomenalna, uzależnia i zachwyca. Mafia ukazana jest tutaj w wyważony sposób, dostrzegalna jest siła władzy rodziny Visconti, lecz to jednak Rafe i Penny wychodzą na prowadzenie. To, jak została wykreowana ich relacja dosłownie rzuciło mnie na kolana. Podczas czytania miałam wrażenie, że spłonę, a jednocześnie co rusz wybuchałam śmiechem. Autorka stworzyła dwie wyraziste postacie, które, mimo iż nie są idealne, nie żyją zgodnie z kodeksem moralnym, to budzą sympatię. Ta opowieść jest zaledwie zalążkiem ich historii, choć i tak jest na naprawdę wysokim poziomie. Czuję, że prawdziwą bombę autorka przygotowała na kontynuację. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam ciąg dalszy wydarzeń. Jeśli szukacie nietuzinkowego romansu mafijnego to seria „Sinners Anonymous” jest właśnie dla Was! Zalecam z całego serca!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!