Czytaj więcej:
Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców okładka

Średnia Ocena:Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców

NASTOLATKI SZCZERZE O SOBIEWyjątkowy tutorial dla rodziców  OMG, jaka ta książka ebook jest czadowa i totalnie o tym, jak się dogadać ze własnymi starszymi itepe. LOL! – jeśli to zrozumieliście, to jak na rodziców jesteście całkiem na czasie. Większość z was pewnie pomyślała: O co chodzi? Co to za słownictwo? Nastolatki są dla was nierzadko jak przybysze z innej planety, mówiący niezrozumiałym mową i chociaż bardzo chcecie, to nie potraficie się z nimi porozumieć. Z pomocą nadchodzą Megan i Louise – autorki pierwszego poradnika dla rodziców nastolatków napisanego przez 16-latki. W końcu kto udzieli wam lepszych porad, jak postępować z nastolatkami, niż one same? Książka to lektura obowiązkowa dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, co naprawdę myśli ich nastoletnie dziecko, jak poprawić wzajemne relacje, lepiej zrozumieć jego zachowanie a także nauczyć się skuteczniej z nim komunikować. Napisany lekkim, zabawnym stylem tutorial sprawi, że spojrzysz na to, co robisz i mówisz, z perspektywy twojego dzidziusia (spróbuj – odrobina dystansu względem siebie jeszcze nikomu nie zaszkodziła). Dzięki poradnikowi:- poradzisz sobie z drobnymi nieporozumieniami (np. bałaganem w jego pokoju – tak, uwierz, to jest błaha rzecz)- nauczysz się rozmawiać z nim o seksie, alkoholu, narkotykach czy agresji- poznasz najbardziej nielubiane protekcjonalne powiedzonka i zrozumiesz, dlaczego zrzędzenie jest najbardziej irytującą rzeczą na świecie (i dodajmy - NIGDY nie przynosi zamierzonego skutku...)- nauczysz się języka tubylców (następnym razem, gdy usłyszysz: „Yo mejt, co kminisz, wbijasz dziś, będzie grubo, ziomy również wpadają” – nawet nie mrugnie ci powieka)- odkryjesz listę zagadkowych skrótów, stosowanych w SMS-ach, i nareszcie będziesz wiedzieć, o co w nich chodzi (przypomnij sobie własną minę, jak ostatnio zobaczyłeś na wyświetlaczu rotfl czy thx)- poznasz sekretne sztuczki na namówienie nastolatka do nauki czy wywabienie go z jego pokoju i spędzenie wspólnie czasu (tak, tak, to jest możliwe jeszcze w tym stuleciu) Od autorek:Ta książka ebook jest pełna rad, których nie znajdziecie w innym poradniku dla rodziców. Mamy nadzieję, że dużo dla siebie z niej wyniesiecie. Pomyślcie tylko: autorzy innych poradników dla rodziców mają pewnie nad 40 lat. To praktycznie wiek p o d e s z ł y. Nawet 28-letnia kuzynka Louise musi ją pytać, czym nastolatki w ogóle zajmują się w dzisiejszych czasach.

Szczegóły
Tytuł Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców
Autor: Lovegrove Megan, Bedwell Louise
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Samo Sedno. Nastolatki szczerze o sobie. Wyjątkowy poradnik dla rodziców PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Justyna Zadrożna

  Bardzo nieźle przeprowadzona transakcja. Zalecam zakupy w Empiku.

 • magdalena

  Dzieciaki fajnie mówią o własnych problach i postrzeganiu rożnych rzeczy od sprzątania do nauki. Lecz czy pomogła w 100% ? Raczej nie.

 • praktyczny czytelnik

  Ta książka ebook to niezbędnik każdego rodzica dorastającego dzidziusia - a to, że został napisany przez dwie 16-latki tylko dodaje mu wartości. Prezentuje zupełnie inną perspektywę, niż większość ebooków psychologów - po prostu perspektywę naszych dzieci. Objaśniła mi nieco kwestii, pomogła mniej się denerwować na córkę i częściej z nią dogadywać. Mało tego, Kasia z ciekawości zajrzała mi przy czytaniu przez ramię i... Sama się śmiała, że tych parę akapitów, które zauważyła, to prawda. Element jej zachowań pozostaje dla mnie zagadką, lecz już w większym stopniu "kumam" własne dziecko. Zalecam więc książkę wszystkim rodzicom nastolatków :)

 • Marta mama Nikusia

  Książka ebook napisana jest w bardzo fajny i przystępny sposób. Nie znajdziemy tutaj dziwacznych i niełatwych do zrozumienia teorii na temat psychiki. Jest za to cała masa interesujących porad, opisów sytuacji, różnorakich klasycznych dla nastolatków zachowań, kłopotów jakie rodzice mają ze własnymi dzieciakami a także podpowiedzi jak bezkonfliktowo można by je rozwiązać. Wszystko spisane z wielkich humorem dzięki czemu książka ebook ta nie jest ani "sztywna", ani "nudna" :) Interesującymi dodatkami są wplecione w tekst wypowiedzi różnorakich osób, nastolatków w różnorakim wieku od 13-19 lat, zarówno kobiet jak i chłopaków. Są to krótkie opinie na temat ich rodziców, szkoły, życia, problemów... Dzięki nim możemy dowiedzieć się "u źródła" co czują dzieciaki w różnorakich sytuacjach.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!