Czytaj więcej:
Sekretny składnik okładka

Średnia Ocena:Sekretny składnik

"Sekretny składnik"- komedia kryminalna Prawda ekranu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Właśnie taką lekcję dostaje od życia zakopiański kucharz amator, który wskutek tragicznych zdarzeń podejmuje w swoim pensjonacie grono gwiazd kulinarnego show. Czy stroniący od ludzi Klemens odnajdzie się przed telewizyjnymi kamerami? Co zrobi z niechcianym uczuciem do Liliany, bezwzględnej, prącej jak taran celebrytki? Czy mądrość ludowa babci Marii zdoła ostudzić skrajne nastroje panujące w telewizyjnej ekipie? Witajcie w piekiełku stołecznego show-biznesu przeniesionym wprost na spływające błotem przedwiosenne Podhale, gdzie zaroiło się od kulinarnych osobowości. Wielu telewidzów zabiłoby za możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia. A tymczasem celebryci zabijają się sami…

Szczegóły
Tytuł Sekretny składnik
Autor: Rolska Jagna , Frączyk Izabella
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Bookend
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekretny składnik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekretny składnik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekretny składnik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ank_1985_czyta

    Nie sięgałam po tą książkę w ciemno, przeczytałam już dosyć dawno serię napisaną przez ten duet autorek i do dzisiaj przyjemnie ją wspominam. Znałam styl autorek i przyznaję uwodziła mnie książka ebook z tematyką kulinarną. Akcja książki początkowo umiejscowiona jest w dwóch odległych końcach Polski, mamy tu bowiem okolice Warszawy i rządzący się własnymi prawami showbiznes, a także tradycyjny, rodzinny interes umiejscowiony w górach. Fabuła opiera się na programie kulinarnym, z czasem dzieje bohaterów łączą się ze sobą. Trudno jednoznacznie określić do jakiej kategorii zakwalifikować tą książkę. Są tu fragmenty komediowe, lecz jest również trochę kryminału, trochę romansu, lecz przede wszystkim przeplatają się tu dzieje wielu bohaterów powiązanych ze sobą w różnorakich relacjach. Przyznaję, że długo zajęło mi wciągnięcie się w fabułę i tak naprawdę w pełni nie czułam się pochłonięta lekturą do samego końca. Dłuższą chwilę zajmuje czytelnikowi w przypadku takiej książki znalezienie się w fabule, ponieważ zostajemy wrzuceni do dwóch światów i zastanawiałam się przez jakis czas co jest głównym wątkiem książki. To oczywiście z czasem ulega zmienia i klaruje się historia, która klimatem zadowoli fanów telewizyjnych programów typu "Kuchenne rewolucje". Doceniam przygotowanie autorek od strony kulinarnej i kilka ciekawostek tak samo jak podczas oglądania wyżej wymienionego programu wyłapałam. Sama fabuła jednak nie jest tym co lubię, ponieważ opiera się na bardzo znacznej ilości bohaterów i dialogów, które mnie nie porwały, momentami miałam wrażenie, że są pisane na siłę, ponieważ niewiele wprowadzały do fabuły, a przede wszystkim nie bawiły. Był w tej książce pdf moment przełomowy, zdarzenie po którym powinnam czuć pragnienie dowiedzenia się "kto się tego dopuścił", lecz całość fabuły sprawiła, że moje zainteresowanie było umiarkowane. Miało być prawdopodobnie lekko, smacznie, zabawnie, lecz dla mnie wyszło trochę chaotycznie. Uwielbiam czytać romanse, więc chociaż te romantyczne wątki powinny mnie porwać, lecz nie wyróżniały się z całości fabuły, było tak prawidłowo i tyle.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!