Czytaj więcej:
Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila okładka

Średnia Ocena:Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila

Ponieważ żaden pies nie jest zły z natury – to człowiek ma wpływ na jego zachowanie. Co zrobić, jeśli twój pies ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, zachowuje się agresywnie albo – przeciwnie – lękliwie ucieka i nie reaguje na przywołania, brudzi w domu, przejawia nadmierną ekscytację na twój widok czy uporczywie szczeka? Marcin Konefał, polski zaklinacz psów, dzieli się z czytelnikami wiedzą zdobytą w wyniku wieloletnich szkoleń, treningów i resocjalizacji psów różnorakich ras. Dzięki tej książce pdf poznasz zasady pracy z czworonogiem, które umożliwią ci zmianę perspektywy i spojrzenie na świat jego oczami. Nauczysz się dostrzegać prawdziwe potrzeby psa a także poznasz metody umożliwiające ci przekształcenie krnąbrnego podopiecznego w szczęśliwego i nieźle ułożonego przedstawiciela gatunku Canis familiaris. Dowiedz się: jak wybrać psa o odpowiednim charakterze, skąd się biorą niepożądane nawyki i zachowanie psa, Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów albo korygować te już popełnione, w jaki sposób uzyskać autorytet przewodnika własnego psa, jak pokonać lęk separacyjny, jak interpretować mowę ciała psa. Większość właścicieli psów uważa własnych podopiecznych za członków rodziny. Niestety, mimo najlepszych chęci, nierzadko działają na niekorzyść czworonogów, wychowując je niezgodnie z ich naturą. Jeśli jesteś właścicielem psa, który chce uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które przyczyniają się do pogorszenia zachowania twego pupila i wywołują frustrację twoją i rodziny, ta książka ebook jest właśnie dla ciebie! Ty sam decydujesz, jaki będzie Twój pies.

Szczegóły
Tytuł Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila
Autor: Konefał Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • arek_czaj

  Książka ebook dla wszystkich, którzy kochają, mają albo zamierzają mieć pieska... Bardzo zalecam publikację Autora.

 • lukbar

  zalecam każdemu, kto chce wychować własnego pupila. Książka ebook zawiera omówienie najistotniejszych problemów, z jakimi spotykamy się wychowując psy wielkie i małe, młode i stare

 • malomania

  A moim zdaniem książka ebook jest przyjemna i zrozumiała, bardzo podoba mi się postawa autora widać, że miłuje psy, że to jest jego pasja, że rozumie i zna potrzeby psów i że zależy mu bardzo na wychowaniu ludzi do roli psich opiekunów, wydaje mi się, że poprzez własną książkę chciałby przemienić błędne zachowania ludzi. Czytając ją uświadamiałam sobie stopniowo co robię nie tak (choć wcześniej byłam przekonana, że robię dobrze), dużo rzeczy zrozumiałam. Teraz mijając niektórych właścicieli psów i widząc jak je traktują mam ochotę każdemu rozdawać tę właśnie książkę :) p.s. szkoda tylko, że ludzie nie korzystają z niezłych porad nawet tych internetowych :/

 • Edyta Rajczyk

  Szkoda wydanych pieniędzy, rady zawarte w książce pdf można znaleźć w internecie a także na stronach dotycz. psów. Książka ebook to po prostu ubogie streszczenie. Nie polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!