Czytaj więcej:
Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie okładka

Średnia Ocena:Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie

Spójrz na własną mapę marzeń i odważ się zrobić pierwszy krok. Dawno temu marzyliśmy, że pewnego dnia wsiądziemy do auta i wyruszymy przed siebie. Gdzie nas oczy i serca poniosą. Spełnienie tego marzenia przekładaliśmy z roku na rok. Zawsze było coś ważniejszego i pilniejszego do zrobienia. Gdy moja córeczka skończyła pięć lat, marzenie o podróży znów się we mnie odezwało: "Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz". Podjęłam decyzję: jedziemy! Wraz z moimi bliskimi wyruszyłam do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji, żeby odnaleźć urok i inspirację. Nie wszystko przebiegało tak, jak to sobie zaplanowałam. Odkryłam jednak o dużo więcej, niż się spodziewałam. To, co ziemskie, i to, co boskie, splotło się ze sobą w osobistą opowiadanie o podróży do… kobiecej duszy. "Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie" to książka ebook o życiu, tej najistotniejszej podróży – do własnego serca. Agnieszka Maciąg dzieli się z czytelniczkami przemyśleniami i inspiracjami dotyczącymi wewnętrznego rozwoju, żeby mogły odnaleźć w sobie siłę do spełniania marzeń i potrafiły dostrzec w każdym zdarzeniu, nawet trudnym, wartość i sens.

Szczegóły
Tytuł Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie
Autor: Maciąg Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Barbara Kostek

  Idealna książka ebook empatycznej autorki, która omawia podróż z rodziną do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i Prowansji. Jest to czas pełen wspomnień, rozmyślań i genialnych sentencji pokazujący jak można zyskać spokój ducha, ukojenie i duchowy rozwój.

 • Beztroska Domatorka

  „Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie” to książka ebook o duchowych przeżyciach, jakie autorka przeżyła podczas własnej wymarzonej podróży u boku męża i córki. Sama jestem daleka od wiary, medytacji czy jogi jednak mimo tych rozbieżności książka ebook mnie urzekła, skłoniła do refleksji ponad sobą i moim życiem. Fani wyżej wymienionych doznań duchowych przepadną w tej książce, dla wielu może ona stać się początkiem osobistej przemiany. Pozycja ta prowadzi nas też od Ligurii przez Lazurowe Wybrzeże po Prowansję, a dzięki przepięknym zdjęciom czułam się jakbym tam była! Książka ebook emanuje dobrą energią, pozytywnym nastawieniem i uczy nas jak cieszyć się z rzeczy małych i jak przeciwności losu przekształcać w dobrą monetę. Sama książka ebook jest idealnie wykonana, jakościowo zdecydowanie wybija się nad większość innych pozycji. Zalecam z całego serca.

 • Magdalena

  "Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie" to moje pierwsze spotkanie z panią Agnieszką Maciąg. Spotkanie bardzo udane! Inspirująca podróż przez Ligurię, Lazurowe Wybrzeże i Prowansję wciągnęła mnie na długie godziny. Stałam się towarzyszką tej rodzinnej wyprawy - chłonęłam krajobrazy, aromaty i smaki. Forma dziennika pozwala na to idealnie. Podoba mi się z jaką lekkością autorka omawia to, co ją otacza. W jaki sposób łączy życie z metafizyką, przeplatając ją wiarą. To takie piękne, że życie można tak celebrować, wyciągać z niego odrobiny niezła i wierzyć, że wszystko się ułoży. To piękne, że ktoś chce się dzielić takim spostrzeżeniami z innymi i pokazywać, że można tak żyć. Zapiski, myśli i odkrycia autorki - bardzo dały mi do myślenia. Wiem, że to książka ebook do której będę wracać - dla siebie i dla innych. Ja również mam mapę marzeń, którą chciałabym zrealizować. I już wiem, że jest to możliwe.

