Czytaj więcej:
Samotny duch Japonii okładka

Średnia Ocena:Samotny duch Japonii

"Bo żyć właściwie, to żyć bez strachu i realizować własne pasje - stwierdził z przekonaniem wąsaty Japończyk. - Zapamiętaj jedno - dodał, spoglądając na mnie wyjątkowo przenikliwie, marszcząc przy tym czoło. - Szczęśliwe i spełnione życie nie jest kwestią przypadku, ale osobistego wyboru. Ludzie, trwający w niełatwej sytuacji, nie są poszkodowani przez los. Lub nie mają odwagi, żeby podjąć decyzję o zmianie, lub nie dostrzegają jeszcze takiej możliwości. A możliwość wyboru jest zawsze. Każdy z nas, w każdej chwili ma prawo i możliwość wyboru. Wewnętrznego spokoju nie można zdobyć, ale można go wybrać..." Damian Bartyzel

Szczegóły
Tytuł Samotny duch Japonii
Autor: Bartyzel Damian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Białe Pióro
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Samotny duch Japonii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Samotny duch Japonii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Samotny duch Japonii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Bookendorfina Izabela Pycio

    "Patrzyłem tylko i znów poczułem tę energię, wstąpił we mnie samotny Duch Japonii. Samotny, jednakże czujący prawdziwą radość i wsparcie wszechświata."Uwielbiam podróżować, poznawać kontynenty, regiony, kraje, cieszyć wzrok odmiennością przyrodniczą, zgłębiać różnorakie kultury, zwyczaje i sposób postrzegania. Kiedyś odbywałam bardzo wiele wycieczek w rzeczywistym świecie, dzisiaj pozostały mi literackie wędrówki. Z dużym zainteresowaniem poszukuję interesujących lektur podróżniczych, czytam wspomnienia i zapiski z fascynujących wojaży, przenoszę się w fantazji do opisanych miejsc i ludzi. Biorąc do ręki książkę "Samotny duch Japonii" liczyłam, że z perspektywy autora poznam ten niezwykły, jakże odmienny kulturowo Kraj Kwitnącej Wiśni, gdzie egzotyka przeplata się z nowoczesnością, fascynuje bogactwo tradycji i zwyczajów, szczególnego znaczenia nabiera słowo honor, silnie oddziałuje znacznie różniąca się od europejskiej mentalność. Wszystko to czyni z Japonii wyjątkowo atrakcyjny kierunek podróży. Pragnęłam też wędrówki w głąb siebie, bodźców do przemyśleń i życiowych refleksji. Otrzymałam przyjemne chwile zaczytania.Damian Bartyzel opowiada o spełnieniu się jego wieloletniego podróżniczego marzenia, dzieli się doświadczeniami z bogatej odnowy duchowej podczas wizyty w Japonii. Kreśli nam opowiadanie o atmosferze wyjątkowych miejsc, ciekawych ludziach, okolicznościach, które wyzwalały w nim nieznane i nieoczekiwane wrażenia. Japończycy imponują okazywanym na każdym kroku olbrzymim szacunkiem względem innych, umiejętnością uważnego słuchania, chętnie okazywaną pomocą i gościnnością, entuzjastycznym wykonywaniem pracy, przyjaznym nastawieniem do świata i pozytywną aurą. Podróżnik czerpie radość z oczyszczających umysł samotnych spacerów, intuicyjnie wybieranych i odnajdywanych miejscach, o których obejrzeniu marzył przed udaniem się do Japonii. Odwiedza zakamarki dzielnic miast, świątynie, zamek, ogrody, parki. Poznaje dzikość natury, uczestniczy w spływie rzeką, po raz pierwszy przygląda się oceanowi. Odczuwa wewnętrzne spełnienie i miłość do świata. Znajduje ukojenie duszy, poczucie wolności i kontrolę ponad swoim życiem. Dostrzega, że to właśnie od nas samych zaczynają się trwałe i satysfakcjonujące zmiany w życiu, prawdziwy spokój ducha.bookendorfina.blogspot.com

  • Kamila Pasieka

    Ponieważ nic nie losy się bez przyczyny i naszego udziału. Książka, która po pierwsze opowiada o wyjątkowej przygodzie, o spełnianiu marzeń przez młodego człowieka, który wybrał się w samotną podróż swego życia, podróż do Japonii.Po drugie, książka ebook ta daje nam do myślenie, ile damy z siebie w życiu tyle do Nas wraca, jeśli marzymy, to nie możemy tylko siedzieć i marzyć, a uwierzyć i ruszyć tyłek, ponieważ wiara i działanie funkcjonuje cuda.I tak właśnie jest! Pozytywne myślenie i działanie potrafi przemienić nasze życie!Dostałam tę książkę będąc na rozdrożu życia, przeczytałam w jeden wieczór i zaczęłam funkcjonować :)Damian dziękuję raz jeszcze ! :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!