Czytaj więcej:
Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego okładka

Średnia Ocena:Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego

Aparaty cyfrowe spowszedniały już na tyle, że oszacowanie ilości zdjęć powstających każdego dnia jest niemal niemożliwe. Jak sprawić, aby twoje fotografie nie utonęły w masie przeciętnych, średniej jakości fotografii? Na te i dużo innych pytań odnajdziesz odpowiedź w niepowtarzalnej książce pdf mistrza Scotta Kelby’ego. Tylko on ze swoim poczuciem humoru, bezpośredniością a także najlepszymi przykładami przekaże ci najistotniejsze tajniki fotografii cyfrowej. Po lekturze tej książki już nigdy nie popełnisz tych typowych błędów powielanych przez amatorów. Dowiedz się, jak zapewnić ostrość twoim zdjęciom, jak prawidłowo fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi niezależnie od warunków oświetleniowych i pogodowych. Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało zaktualizowane i poszerzone o nowe sytuacje, zdjęcie krajobrazową a także porady. Ta książka ebook to przepis na udane zdjęcia! Dzięki tej książce: Zrobisz ostre i atrakcyjne zdjęcie. Dobierzesz idealne parametry ekspozycji niezależnie od warunków. Wydrukujesz odbitki najwyższej jakości. Zachwycisz kolegów fantastycznymi zdjęciami. Najlepsze źródło informacji o fotografii cyfrowej!

Szczegóły
Tytuł Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego
Autor: Kelby Scott
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • optimus

  Jest to moja pierwsza książka ebook o fotografii, przekopałem dziesiątki for i blogów i to właśnie Scott Kelby pojawiał się najczęściej jako autor, którego książki każdy pasjonat fotografii powinien na półce posiadać. Kupiłem i nie zawiodłem się :) Książka ebook pisana bardzo przystępnym językiem, zagadnienia tłumaczone są w łatwy sposób, bez ogródek i wciskania na siłę pseudo fotograficznych "profesjonalnych" zwrotów. Bardzo pomocnymi są propozycje co do rekomendowanego, w danym momencie, sprzętu. Jest tych propozycji zawsze trzy: niskobudżetowa, średnia a także bardzo droga. Każdy może wybrać coś na własne możliwości. Należy także wspomnieć, że jest to książka, która otwiera przed czytelnikiem drzwi do profesjonalnej fotografii i zdecydowanie w ich kierunku popycha, w moim odczuciu to atut lecz należy przy tym pamiętać, że publikacja nie tłumaczy najprostszych podstaw. Zdecydowanie polecam! :)

 • Anonim

  Idealna książka ebook zarówno dla amatorów jak i bardziej zaawansowanych fotografów. Książka ebook omawia bardzo konkretne rzeczy. Zalecam :)

 • Anonim

  Jak przystało na tego fotografa ,można polecić tą lekturę kazde3mu fotografowi.

 • voytek2k

  Książka ebook - bardzo interesująca książka. Twórca idealnie omówił słowami świat fotografii; zagadnień związanych z fotografią; użytkowania np: lamp błyskowych, naświetlania itp. prosty przekaz do odbiorcy a nie używanie magii określeń której pełno w innych poradnikach. Osobiście zalecam książkę - warta uwagi, poświecenia czasu i możliwości zdobycia dodatkowej wiedzy.

 • Marta Brito

  Tak jak wcześniejsze wydania tego autora, książka ebook jest naprawdę świetna. W łatwy sposób przedstawione porady. Twórca z zabawnym podejściem, lecz także profesjonalnym, zdradza własną wiedzę. Poza tym pomaga też dobrać sprzęt odpowiedni z ,,grubością portfela" odbiorcy. Zalecam książkę początkującym fotografom a także entuzjastom.

 • drkrvn

  Bardzo niezła książka, w której twórca w przystępny sposób przedstawia najistotniejsze zagadnienia związane z robieniem zdjęć. Szczegółowe info dotyczące używania lamp błyskowych i dużo innych podpowiedzi.

 • Noltuns

  Zdjęcie to coś co zawsze mnie interesowało. Fotografowania można uczyć się samemu, lecz w pewnym momencie warto sięgnąć do lekturę, która pomoże nam w nauce. Ja wybrałem rady Scotta Kolbyego. W książce pdf Tajemnice mistrza fotografii cyfrowej, można znaleźć cenne podpowiedzi takie, jak ostrość twoich zdjęć czy jak prawidłowo fotografować przy różnorakim oświetleniu. Zalecam wszystkim samoukom - warto skorzystać z tych podpowiedzi.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!