Czytaj więcej:
Rozstanie to nie koniec świata okładka

Średnia Ocena:Rozstanie to nie koniec świata

Poznaj skuteczną strategię pogodzenia się z uczuciem straty po rozstaniu, odzyskania pewności siebie i otworzenia się na prawdziwą miłość.To już koniec. Bardzo cierpisz. Teraz pewnie wydaje ci się to nieprawdopodobne, lecz po rozstaniu możesz ułożyć sobie życie od nowa. Nie próbuj odzyskać byłego partnera. Nie odkładaj  własnych potrzeb na bok i nie rób wszystkiego, by ponownie cię pokochał. Zapomnij o tym! Rozstanie jest doskonałą szansą na zmianę twojego życia na lepsze.Rozstanie to nie koniec świata to wypróbowany poradnik, który pomoże ci przetrwać bolesne zakończenie związku uczuciowego, a nawet rozwód. Susan Elliott pomogła tysiącom osób odmienić na lepsze ich życie uczuciowe. Teraz pokaże i tobie, na co powinnaś poświęcić własną energię.Jej plan składa się z czterech punktów: Jak i po co całkowicie zerwać kontakt ze swoim byłym. Jak przepracować uczucie straty, pokonać lęk i odzyskać własne życie. Jak pozbyć się starych schematów, które prowadzą do nieudanych   związków. Co robić, kiedy nie możesz przestać myśleć o swoim byłym, wysyłać do niego sms-ów, wydzwaniać do niego, sprawdzać jego status na portalach społecznościowych i krążyć pod  jego domem.

Szczegóły
Tytuł Rozstanie to nie koniec świata
Autor: Elliot Susan J.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rozstanie to nie koniec świata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rozstanie to nie koniec świata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rozstanie to nie koniec świata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika Skołożyńska

    Po rozstaniu każdy z nas postępuje irracjonalnie. Nawet jak wiemy, że się ośmieszamy, błagając o miłość, to i tak to robimy... Ja przeżyłam dwa wielkie rozstania: raz to on zakończył związek, drugi raz ja się pierwsza pożegnałam. W obu przypadkach cierpiałam tak samo mocno, ponieważ tak funkcjonuje serce i umysł. Niezależnie od powodu rozstania pojawia się poczucie winy, ból, poczucie straty, obwinianie się... Myślałam, że to tylko ja tak to przeżywam i jestem jakaś szalona, lecz ta książka ebook pokazała mi, że każdy przez to w ten sposób przechodzi, co dało mi nadzieję na przyszłość. Książka ebook pomogła mi zrozumieć, że zwijając się z bólu po rozstaniu ranię samą siebie, mojego partnera przecież już to nie obchodzi. Pomogła mi przestać do niego wydzwaniać i skupić się na mnie. Momentami autorka wspomina w kółko o tym samym i cały czas powtarza, o czym będziemy zaraz rozmawiać, co jest naprawdę niepotrzebne, lecz prócz tego, jest ok.

  • Ewelina Stojak

    Książka ebook świetna, ogromnie pomaga spojrzeć na wszystko z innego punktu widzenia, bardziej racjonalnego. Zalecam każdej zagubionej kobiecie!

  • marekzmarek

    Coś, czego nie widziałem wcześniej na polskim rynku. Z racji mojego hobbystycznego zainteresowania psychologią i psychoterapią sięgnąłem po nią. To co można w niej odnaleźć to konkretne kroki żeby zacząć na nowo żyć i cieszyć się z tego życia po rozstaniu, ponieważ w końcu koniec to początek czegoś nowego. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!