 • anonymous

  Agnieszka Maciąg wydała nową książkę! Jest inna niż poprzednie i podobna : ) To książka ebook o podróży, dziennik wyprawy marzeń do Włoch i południowej Francji. To podróż fizyczna: zwiedzanie miasteczek, zakupy na targach, opisy cudownych posiłków; podróż emocjonalna: powrót do miejsc słynnych sprzed lat i tych słynnych tylko z marzeń i podróż duchowa, następny krok na drodze do poznania samej siebie. Mnóstwo cudownych zdjeć i wszechobecny duch tego, co Agnieszka przekazuje nam od lat: stajemy się tym czym żywimy nasze myśli, duszę i ciało. Świat jest pełen niezła i piękna, otwórz serce by to zobaczyć ❤️

 • gojelly

  Już na pierwszych stronach najwieższej książki Agnieszki Maciąg znalazłam cudowne zdanie: "Złożyłam sobie kiedyś przyrzeczenie o dobrym życiu, w którym będę podążać za cichymi podszeptami własnego serca". Autorka idealnie połączyła opis wspólnej rodzinnej podróży po cudownych terenach m.in. Ligurii, Lazurowego Wybrzeża i Prowansji z podróżą do samej siebie, do własnego wnętrza. Znajdziemy w niej dużo porad jak sobie radzić z codziennością, a raczej jak ją doceniać i dostrzegać urok każdej sekundy, gdziekolwiek jesteśmy i cokolwiek się dzieje. "Rozmaryn i róże" zachęca nas do praktyki bycia "tu i teraz". Książka ebook jest pisana w formie dziennika, więc przeżywamy podróż wspólnie z autorką. Pobudza nie tylko wyobraźnię, lecz też wszystkie zmysły - dzięki opisom autentycznie czujemy aromat ziół we włoskich ogrodach, czy krople deszczu w Bellagio. A samo wydanie książki jest cudowne w swej prostocie.

 • Agnesja

  Agnieszka Mociąg słynna jest nie tylko z telewizji i mediów, lecz także z ebooków będących poradnikami motywującymi do pozytywnych zmian w życiu. Jej "Rozmaryn i róże" to pozycja ukazująca urok Prowansji, Lazurowego Wybrzeża i Ligurii. Nie jest to zwykła książka ebook podróżnicza, bo prócz pełni smaków, aromatów i cudownych widoków, doświadczymy swoistego wejrzenia w siebie. Podczas lektury poczujemy spokój, melancholię, wrócimy pamięcią do najładniejszych zachodów słońca i najbardziej sentymentalnych momentów w życiu. Zapragniemy czerpać więcej i więcej z każdego następnego dnia, tak, żeby doświadczyć cudowna świata na swoje oczy. "Rozmaryn i róże" to chwila wytchnienia, zatrzymania i refleksji, która sprawia satysfakcję nie tylko uroczą, barwną treścią, lecz również atrakcyjnym i stylowym wydaniem. Dla każdej dziewczyny zmęczonej wyzwaniami dnia codziennego - lektura niezbędna i inspirująca.

 • syliete

  „Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz”. To cytat z najwieższej książki Agnieszki Maciag , to następna pozycja tej autorki, która daje niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Książka ebook opowiada o podróży do Ligurii na Lazurowe Wybrzeże i Prowansji, nie jest to jednak klasyczny przewodnik podróży. To opowiadanie nie tylko o cudownych miejscach i o rodzinnej podróży, lecz przede wszystkim opowiadanie o podróży w głąb siebie, o spełnianiu marzeń, o tym jak odnaleźć własne szczęście i dążyć do wewnętrznego rozwoju. Książka ebook dodatkowo inspiruje cudownymi fotografiami i cytatami, która motywuje i inspiruje. Tę pozycję zalecam każdemu i na pewno nieraz do nie wrócę .

