Czytaj więcej:
Seks. Pozycja dla praktykujących okładka

Średnia Ocena:Seks. Pozycja dla praktykujących

Intymna rozmowa najlepszą grą wstępną. Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Lecz gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, stale jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najistotniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło. Jak pokonać lęk i wstyd? Jak odkryć własne pragnienia i nauczyć się nimi dzielić? Jak rozmawiać o tym, co lubimy, a czego nie? Dlaczego fantazje tak ciężko przemienić w rzeczywistość? Czy warto robić seksualne postanowienia? Jeśli chcecie każdego dnia cieszyć się z seksu – to książka ebook dla Was. Joanna Mielewczyk nie boi się otwarcie rozmawiać z Polakami o seksie i skłania ich do intymnych zwierzeń. Wspólnie z ekspertami: seksuologami, psychologami i coachami seksualnymi podpowiada, jak przejść ze sfery fantazji do spełnienia, jak najpełniej wyrazić miłość i pożądanie. Odkrywa na nowo i objaśnia zawiłości intymnego świata.

Szczegóły
Tytuł Seks. Pozycja dla praktykujących
Autor: Mielewczyk Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Seks. Pozycja dla praktykujących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Seks. Pozycja dla praktykujących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Seks. Pozycja dla praktykujących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mariusz Majewski

  Książka ebook napisana lekką ręką w temacie dość frasobliwym lecz z interesującymi uwagami i spostrzeżeniami - godna polecenia..

 • Gabriela Kania

  Autorkę znam z trójkowej audycji, więc nie było ciężko mnie namówić na zakup książki niezależnie od faktu, że mam wytrwałą alergię na poradniki. To jest książka ebook dla każdego, kto chciałby w swoim związku więcej intymności. Tej prawdziwej, opartej na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu, otwarciu na siebie nawzajem. Autorka zapewnia czytelnikowi wiedzę z szeregu kątów patrzenia na tę delikatną sferę życia. Rozmowy z ekspertami z zakresu seksuologii, ginekologii, psychologii. Info dotyczące seksu w różnorakich okresach życia. Książka, która warta jest miejsca na półce w każdej bibliotece. Bardzo niezły wybór

 • monweg

  Joanna Mielewczyk, reporterka radiowej Trójki. Prowadzi audycję Adopcja po polsku. Obecnie jest wydawcą audycji Zapraszamy do Trójki. Przygotowuje i prowadzi Matkę Polkę Feministkę a także Seks nasz powszedni. Tym razem nie w formie słuchowiska ale jako wersję do czytania. W projekcie wzięli udział liczni lekarze, psycholodzy, trenerzy przyjemności, edukatorzy seksualni… Na kształt rozmów Trójkowych powstała ta książka."Intymna rozmowa najlepszą grą wstępną.Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki, Lecz gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, stale jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najistotniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło."Seks. Pozycja dla praktykujących nie jest książką odkrywczą i ci, którzy z tematem seksu są oswojeni, nie znajdą w niej wiele dla siebie. To nie jest Kamasutra z wyrysowanymi pozycjami seksualnymi. To forma rozmowy paru osób, którzy na temacie znają się jak mało kto. W końcu na co dzień pomagają w rozwiązywaniu kłopotów z seksem związanych.Ta książka, reklamowana jako pozycja dla przeciętnych Kowalskich, może się sprawdzić, lecz proponowałabym zgłębianie jej treści we dwoje. Pojedynczo nie ma to sensu, gdyż każdy kłopot powinniśmy obgadać. I, powołując się na specjalistów w tej dziedzinie, należy rozmawiać o własnych pragnieniach, odczuciach czy emocjach."Czy można zaplanować delikatność, czułość i ostrożność? Żeby człowiek umiał czułość wyrażać, musi ją znać, być przygotowany. A przede wszystkim w niej wychowany. Czułość to dotyk, dobre słowo. Czułością jest wzruszenie (…) Seksualność jest wyjątkowo intymna, nie wszyscy ją rozumieją w ten sam sposób. Nierzadko rozumiana jest wprost. Jako dotyk, orgazm, wzwód."Seks. Pozycja dla praktykujących to książka, która z pewnością odpowie na kilka nurtujących nas pytań czy pomoże rozwiązać kilka problemów. Jest w pewnym sensie czymś w rodzaju poradnika, więc radzi, a nie nakazuje. Sądzę, że możemy sami w zaciszu domowej sypialni wypracować w sobie pewne zachowania, od rozmowy, przez dotyk, do oczekiwanego orgazmu. Kilka miłych słów w trakcie również nie będzie błędem, a może dodatkowo ocieplić atmosferę. Tutorial przyda się na pewno w niejednym domu, lecz nie musi stanowić pozycji obowiązkowej w waszych biblioteczkach.Całość - http://monweg.blog.onet.pl/2015/12/21/seks-pozycja-dla-praktykujacych-joanna-mielewczyk/

