Czytaj więcej:
Sekret kwantowego życia okładka

Średnia Ocena:Sekret kwantowego życia

Przez lata ludzie czekali na książkę, która łączy abstrakcję Wschodniej filozofii wewnętrznego spokoju z naukowymi zastosowaniami fizyki kwantowej. Ta książka ebook właśnie to robi! "Sekret Kwantowego Życia" jest jasnym i prostym przewodnikiem, który proponuje głębokie duchowe wglądy i praktyczny, prosty do zastosowania proces, który uzdrawia i harmonizuje życie. "Sekret Kwantowego Życia" jest drugą, po "Sekrecie Natychmiastowego Uzdrawiania", książką dr Franka Kinslowa, która rozszerza niezwykłą metodę Synchronizacji Kwantowej daleko poza uzdrawianie fizycznych dolegliwości. Dołącz do dr Franka Kinslowa w jego podróży do głębokiego wewnętrznego spokoju poprzez to, co fizycy kwantowi nazywają „ukrytym porządkiem”. Na stronach tej potężnej książki nauczysz się procesu dr Franka Kinslowa – Synchronizacji Kwantowej (SK) i odkryjesz, w jaki sposób wzbogacić i ożywić wszystkie obszary twojego życia. Synchronizacja Kwantowa jest radykalną techniką uzdrawiania, która dostarcza niezwykłego odpoczynku i zrelaksowania. Będziesz w stanie rozwiązywać kłopoty i przezwyciężać wyzwania, przed którymi staniesz, stosując SK do twoich finansów, związków, życia seksualnego... nawet do jedzenia, spania i nawyków odnośnie ćwiczeń. Odkryjesz także drogi do rozpuszczania złości, negatywnego myślenia, fizycznego bólu i emocjonalnego odłączenia. A wspaniałą nowiną jest to, że praktykować SK może każdy! Nie wymaga to żadnego wcześniejszego treningu i jest tak proste, że nawet dzidziuś może to zrobić. Pozwól sobie spróbować... będziesz zaskoczony, jak dynamicznie proces zacznie działać! A jeśli jest to już druga twoja książka ebook tego autora i jesteś zaznajomiony z procesem, tu nauczysz się rozszerzać działanie Synchronizacji Kwantowej na każdy obszar twojego życia.

Szczegóły
Tytuł Sekret kwantowego życia
Autor: Kinslow Frank
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: P&G Editors
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekret kwantowego życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekret kwantowego życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekret kwantowego życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Romuald Giera

  Napisana bardziej naukowo niż Matryca Energetyczna. Tematyka ta sama

 • Katarzyna

  Bardzo ciekawa książka. Prosta w czytaniu. Łatwe instrujcjie ćwiczeń. Zalecam wszystkim.

 • Bartek Mazur

  Tajemnica kwantowego życia to książka, która uczy, w jaki sposób wprowadzić najistotniejsze założenia fizyki kwantowej do naszego życia. Pokazuje, jak łatwo i prosto można osiągnąć wewnętrzną harmonię, przy tym wzbogacając i ożywiając nasze życie. Synchronizację kwantową można z powodzeniem realizować w każdej sferze naszego życia - zarządzaniu finansami, karierze zawodowej, związkach, a nawet jedzeniu czy odpoczynku. Książka, która pozwala uporządkować własne życie, a przy tym jest pozbawiona naukowego bełkotu, łatwa i zrozumiała nawet dla klasycznego Kowalskiego. Zmusza do refleksji i samoistnie zmienia nasze nastawienie do wielu spraw.

 • anonymous

  Idealna książka. Pomimo, że porusza tematy naukowe, napisana w przystępny sposób. Polecam.

 • Marcin Pietrzak

  W moim odczuciu książka ebook wywołałą dużo refleksji i totalną zmianę myślenia. Nigdy nie sądziłem, że moje dobre smopoczucie jest związane z fizyką kwantową. Jednkaże im bardziej wczytywałem się w książkę przyznawałem rację autorowi. Naprawdę rewelacja! zalecam gorąco!

 • sinka6

  Zawsze pragniemy poznać początek żeby móc przewidzieć koniec. Tutaj poznajemy początek lecz koniec jak się okazuje zależy wyłącznie od nas.

 • anonymous

  Jest to bardzo niezła pozycja dla tych którzy zainteresowali się dwupunktem, ćwiczenia są bardzo skuteczne,wszystko jest wyjaśnione prosto.Polecam wszystkim

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!