 • Urszula

  „Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz.” To jedne z pierwszych zdań jakie przeczytamy w najwieższej książce pdf autorstwa Agnieszki Maciąg. Jest ona podróżą, w znaczeniu fizycznym, w którą zabiera nas autorka, ze sobą, i własnymi bliskimi do Prowansji, Ligurii i na Lazurowe Wybrzeże. Książka ebook jest swego rodzaju pamiętnikiem, zapiskami z podróży. Dokładnie wiemy, w jakie miejsca udała się, jakie widoki jej towarzyszyły a także jakie uczucie ze sobą niosły wydarzenia, mające miejsce. Z drugiej strony, jest to wyprawa duchowa, do głębi serca. Dlatego wypełniona jest przemyśleniami, inspirującymi cytatami, mądrości, którymi kieruje się Agnieszka Maciąg, żeby wieść świadome życie. Pokazuje, że z każdej sytuacji należy snuć wnioski i każde wydarzenie czegoś nas uczy. Niezależnie czy jest to zdarzenie radosne czy trudne, autorka pokazuje, że należy dostrzegać w nim sens i wartość. W cudowny sposób opisuje, że człowiek stanowi jedność z otaczającym go światem, przepływającą energią, naturą, a jeśli pragniemy dokonywać zmian powinniśmy najpierw dokonać ich w sobie. Agnieszka Maciąg dzieli się z czytelnikami, własnymi codziennymi rytuałami i metodami na dobrą energię, jak na przykład puszczanie mantr w zimowe ciemne poranki. Książka ebook jest zapisem jej podróż w głąb siebie, lecz i zarazem autorka otwiera zwoje serce przed czytelnikami. Zmusza do refleksji ponad życiem. Książki wydana jest bardzo dobrze, zawiera cudowne fotografie a także rysunki, dzięki, którym możemy przenieś się w podróż razem z autorką, nie wychodząc z fotela i zachwycać się tymi widokami co ona. Co kilkadziesiąt stron przewijają się cytaty, zapisane dużymi literami na kolorowych kartkach, które dają do myślenia i inspirują by pochylić się ponad swoim życiem. Cudowna lektura w głąb serca człowieka, daje do refleksji, pozwala spojrzeć na świadome życie. Po jej przeczytaniu człowiek sam zastanawia się co jest jego marzeniem, a jeśli je ma to jak je zrealizować i ile może dzięki temu zyskać. Następny raz Agnieszka Maciąg w własnej książce, pomaga by żyć lepiej, pełnym sercem i świadomie, że takie życie jest dobre i nie należy odkładać marzeń na później. Na pewno jest to książka, do której będę wracać.

 • Ilona Patro

  Po przeczytaniu książki zostałam wielbicielką rodziny Agnieszki, pana Roberta i małej Helenki, ponieważ wspólne śpiewanie mantr w samochodzie, czy hotelowych pokojach to już jest jednak wyższy poziom relacji międzyludzkich :) Wiele w tej książce pdf spokoju, zapachów, obrazów, smaków i miłości. Lekko się przez nią płynie. Agnieszka prezentuje jak delektować się podróżą, świadomie smakować miejsca, wyczuwać ich energię i nią zarządzać. A co interesujące - omawia nam tajemne metody na to jak odczarować miejsca i sytuacje, w których nie czujemy się dobrze. Są tam mantry, medytacje, dobre jedzenie. Dużo duchowej i zmysłowej podróży. Ja akurat to lubię.

 • Marta

  Książka ebook lekka i przyjemna, ładnie wydana, w sam raz na lato, na plażę.

