Czytaj więcej:
Sanctuary okładka

Średnia Ocena:Sanctuary

Opowiadanie o mrocznej tajemnicy czterech dziewczyn i śledztwie, które wstrząsnęło pozornie spokojnym miasteczkiem Gdy na imprezie ginie licealista Daniel Whitman, powszechnie lubiany główny rozgrywający miejscowej drużyny, wszystko wskazuje na to, że to był nieszczęśliwy wypadek. Jednak w małej społeczności, gdzie każdy zna każdego, wszyscy wiedzą, że jego była kobieta Harper Fenn, też obecna na dramatycznej imprezie, jest córką wiedźmy. Czy śmierć Daniela była rzeczywiście wypadkiem, czy może zemstą lub czymś jeszcze bardziej złowrogim? Plotki i domysły dynamicznie przekształcają się w oskarżenia, a miasteczko ogarnia paranoja, doprowadzająca do polowania na czarownice. "Sanctuary" to trzymający w napięciu thriller o czarach, tajemnicach i niszczycielskiej sile matczynej miłości,w którym Duże kłamstewka łączą się z Totalną magią.

Szczegóły
Tytuł Sanctuary
Autor: James V. V.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sanctuary pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sanctuary Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sanctuary PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • tomzynskak

    A gdyby tak magia istniała naprawdę? „Sanctuary” to thriller z wątkiem magicznym w tle, który przepełniony jest tajemnicami i niszczycielską siłą matczynej miłości. Na imprezie ginie powszechnie lubiany licealista, a wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak ludzie podejrzewają, że w jego śmierci maczała palce kobieta chłopaka, która jest… córką wiedźmy. Czy faktycznie był to wypadek? Czy ludzie chcący dokonać samosądu mają rację? Muszę przyznać, że połączenie wątku kryminalnego z magią było dla mnie zaskoczeniem i to jak najbardziej miłym. Do tej pory nie miałam okazji czytać podobnej książki (albo przynajmniej tego nie pamiętam). Nie sądziła, że całość wywrze na mnie tak pozytywne wrażenie. Książkę od samego początku czytało mi się genialnie! Sam styl jakim została napisana, jak i dość szybkie tempo sprawiają, że trudno się od niej oderwać. Do tego narracja z różnorakich punktów widzenia sprawia, że całą historię możemy znacznie lepiej poznać, jak i spojrzeć na wszystkie wydarzenia z różnorakich perspektyw. Książka ebook zaczyna się od śmierci młodego chłopaka, co wstrząsa lokalną społecznością i wywołało tak naprawdę masową histerię. Teoretycznie miał to być główny wątek całej powieści, ale w moim odczuciu stał się on ważnym, aczkolwiek raczej poboczny wątek. Ważniejsze stają się sekrety bohaterek, a także relacje, które je łączą. Ważniejsze jest podejście mieszkańców do sabatu, który istnieje w miasteczku od wielu lat. Sabatu, który akceptowali dopóki nie zginął młody człowiek. W opowieści tej nic nie jest czarno-białe, każdy kłamie, ma coś do ukrycia, usiłuje zrzucić winę na kogoś innego. Zagłębiając się we wszystkie sekrety i poszlaki nie wiemy czego jeszcze możemy się spodziewać. Autorka stworzyła naprawdę idealny świat pełen magii, sekretów i tajemnic mieszkańców. Nie ukrywam, że jak najszybciej chciałam poznać przyczyny śmierci chłopaka, a także historię związaną z tajemnicą łączącą przyjaciółki. „Sancturay” to historia od której trudno się oderwać. Pomimo, że mamy tutaj wątek magiczny w tle to jednak jest ponieważ bardzo wartościowa i pouczająca historia. Prezentuje nam mentalność tłumu i konsekwencje jakie może za sobą nieć obawa przed tym co nieznane. Samo zakończenie było dla mnie niamałym zaskoczeniem. Oczywiście książkę jak najbardziej polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!