Czytaj więcej:
Sekret drzewa oliwnego okładka

Średnia Ocena:Sekret drzewa oliwnego

Pięć pokoleń niezależnych dziewczyn i ich nieśmiertelne tajemnice. Przepaść, która dzieli matki i córki, jest tak głęboka, jak ich sekrety.W starej posiadłości Hill House w dolinie Sacramento mieszka pięć pokoleń dziewczyn rodziny Kellerów. Jednak życie we wspólnym domu otoczonym pięknym gajem oliwnym nie jest sielanką. Annę, Bets, Callie, Deb i Erin łączą więzy krwi, lecz różnią charaktery, doświadczenia, ludzie, których spotkały na własnej drodze a także tajemnice, które starają się ukryć przed sobą nawzajem. Kiedy w ich życiu pojawia się dr Hashmi, genetyk badający źródła długowieczności rodziny, dziewczyny boją się, że odkryje nie tylko tajemnica ich życiodajnych drzew oliwnych, lecz także wtargnie w ich pilnie strzeżony świat kobiet.

Szczegóły
Tytuł Sekret drzewa oliwnego
Autor: Miller Santo Courtney
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wielka Litera
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sekret drzewa oliwnego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sekret drzewa oliwnego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sekret drzewa oliwnego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katowiczanka

  Idealna cena i same pozytywy na forach internetowych spowodowały, że miałam przyjemność przeczytać tę książkę. Jest to świetna, genialna i refleksyjna powieść, która sprawdzi się podczas wyjazdów wakacyjnych. Książka ebook pozwala odkryć pewną tajemnicę, lecz zanim do tego dojdzie, jeszcze dużo ciekawostek będzie się działo. Zachęcam do przeczytania, ponieważ książka ebook tego warta. Polecam.

 • Agnieszka Biczynska

  Saga rodzinna o kobietach i zdecydowanie dla kobiet. Nie trąci nudą czy sentymentalizmem i nie ocieka słodyczą. Podzielona na pięć części, ukazuje kobiece postaci w teraźniejszości i przeszłości. Czytelnik odczuje raczej powiew chłodu aniżeli nadmiernego ciepła, lukrowanych relacji pomiędzy głównymi bohaterkami– matkami i córkami z rodu Kellerów. Jeśli macie ochotę poznać ciekawe, intrygujące i nieszablonowe postaci damskie (mężczyźni w tej książce pdf są jedynie słabi, schorowani, nieobecni, ponieważ wyjechali lub nie żyją) i lubicie sagi rodzinne, to ze spokojnym sumieniem zalecam Wam "Sekret drzewa oliwnego". Jeśli chcecie się dowiedzieć, w czym tkwi zagadka długiego życia Anny, w dobrym zdrowiu i z pełnią władz umysłowych, to także jest to opowieść dla Was. Mogę Wam jeszcze zaproponować ciekawą bajkę o 'Dziewczynce i Żółwiu', która przewija się przez wszystkie pokolenia w tej rodzinie a także oczywiście ważkie, aktualne, ciekawe tematy i całą masę tajemnic. Polecam-to naprawdę niezła książka!

 • anetapzn

  Książka ebook jest odrobinę nietypową sagą bo autorka zastosowała bardzo szybkie tempo akcji, lecz ja to poczytuję na plus mimo, iż zwroty w niektórych momentach były zaskakujące. Przyznam się, że spodziewałam się odrobinę innej książki, takiej bardziej...cukierkowej, słodkiej. Tymczasem dostałam kawałek doskonałej, choć momentami trudnej prozy. A wielość poruszanych kłopotów i zwierzenia dziewczyn dały mi dużo do myślenia. Sądzę, ze jest to lektura dla wszystkich. W ilu rodzinach są takie sekrety, narastające animozje?! W większości, ponieważ życie to nie serial i rzadko która rodzina przypomina tą amerykańską z filmu Disneya. A kontakty matka - córka wiadomo, że należą częstokroć do niezwykle trudnych.

 • Miłośniczka Książek

  Od zawsze chętnie sięgałam po sagi rodzinne, a "Sekret drzewa rodzinnego" jest właśnie taką sagą. Pozwala nam zagłębić się w historii rodziny Kellerów i powoli, wraz z każdą przewracaną kartką, poznawać tajemnice skrywane przez jej członków od wielu lat. Autorka stworzyła bardzo interesującą opowieść, którą czyta się z prawdziwą przyjemnością. Pani Santo posługuje się lekkim piórem, dzięki czemu lektura książki nie sprawia żadnych kłopotów czytelnikowi. Rodzina Anny jest fascynująca i z całą pewnością warta poznania. Jeżeli lubicie tego typu historie, to "Sekret drzewa oliwnego" powinien przypaść Wam do gustu. Dostarczy Wam paru godzin interesującej lektury, a opowiedziana historia rodziny Kellerów na dłużej zapadnie Wam w pamięci. Jest to jedna z lepszych ebooków z tego gatunku, jaką dane było mi czytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!