 • beeforparty

  Każda z nas ma własną prywatną mapę marzeń, jednocześnie wielu z nas towarzyszy strach, który wyklucza z gry. Zawsze coś staje na drodze, choć najczęściej to właśnie my same. Najwieższa książka ebook Agnieszki Maciąg mówi właśnie o marzeniach, realizowaniu tego, co się postanowiło, wierze a także o miłości do bliskich. Lecz nie tylko do bliskich, a także do samej siebie. Tej równie ważnej, z którą bardzo nierzadko mamy spory problem. Razem z autorką podróżujemy przez Ligurię, Lazurowe Wybrzeże i Prowansję, czując aromat rozmarynu i róż. Lecz najistotniejsza podróż ma miejsce w środku - do głębi naszego serca. Książka ebook inspiruje do zmian, samorozwoju, pomaga znaleźć sens w wydarzeniach, które nie poszły po naszej myśli. Ułatwia otworzenie się na naturę i to, co blisko nas. A dodatkowo okraszona jest tak cudownymi fotografiami, że sama mam ochotę wyruszyć w podobną podróż!

 • paośka

  Agnieszka w własnej najwieższej książce pdf omawia podróż poprzez Austrię, Włochy i Francję, ukazując nam urok Ligurii, Lazurowego Wybrzeża czy Prowansji. Nie jest to jednak klasyczna książka ebook podróżnicza - jest to niesamowita opowiadanie o emocjach. Prześlicznie ubiera w słowa własne uczucia, przemieniając je w magiczne zdania, działające jak zaklęcia uszczęśliwiające czytelnika. Dzięki tej książce pdf możemy poznać urok otaczającego nas świata. Opisy niesamowitych miejsc, wzbogacone są cudownymi fotografiami. Czytając "Rozmaryn i róże", podróżujemy z Agnieszką i jej rodziną i niemal możemy poczuć aromat kwiatów i ziół rosnących wokół. Podróżujemy też w głąb siebie, a spokój i opanowanie autorki udziela się także nam, czytelnikom. Książka ebook poprawia nastrój, umacnia wiarę w siebie, motywuje, a czytanie jej jest czystą przyjemnością. Aż chciałoby się wyruszyć natychmiastowo w podróż śladami Agnieszki. Gorąco zalecam "Rozmaryn i róże"! Paulina

 • paośka

  Agnieszka w własnej najwieższej książce pdf omawia podróż poprzez Austrię, Włochy i Francję, ukazując nam urok Ligurii, Lazurowego Wybrzeża czy Prowansji. Nie jest to jednak klasyczna książka ebook podróżnicza - jest to niesamowita opowiadanie o emocjach. Prześlicznie ubiera w słowa własne uczucia, przemieniając je w magiczne zdania, działające jak zaklęcia uszczęśliwiające czytelnika. Dzięki tej książce pdf możemy poznać urok otaczającego nas świata. Opisy niesamowitych miejsc, wzbogacone są cudownymi fotografiami. Czytając "Rozmaryn i róże", podróżujemy z Agnieszką i jej rodziną i niemal możemy poczuć aromat kwiatów i ziół rosnących wokół. Podróżujemy też w głąb siebie, a spokój i opanowanie autorki udziela się także nam, czytelnikom. Książka ebook poprawia nastrój, umacnia wiarę w siebie, motywuje, a czytanie jej jest czystą przyjemnością. Aż chciałoby się wyruszyć natychmiastowo w podróż śladami Agnieszki. Gorąco zalecam "Rozmaryn i róże"! Paulina

 • Marianna Głos

  Nigdy bym nie pomyślała, że książka ebook o tematyce podróżniczo-motywacyjnej po pierwsze - znajdzie się w mojej biblioteczce, po drugie - skradnie moje serce. "Rozmaryn i róże" to pełna ciepła opowiadanie o podróży: tej dosłownej, z rodziną samochodem przez pełne słońca Włochy czy Francę, a także tej najistotniejszej - do wnętrza samej siebie. Agnieszka Maciąg ze swobodą i bezpretensjonalnie opowiada o swoim życiu; prezentuje jak prosto można wziąć własne szczęście we swoje ręce, nie narzekać i marudzić a cieszyć się każdym dniem. Uczy pokory, patrzenia na każdy dzień jako świeży cud, uczy dziękowania Bogu za minione chwile i, co dla mnie najważniejsze, prezentuje jak nasze nastawienie do życia i sposób w jaki żyjemy, odbija się na nas samych, na naszym samopoczuciu i zdrowiu. Ta książka ebook otwiera oczy na takie zwyczajne, codzienne sprawy. Uczy, ze w nas samych jest źródło spokoju i miłości, tylko my sami musimy pozwolić mu z nas wypłynąć. Szczerze polecam! /Magda Poźniak, instagram: _zabookowana /

