Czytaj więcej:
Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką okładka

Średnia Ocena:Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką

Rozmówki Lingea zawierają najbardziej potrzebne zwroty, przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych. Prócz zestawu podstawowych form grzecznościowych, znajdziemy tu wyrażenia używane w wielu sytuacjach - podróży, szukania miejsca noclegowego, wizyty w restauracji, zakupów czy wizyty w barze czy nawet flirtu. Zawarto tu też wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazwy dni tygodnia, kolory i liczebniki.Poszczególne części rozmówek są oznaczone różnorakimi kolorami, co znacznie ułatwia szybkie znalezienie potrzebnego zwrotu.Przy każdej frazie jest podana wymowa, co nawet początkującym użytkownikom pozwoli na skuteczną komunikację.Praktyczne rady dotyczące różnorakich aspektów pobytu zagranicą zostały wkomponowane w rozmówki w postaci tabelek: można z nich dowiedzieć się np. o funkcjonowaniu transportu miejskiego czy o lokalnych zwyczajach.W książce pdf znajduje się też dwujęzyczny słowniczek z najpopularniejszymi słowami. Mini-słowniczki zawierające słówka związane z danym tematem można też znaleźć pod rozmówkami, co umożliwia szybkie odnalezienie potrzebnego wyrazu.Informacje praktyczne o kraju, do którego się wybieramy, są zawarte na końcu książki - można tam znaleźć pomiędzy innymi wiadomości o przepisach precyzjyjnych i wizowych, przepisach drogowych, w tym ograniczenia prędkości na drogach. Znajdują się tam też przydatne adresy, telefony i adresy internetowe, ułatwiające kontakt z ambasadą czy liniami lotniczymi. Czytelnik odnajdzie tam rady dotyczące podróżowania po danym kraju, info o atrakcjach turystycznych, godzinach otwarcia banków, specjałach lokalnej kuchni itp.Do rozmówek dołączone jest zwięzłe i przystępne kompendium gramatyczne, dzięki któremu można pogłębić własną znajomość języka.

Szczegóły
Tytuł Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Lingea
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rozmówki arabskie ze słownikiem i gramatyką PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika Stoch

    Słownik zawiera wiele błędów. Dużo słów w nim zawartych nie istnieje. Jak do tej pory nie doszukałam się jako takich błędów w rozmówkach. Mam nadzieję, że nie są błędne.

  • Smuga89

    Mi bardzo przydały się rozmówki w podrózy. Zdziwiła mnie chłopczykowi osoby piszącej recenzję, ponieważ to nie słownik, a rozmówki (jak zresztą wskazuje sam tytuł). Słowniczek z tyłu to tylko dodatek. Skorzystałem z niego zaledwie dwa razy. Nie miałem problemow z porozumiewaniem się za pomoca tej książeczki. Co do merytoryki to ciężko mi coś powiedzieć, ponieważ gdybym znał język, to nie potrzebowałbym rozmowek;)

  • monika109

    książeczka przyciąga wzrokiem. Wszystko ładnie się zapowiadało - podzielone na poszczególne tematy, ładna kolorystyka. Ale... słownik jest do bani. Chociażby myli wyrazy 'ale' z 'was', co jest olbrzymim błędem. Brak drugiej formy od czasowników (a bez tego ani rusz. Można mówić tylko w dwóch czasach). Brak liczby mnogiej (która w arabskim jest strasznie nieregularna). Słownik bardzo myli wiele pojęć i nie zalecam dla początkujących

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!