 • zolzowata_franca

  Nie sięgam zbyt chętnie po poradniki, może dlatego, że dawno temu trafiła w moje ręce "Magia seksu" Grahama Mastertona, która to skutecznie mnie zniechęciła własną przedmiotowością, lecz w końcu raz się żyje. Dałam się namówić na kolejną pozycję z cyklu poradników i ... nie żałuję, choć zabierałam się za nią bardzo długo.Joanna Mielewicz - reporterka radiowej trójki potrafi i co najistotniejsze nie boi się rozmawiać z Polakami na temat seksu, umiejętnie wyciągając od nich intymne zwierzenia. Nie jest to łatwe, tym bardziej, że o zgrozo Polska w tej kwestii na zasadzie - "odwróć tabelę, a Polacy na czele". Stale nie potrafimy rozmawiać na trudne, męczące nas tematy, w związku z tym książka ebook Joanny Mielewicz może być bardzo przydatna. Pani Joanna w swych rozmowach z ekspertami w dziedzinie seksuologii, ginekologii, psychologii uczy nas jak rozmawiać o rzeczach intymnych, jak urzeczywistnić nasze fantazje, jak bardzo może to przemienić nasze życie. Optymistycznym akcentem są rozmowy słuchaczy, którzy przedstawiają, jak wielki wpływ miały szczere rozmowy pomiędzy partnerami na ich związek. Znalazłam też epizod seks po porodzie albo po 60 roku życia, może ktoś powie, że to z pozoru niby nic, a przecież dużo dziewczyn i mężczyzn, związków się z tym boryka. Przeczytacie tu też o zdradzie, niełatwy temat, lecz może dzięki niemu nie popełnimy błędów, które mogą zniszczyć nasz związek.Nie ma sensu bym opowiadała całą książkę, niech Wam wystarczy, że jest poparta faktami, które dotykają każdego z nas. Warto przeczytać. Jeśli nawet jesteście uprzedzeni do tego typu książek, to przełamcie się tym razem. Myślę, że dzięki różnorakości tematów tu poruszanych, możemy do niej wracać niejednokrotnie. Dziękuję Wydawnictwu Znak za udostępnienie mi tej pouczającej pozycji.

 • Sage

  Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych i najbardziej przystępnych ebooków na temat seksu. Co najbardziej mi się podobało, to życiowość i dużo aspektów praktycznych tego świetnego poradnika. Zalecam wszystkim którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o wszystkim co wiąże się z seksem.. lecz wstydzą się zapytać :-)