 • Anonim

  "Szczęście to wybór. Szczęście jest w nas". Te dwa zdania zapadły mi w pamięć najmocniej po przeczytaniu najwieższej książki Agnieszki Maciąg "Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie. Liguria/Lazurowe Wybrzeże/Prowansja". Teoretycznie jest to książka ebook dokumentująca rodzinny wyjazd, będący realizacją bardzo osobistej mapy marzeń p. Agnieszki, lecz tak naprawdę to duchowa podróż w głąb siebie, dzięki której można na nowo odkryć cud i urok życia, lecz przede wszystkim znaleźć sens w swoim życiu. Wraz z autorką przemierzamy odrobinę nieprzystępną Bawarię, hałaśliwe i tłoczne Monako, pełne urokliwych uliczek, sklepów i kawiarni San Remo, otoczone gajami pinii i pełne uwielbienia dla Brigitte Bardot Saint-Tropez, czy pachnącą lawendą i wszelkiego rodzaju ziołami Prowansję. Niemalże namacalnie czuć aromaty i smaki jakie są opisywane w książce, a dzięki przepięknym zdjęciom zrobionym przez męża p. Agnieszki można niemal poczuć jakby tam się było. Książka ebook jest bardzo osobistym pamiętnikiem autorki, w pewnym sensie także przewodnikiem (szczegółowe opisy trasy, nazwy miasteczek czy również lokalizacje miejsc, w których mieszkali) lecz w głównej mierze poradnikiem, jak oczyścić własne życie, ciało i umysł ze złych emocji, doceniać urok życia w każdej postaci, cieszyć się z tego co się ma i nie starać się przemieniać świata wokoło, póki się nie zacznie zmian wewnątrz siebie. Mnóstwo pozytywnej energii, nawet w sytuacjach zwątpienia, które nachodziły autorkę w trakcie wyprawy z małym, pięcioletnim dzieckiem. Pani Agnieszka udowadnia, że marzenia można spełniać, trzeba tylko wierzyć w ich spełnienie, nie poddawać się i nie szukać na siłę wymówek, trzeba się starać widzieć pozytywne strony nawet w ciężkich chwilach i dziękować Bogu za każdą chwilę życia, a w szczególności za dar miłości i rodziny. Nie spodziewałam się, że w książce pdf będą też osobiste, religijne aspekty życia p. Agnieszki i jej rodziny, spisane tak pięknym, prostym mową pełnym miłości, że czytając mantry czy również modlitwy dochodzi się do wniosku, że życie duchowe jest wyjątkowo kluczowe i ma ono duży wpływ na życie codzienne. W trakcie czytania niesamowicie wyciszyłam się, miałam wrażenie, że mój umysł, dusza i ciało zostały chociaż na chwilę zrelaksowane, uspokojone i uwolnione od wszelkich lęków i trosk. To książka ebook celebrująca radość życia, łatwe lecz jednocześnie zachwycające swoim pięknem chwile rodzinne, dzięki którym przecież życie ma sens. "Wszechświat wciąż przypomina nam o miłości. Możesz znaleźć ją wszędzie wokół siebie. Przyjmij ten dar i podaruj go światu".

