Czytaj więcej:
Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło okładka

Średnia Ocena:Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło

Przedstawiamy wesoły wierszowany podręcznik gramatyczny słynnego autora Romana Pisarskiego, w którym w postaci dowcipnych i zaskakujących wierszy przedstawione zostały zawiłości gramatyki i ortografii polskiej.Każdy wiersz to zabawna historyjka, poświęcona konkretnej regule czy zagadnieniu. Książka ebook bawi, uczy i zaciekawia, rozwijając zainteresowanie mową polskim. Pełna jest kolorowych ilustracji, ściśle współgrających z tekstami utworów. Zapraszamy do lektury!Piękna, trwała twarda oprawa sprawia, że książka ebook jest doskonała na upominek i może stanowić prawdziwą ozdobę domowego księgozbioru.

Szczegóły
Tytuł Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło
Autor: Pisarski Roman
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo GREG
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rzekła rzepa rzepakowi. Gramatyka i ortografia na wesoło PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ania mama Alicji

    Wszystkie zagadnienia są tu naprawdę bardzo jasno i krótko opisane. Nie wiem jak to jest teraz, lecz gdy chodziłam do szkoły moja książka ebook z tymi zagadnieniami była gruba i okropnie nudna. Nie lubiłam do niej zaglądać, przysypiałam, gdy tylko zaczynałam czytać. Możliwe, że było w niej więcej przykładów, wszystko było dokładniej omówione. Nie mam pojęcia, nie pamiętam tego dobrze. Wiem tylko, że to byłą prawdopodobnie moja pierwsza książka ebook w życiu, której naprawdę nie znosiłam. Zaskoczona byłam zatem, że wszystkie te zagadnienia można omówić w tak zgrabny i zwięzły sposób. I wcale nie uważam, by po przeczytaniu tego wszystkiego czegoś mi brakowało. Podkreślam jeszcze raz - nie jestem polonistką, zatem nie podzielę się z Wami żadną fachową wiedzą na ten temat. Lecz jak na mamę trzecioklasistki, która wkroczyła już świat ortografii i gramatyki - co nieco już wiem i uważam, że ta książka ebook z pewnością nam się przyda...

  • emik84

    Lektura podzielona jest na dwie części. W pierwszej z nich twórca przygotował dla dzieci wesołe rymowane wierszyki, które w atrakcyjny sposób objaśniają poszczególne zasady ortografii i gramatyki polskiej a także ułatwiają ich zapamiętanie. Wierszyki te poruszają dużo różnorakich tematów lecz najistotniejsze jest to, że wpleciono w nie podstawowe zasady, które w tym przypadku jak wesoła piosenka dynamicznie wpadają w ucho, i które wiele łatwiej w takiej formie zapamiętać. Druga element książki do zestaw zasad zarówno ortograficznych jak i gramatycznych w pigułce. W pierwszej kolejności ortografia a tutaj najmłodsi znajdą wiadomości odnoszące się do zasad pisowni ó, u, rz, ż, ch, h, dowiedzą się kiedy powinniśmy pisać ą, ę, a kiedy om, on, en, em, kiedy wyrazy zapisujemy olbrzymią literą, jak podzielić wyrazy podczas ich przenoszenia a także jak pisać "nie" z poszczególnymi częściami mowy. W części poświęconej gramatyce przeczytamy o głoskach, słowotwórstwie, składni a także poznamy wszystkie części mowy. Publikacja z całą pewnością odbiega swym stylem i szatą graficzną od tradycyjnych podręczników. Mimo to zawiera wszystkie najistotniejsze zasady obowiązujące w polskiej ortografii i gramatyce. Dzieci bez zbędnego stresu i poprzez zabawę mogą nauczyć się wielu kluczowych i przydatnych rzeczy a także opanować materiał, który będzie im niezbędny w całym czasie nauki. Książka ebook skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku 7 – 10 lat, zarówno tych które dopiero uczą się zasad ortografii i gramatyki, tych które mają kłopot z ich opanowaniem jak i tych, które np. potrzebują sobie coś przypomnieć i nie chcą w tym celu przetrząsać paru różnorakich książek. Tutaj wszystko jest bowiem jasne, przystępne i co równie kluczowe w jednym miejscu. Poza tym wierszykom towarzyszą kolorowe ilustracje stanowiące dodatkowo zachętę do ich przeczytania. Dzięki tej niezbyt obszernej publikacji najmłodsi zainteresują się mową polskim, naukę potraktują jako zabawę a zdobytą wiedzą będą mogli nie raz pochwalić się w szkolnej ławce. Zalecam gorąco ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!