Czytaj więcej:
Rowerem na koniec świata okładka

Średnia Ocena:Rowerem na koniec świata

W okresie tej podróży przemierzyłem tysiące lat i poznałem liczne kultury.Podróż w okolicach Paryża miała charakter spotkania z teraźniejszością albo historią niedawną, im dalej w stronę Loary tym bardziej cofaliśmy się w czasie. A u brzegów Atlantyku kończyliśmy naszą podróż w epoce megalitu.Miało to dla mnie, jak sobie potem uzmysłowiłem, znaczenie symboliczne, a także mistyczne. Im dalej jechaliśmy, tym większe i głębsze było moje zainteresowanie tym wszystkim co widziałem.Była to idealna przygoda, która trwa do tej pory.Podróż ta wpłynęła bowiem na moje zainteresowania.

Szczegóły
Tytuł Rowerem na koniec świata
Autor: Wioska Bruno
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sowa Sp. z o.o.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rowerem na koniec świata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rowerem na koniec świata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rowerem na koniec świata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bruno Wioska

  Bardzo nieźle się czyta, Ciekawie napisana książka. Trzyma w napięciu do końca

 • Bruno Wioska

  Autorka blogu Ewa Chani Skalec:To podróż prawdziwie magiczna...I nie tylko sama podróż. Książkę czyta się rewelacyjnie. Widać, że napisana jest z rozmysłem, a przy okazji Autorowi nie brakuje talentu. Nie wiem, jak się sprawdza jako malarz i grafik, lecz jako pisarz – pierwszorzędnie. Mam prawdziwa ochotę zajrzeć do jego poprzednich publikacji i trzymać rękę na pulsie, by wiedzieć o następnych.Razem z Panami przeniosłam się na chwil kilka do innego świata. I znów zachciało mi się odwiedzić Francję. Tym razem może już nie Paryż (choć tak bardzo go kocham i chce do niego znowu...), lecz właśnie zamki ponad Loarą. Poczuć ten podmuch wiatru we włosach... Wiatru, który przecież zna tyle cudownych i tyle straszliwych opowieści o tych murach, parkach i ludziach, którzy dawno już odeszli w zaświaty. Posłuchać tych opowieści, oddychać, choćby przez chwilę, tym samym powietrzem. Nawet, jeśli nie na rowerze, lecz jednak...Bardzo podoba mi się narracja tej książki...

 • Margot Bakenda

  Mieszkam we Francji od wielu lat. Nigdy nie mialam okazji, zwiedzic dokladnie tego pieknego kraju. Moim marzeniem jest odwiedzenie wielu miejsc, o ktorych tyle slyszalam. Niedawno " wpadla" mi w rece ksiazka Bruno Wioska "Rowerem na koniec swiata". Bylam zachwycona! W koncu moglam odbyc moja upragniona podroz. Wraz z Autorem, upajalam sie malowniczymi widokami, zabytkami, przemierzalam krainy...Ksiazka jest napisana niezykle obrazowym jezykiem. Czytajac, przenosimy nie tylko z miejsca na miejsce ale takze w czasie. W kazdej chwili moje moja podroz po Francji, odbyc ponownie...Wystarczy, ze siegne po "Rowerem..." i za to Autorowi dziekuje.

 • Wrona2914

  Ciekawa książka, wiele nieznanych faktów. Wybiorę się na Loarę... Dziękuję za książkę.. Proszę więcej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!