 • includinglife

  ”Ufaj, że wszechświat daje ci zawsze dokładnie to, czego potrzebujesz. W doskonałym czasie. We wszechświecie wszystko funkcjonuje doskonale, nawet jeśli w danej chwili tego nie rozumiesz.” Najwieższa książka ebook Agnieszki Maciąg ”Rozmaryn i róże” opowiada o podróży do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji. Jednak tak naprawdę opowiada o czymś więcej niż fizycznej podróży do tych cudownych miejsc. Jest to opowiadanie o podróży w głąb siebie, o spełnianiu marzeń, o tym jak odnaleźć szczęście. Książka ebook jest wypełniona cudownymi fotografiami i inspirującymi cytatami. To doskonała pozycja na długie letnie wieczory.

 • Paulina Krysiewicz

  Zaczęłam czytać „Rozmaryn i róże”..i nie mogłam..i nie chciałam kończyć! Dla mnie osoby,która żyje w biegu,jest mamą trójki dzieci i żoną-to idealna książka ebook w której autorka pomogła mi zrozumieć,że wszystkie nerwy,problemy,wszystko co nie po naszej myśli - da się opanować,da się to zastąpić spokojem i radością z tego co los nam daje . Starczy oddać się życiu, żyć dla siebie, dla bliskich - bez względu na wszystko. Zdecydowanie mogę napisać, iż czytając tą książkę odbyłam podróż do własnej duszy,tak jak zapewniał podtytuł..wspomogłam moją duszę tymi cudownymi tekstami,do których z pewnością będą wracać . Będę notować i wprowadzać w codzienność. Zdjęcia zawarte w książce pdf koiły moje oczy i zachęcały by iść dalej kartka za kartką. A jako wisienka na torcie dodam,iż też planuję dalekie podróże z dziećmi,które MIMO WSZYSTKIM NAPOTKANYM PROBLEMOM mam zamiar przeżyć jak najpiękniej!

 • Anonim

  ,,Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie'' to idealna książka, dzięki której poznałam niesamowitą autorkę. To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Agnieszki Maciąg. Czy ostatnie ? Na pewno nie ! Po tej lekturze pragnę tylko więcej. Książka ebook pisana w pierwszej osobie, o sobie, własnej rodzinie, podróży przez świat i własne wnętrze. Zawsze uważałam, że czytanie właśnie jest podróżowaniem, a teraz trafiłam na prawdziwą perłę na mapie. Wraz z autorką wybieramy się w niesamowitą podróż. Dzięki niej, nie wychodząc z domu, możemy zobaczyć Lazurowe Wybrzeże, Prowansję, wybrać się na targ ziół, czy wraz z nią szukać doskonałej rzeźby słońca. Przede wszystkim jednak ta książka ebook to ogromna dawka motywacji, dobrej energii, nauki o tym jak cieszyć się życiem nawet jeśli nie zawsze jest idealne. Pisana prostym, codziennym językiem, który wpływa do naszego serca i umysłu, momentami funkcjonuje wręcz oczyszczająco. Bardzo spodobał mi się fakt, że autorka opisała zarówno dobre jak i złe momenty podróży. Nierzadko czytam książki w którym wszystko losy się idealnie. Zawsze świeci słońce, ludzie są mili i życzliwi, tutaj podróż zaczynamy od deszczu i niemiłego recepcjonisty w bawarskim hotelu. Czy to łamie naszych bohaterów ? Oczywiście, że nie! Autorka pokazuje, że kłopoty zdarzają się zawsze i każdemu, a na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Mówi nam co możemy zrobić w takiej sytuacji. Czułam się jakby sama Agnieszka momentami prowadziła mnie za rękę. Dużo razy byłam w podobnych sytuacjach. Gdy pomyślę co mogłam w nich zrobić słuchając porad z tej książki, wiem, że to faktycznie by pomogło. Książka ebook opowiada o sile jogi, medytacji, modlitwie. Przede wszystkim jednak dowiadujemy się tutaj jak to wszystko oddziałuje na nią samą. Jak prosto można cieszyć się z prostych rzeczy i nie warto się poddawać, a przy tym zawsze warto sprawdzić cóż czeka na nas za rogiem. To książka ebook pełna mądrych, życiowych myśli doświadczonej, lecz i szczęśliwej kobiety. Muszę przyznać, że książka ebook została idealnie wydana. Twarda oprawa, zakładki w środku, a także fotografie z podróży i rysunki, które jeszcze bardziej pozwalały się przenieść w te magiczne miejsca. Najbardziej urzekały mnie momenty w kościołach i opowieści Helenki o tym jak widzi anioły a także gdy się nie mogła doczekać zobaczyć miejsca gdzie mieszka prawdziwa księżniczka. Czy je zobaczyła ? O tym oczywiście już w książce. Uwielbiam książki, które coś wnoszą do mojego życia. Mam wrażenie, że ,,Rozmaryn i róże'' to książka, która jest życiem i czystą energią. Sposób w jaki autorka potrafi ją przekazać jest niesamowity. O ile na początku czułam się jakby o podróży opowiadała mi najlepsza przyjaciółka, tak potem czułam jakbym podróżowała jednocześnie z nią i to właśnie było piękne. Nic nie jest idealne i cieszmy się życiem takim jakim jest, a jednocześnie czerpmy z niego jak najwięcej, ponieważ ono nam daje, tylko czasem nie umiemy tego dostrzec. Autorka nastego uczy, przez co po przeczytaniu tej lektury czuję się właśnie uskrzydlona, mam energię do działania i czuję, że będę do niej nierzadko wracać. Komu poleciłabym tę książkę ? Oczywiście każdemu kto miłuje podróże, lecz przede wszystkim każdemu kto chce wieść szczęśliwe życie, a o takim marzy prawdopodobnie każdy. :)

