Czytaj więcej:
Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? okładka

Średnia Ocena:Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat?

Twoje dzidziuś zaczyna naukę w szkole i pragniesz je zachęcić do zdobywania wiedzy? Szukasz pomysłów, jak wypełnić jego wolny czas i rozwijać jego talenty?Dzięki książce pdf stworzysz dzidziusiowi warunki do efektywnej nauki, zorganizujesz zajęcia dodatkowe a także wybierzesz odpowiednią szkołę. Dowiesz się, jak pomóc mu rozwijać jego pasje a także jak pozbyć się złych nawyków i pokonać stres. Poznasz propozycje zabaw i ćwiczeń, które ułatwią zdobywanie wiedzy a także uatrakcyjnią czas wolny. Zapewnij dzidziusiowi jak najlepszy start w dorosłe życie! Dlaczego tutorial trafia w Samo Sedno? - podpowiada, jak sprawić, by nauka nieustanna się wspaniałą zabawą dla was obojga- uczy, jak budować samodzielność i odpowiedzialność twojego dziecka- podpowiada, o czym należy pamiętać, przygotowując się do rozmowy- pokazuje techniki uczenia się, które rozwiną pamięć, udoskonalą umiejętność szybkiego czytania i pomogą osiągnąć lepsze efekty w szkole- wskazuje sposoby, jak uczyć dzidziuś umiejętności radzenia sobie w sytuacjach społecznych, np. w kontaktach z rówieśnikami, relacjach z rodzinąO autorce:Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem. Zainteresowani rodzicielstwem bliskości a także wspomaganiem rozwoju dzieci. Autorzy m.in. bestsellerowego poradnika Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? a także książki Rodzicielstwo bliskości. Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Szczegóły
Tytuł Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat?
Autor: Minge Natalia, Minge Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: jak-wspierac-rozwoj-dziecka-w-wieku-6-13-lat.pdf - Rozmiar: 57.5 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Galczynska

    Treść e-booka bardzo pomogła mi w przygotowaniu pracy pisemnej na temat pracy z dzieckiem w wieku wczesnoszkolnym w domu. Autorzy wpletli dużo szczegółów które mnie usatysfakcjonowały i nauczyły. Obok podstawowych treść zznalazła się wiedza której nie było w źadnej iniej publikacji o podobnym temacie. Zalecam

 

 

Samo sedno. Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 GWP.PL Sp z o.o. Ul. Bema 4/1A, Sopot 58 511 34 30 JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ DZIECKA W WIEKU 6-13 LAT? Cena: 29,70 PLN Opis słownikowy Autor Krzysztof Minge, Natalia Minge ISBN 978-83-7788-301-3 Rok wydania 2013 Wydawca Edgard Wysyłamy Wysyłamy w 24h (w następny dzień roboczy) Tabela cech produktu Okładka Miękka Liczba stron 224 Format 14.8x21.0cm Opis produktu Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno? – zdobędziesz wiedzę na temat szkół funkcjonujących w Polsce oraz alternatywnych modeli edukacji, – dowiesz się, jakie niebezpieczeństwa współczesnego świata mogą zagrażać twojemu dziecku oraz jak sobie z nimi radzić, – opanujesz sposoby na to, jak uatrakcyjnić wspólną naukę oraz sprawić, by stała się ona zabawą dla was obojga, – nauczysz się pomagać dziecku w zdobywaniu wiedzy poprzez budowanie jego samodzielności i odpowiedzialności, – przekonasz się, dlaczego i w jaki sposób warto współpracować z nauczycielem twojego dziecka, – dowiesz się, jak za pomocą rozmaitych technik uczenia się rozwijać pamięć dziecka, doskonalić umiejętność szybkiego czytania czy zarządzania czasem. Plik wygenerowano: 18-03-2023 Oprogramowanie sklepu: AptusShop Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!