Czytaj więcej:
Serce w prezencie okładka

Średnia Ocena:Serce w prezencie

Dla Jane McClarance Boże Urodzenie to najbardziej magiczny, a zarazem wyjątkowo pracowity czas w roku. Jako doradca zakupowy młoda dziewczyna ma ważną misję – pomaga klientom wybierać upominki dla bliskich. W końcu nie ma nic ważniejszego niż serdeczność względem ludzi i chęć niesienia im pomocy, a święta to doskonały czas na dzielenie się radością i miłością.Bez względu na to, co losy się wokół, Jane stara się iść naprzód z uśmiechem, wierząc w czekający na nią happy end. Jej niespotykany piękno przykuwa uwagę pewnego prawnika z trzydziestego trzeciego piętra. Snobistyczny mecenas nieźle wie, że taka wrażliwa dziewczyna najprawdopodobniej nie zwróciłaby nie niego uwagi, jednak niespodziewane wydarzenie i rozlana kawa zupełnie zmieniają bieg wydarzeń.Czy pomiędzy tą dwójką jest szansą na miłość, czy może tylko zadziałała… magia świąt?

Szczegóły
Tytuł Serce w prezencie
Autor: Hutton P.D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Amare
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Serce w prezencie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Serce w prezencie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Serce w prezencie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ank_1985_czyta

    Okładka tej książki jest śliczna. Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej takich okładek pojawia się na rynku, a w wydaniu świątecznym niesamowicie cieszą oczy. Spędziłam dzisiaj z tą książką cały dzień, rzadko mogę sobie pozwolić na taki luksus, lecz nie wystawiłam dzisiaj nosa z domu. Powiem Wam, że książka ebook to taka właśnie na leniwe czytanie pod kocem. Bohaterka tej książki to osoba, która dynamicznie zdobywa sympatię. Zaraża ludzi swoim pozytywnym nastawieniem do życia, własną radością z nadchodzących świąt. Bardzo pozytywna istota, która jako doradca zakupowy ma szalenie wiele roboty w gorączce przedświątecznej. Przypadek sprawia, że właśnie w tym okresie, na skutek niefortunnego zdarzenia poznaje się z pewnym mężczyzną. Czasem tak bywa, że ludzie pracują w jednym budynku, możliwe, że mijali się gdzieś na korytarzu dużo razy, a żyli nieświadomi, że są dla siebie stworzeni. Zachęcam Was do przeczytania tej książki, ponieważ to taki bardzo wolno rozwijający się romans. W gruncie rzeczy to bardziej taka książka ebook obyczajowa, ponieważ całe otoczenie głównych bohaterów jest tu bardzo istotne. Nie jest to pikantne love story, nie jest to książka ebook z klasycznym schematem, że dwoje ludzi poznaje się, postanawia być razem, później coś się wydarzy, rozstaną się i wrócą do siebie, a czytelnik doczeka upragnionego szczęśliwego finału. Tu uwaga skupiona jest myślę na wspólnym budowaniu relacji i znajdowaniu sobie miejsca w świecie partnera. Książkę czyta się przyjemnie, nie powiem, że serce nie drgnęło, ponieważ nie jest tam wyłącznie różowo i słodko, a to jak każdy z Was odbierze to już musicie przekonać się sami. Ode mnie 8/10. Mi do szczęścia trochę pazura zabrakło może w którymś z tej dwójki, lub jakiegoś czarnego charakteru, który by ciut namieszał. Dla mnie momentami za słodko, a koreańska drama mnie w ogóle nie kręci.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!