 • Pinko

  Seks jest mniej albo bardziej obecny w naszym życiu. Zresztą, czy znajdę tu kobietę, która nie przeczytała ani jednej książki erotycznej, 50 twarzy Greya bądź innej? Co tu wiele mówić- współcześnie starczy włączyć telewizor, radio czy otworzyć gazetę, by natknąć się na erotyzm. I choć ludzie wydają się być bardziej wyzwoleni (tyle się przecież słyszy np. o Swingersach!), to... dla większości seks to stale temat tabu. Czy słusznie?Zacznę od tego, iż jestem kobietą, a co najgorsze- bardzo ciekawską. Interesuje mnie niemalże każda sfera życia nawet, jeśli (jak na razie) mnie nie dotyczy (macierzyństwo, etc.). Podczas jednej z moich podróży do Empiku natknęłam się na Seks. Pozycja dla praktykujących i nie mogłam oderwać od niej wzroku, taka byłam ciekawa, co znajduje się w środku! Na moje szczęście owa książka ebook była jedną z propozycji do recenzji. Tak więc moja ciekawość została... nakarmiona.Od razu zaznaczę, że nie jest to przewodnik po różnorakich pozycjach seksualnych typu Kamasutry, bo zarówno tytuł, jak i okładka mogą być mylące. Wiem, ponieważ sama się na to nabrałam. Nie znajdziecie tu opisów gorącego seksu lub czegoś typu 100 sztuczek, które pomogą Ci znowu rozkochać w sobie partnera. To bardziej rozmowa o tym, jak w naszym społeczeństwie sprawy seksualne się mają. Zero perwersji, erotyzmu, czysto naukowo! Więc nie bójcie się :)Seks. Pozycja dla praktykujących czyta się bardzo, bardzo szybko. Po pierwsze, jak już wspomniałam jestem wyjątkowo ciekawską istotą, a te tematy... cóż, też mnie interesują. Dlaczego nie? Po drugie, książka ebook nie jest jednym, długim i męczącym wywodem dotyczącym seksualności Polaków, ale dyskusją między specjalistami. Dodatkowo spotykamy się w niej z wypowiedziami różnorakich osób, które opowiadają o własnej łóżkowej sytuacji, jakakolwiek by ona nie była. Wspomniałam, że nie jest to podręcznik do nauki seksu, więc co znalazło się na niemal czterystu stronach? Poruszane są różnorakie tematy- od tego, jak powiedzieć dzidziusiowi o tych sprawach, by nie miało o nich mylnego pojęcia, poprzez cyberseks i jego znaczenie dla realnego związku, do zdrady, czy nawet... znaczenia seksu dla katolików. Mnogość tematów, dzięki której nie można się nudzić! A to oczywiście nie wszystko.Nie jest niegrzecznie, nie ma brzydkich słów; jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda pożycie u państwa Kowalskich, to ta pozycja Wam to umożliwi. Polecam!

 • ewellka

  Przyda sie każdemu ta książka, ponieważ edukować się trzeba zwłaszcza w tak ważnej materii.

 • Kamo

  Czyta się z dużą przyjemnością i ciekawością, ponieważ rozmowę prowadzą tu interesujące osoby, eksperci, znający się na tym co mówią. Podają przykłady, liczby, podają porady i rozwiązania

 • AnkaW

  Kto by pomyślał, że w XXI wieku w czasach gdzie niby wszystko już wiemy, o wszystkim mówimy, okazuje się, że nie potrafimy stale rozmawiać i być tak intymnie. Że nie wiemy jak i po co i na czym polega cały ten seks. Ta książka ebook przypomina, że wszystko co z nami związane i co jest najcenniejsze wynika z wnętrza i to trzeba pielęgnować i rozwijać.

 • Paul

  Sama audycja była interesująca i odkrywająca, książka ebook to dopełnia i prezentuje przestrzenie, na które nie było miejsca. Dodatkowo forma rozmowy pozwala na objaśnienie wielu aspektów pomijanych na co dzień. Uświadamiająca lektura.

 • Alina

  Dobrze, że tak mądre książki powstają, tak przystępne lecz pełne treści. Od osób, które wiedzą o czym mówią i potrafią o tym opowiadać.

 • GT_pol

  Idealna pozycja zarówno dla młodzieży jak i nieco starszych osób. W zasadzie dla każdego niezależnie od wieku.Bardzo miło się czyta. Myślę że doskonale podpowiada i odpowiada na zapytania o zdrowy szczęśliwy i spełniony związek partnerski.

 • Gandalf

  ,,Seks nasz powszedni” w Trójce słuchałam pasjami. Zarywalam specjalnie nocki, aby doczekać. Dla mnie to w sumie jest jedyna sensowna audycja o seksie, która edukuje, bawi, prezentuje różnorodność pragnień i aspektów w tym związanych. W odsłony książkowej smakuje wcale nie gorzej.

 • Berbelka

  Tematy zaskakujące. Przekazane w zabawny anegdotyczny sposób podczas długich rozmów specjalistów. Seks na talerzu bez zadęcia i naukowego języka. Taki jakim jest i jacy my powinniśmy być w obliczu swojej seksualności. Cudowna okładka.

 • Tamara

  Niestety z racji tego, że edukacja seksualna w Polsce nie istnieje, czytanie takich ebooków jak Seks dla praktykujących jest niezbędna, aby świadomie korzystać ze własnej seksualności i odnajdywać w niej spełnienie. Fajnie, że w książce pdf jest wiele anegdotek, np. z profesorem Bralczykiem, który miał wygłosić wykład ,,Język a seksualność” i okazało się, że Polacy mają bardzo niewiele słów z tym związanych. Tak niestety jest, a od komunikacji się zaczyna – im dalej w las tym więcej drzew.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!