 • Paulina Krysiewicz

  Zaczęłam czytać „Rozmaryn i róże”..i nie mogłam..i nie chciałam kończyć! Dla mnie osoby,która żyje w biegu,jest mamą trójki dzieci i żoną-to idealna książka ebook w której autorka pomogła mi zrozumieć,że wszystkie nerwy,problemy,wszystko co nie po naszej myśli - da się opanować,da się to zastąpić spokojem i radością z tego co los nam daje . Starczy oddać się życiu, żyć dla siebie, dla bliskich - bez względu na wszystko. Zdecydowanie mogę napisać, iż czytając tą książkę odbyłam podróż do własnej duszy,tak jak zapewniał poddytuł..wspomogłam moją duszę tymi cudownymi tekstami,do których z pewnością będą wracać . Będę notować i wprowadzać w codzienność. Zdjęcia zawarte w książce pdf koiły moje oczy i zachęcały by iść dalej kartka za kartką. A jako wisienka na torcie dodam,iż też planuję dalekie podróże z dziećmi,które MIMO WSZYSTKIM NAPOTKANYM PROBLEMOM mam zamiar przeżyć jak najpiękniej!

 • asiej

  W książce pdf Agnieszki Maciąg spełniają się cudowne marzenia o podróżowaniu. Jest Liguria, Lazurowe Wybrzeże i Prowansja, lecz również córka Helenka i mąż jako ukochani towarzysze we wspólnym odkrywaniu świata. Jest natura, joga, są cudowne obrazki - te na fotografiach a także te widziane oczami wyobraźni, gdy tylko wczytamy się w pełne ciepła i miłości słowa. Autorka opowiada historię własnej podróży w taki sposób, że naprawdę czuje się aromat róż i rozmarynu ustawionych na stole w wyjątkowym domu z początków drogi. Sztuką jest przyjmowanie z pokorą wszystkich nieprzewidzianych sytuacji i trudności, odnajdywanie radości w najmniejszych nawet rzeczach i wydarzeniach i odkrywanie codzienności niespiesznie i w zgodzie ze sobą. To pełna wrażliwości opowiadanie o rodzinnej podróży, o ludziach i miejscach, a dbałość o detale - odręczne rysunki, zdjęcia - sprawiają, że naprawdę chce się mieć tę książkę w domowej biblioteczce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!