Czytaj więcej:
Rośnij okładka

Średnia Ocena:Rośnij

Odkryj 15 roślin i grzybów, które odmienią twoje życie. Naucz się, jak wyhodować je w domu! Czy wiesz, że pomidor jest kuzynem śmiertelnie trującej psianki? A sałata była pierwszą rośliną, która została wyhodowana w kosmosie?! Poznaj mnóstwo ciekawostek i informacji. Śledź krok po kroku instrukcje, jak hodować i zadbać o każdą z omówionych tu roślin – niezależnie od tego, czy masz duży ogród, czy tylko słoneczny parapet. Ta książka ebook to niezły pretekst do spędzenia wspólnie rodzinnego czasu! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Rośnij
Autor: Reyes Riz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rośnij pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rośnij Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rośnij PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • m-aura

    Zamawiając tę książkę myślałam o moim najmłodszym synu. Starsza córka 12 lat a to takie jej klimaty. Pomyślałam szkoda, że dopiero teraz a nie gdy była młodsza takie cuda wydają. Odebrałam książkę i … To jest książka ebook dla całej rodziny. Dla interesujących przyrody, dla małych i wielkich ogrodników, dla dorosłych którzy chcą wytłumaczyć swoim dzieciakom rozwój, rozmnażanie czy pochodzenie tych konkretnych warzyw, owoców, ziół czy grzybów. I co się okazało książka ebook jak najbardziej na etapie mojej córki uczennicy klasy 5. Super dodatek do lekcji biologii na której aktualnie o roślinach, klaczach cebulkach, przekształcaniu łodyg, liściach. Mlodszy sensorycznie zachwycony okładką i jej wklęsłymi elementami. A ja dorosła zachwycona wszystkim, ilustracjami, kolorami, treścią, wiedzą przekazaną w dostępnym języku dla małego i dużego, grafiką, jakość papieru jaki bardzo lubię. Myśle, że jest to typ książki którą należy zostawic w zbiorach biblioteczki rodzinnej i przekazać dla kolejnych pokoleń ☺️

  • Estera

    Cudowne wydanie

  • eprilway

    Jeżeli pragnęlibyście się dowiedzieć więcej o roślinach, które rosną w ogródku, na działce, parku czy domowym parapecie, to zdecydowanie zachęcam do sięgnięcia po Rośnij Riz Reyes, wydanej przez @wydawnictwo_slowne_mlode. Książka ebook oszałamia barwnymi ilustracjami Sary Boccaccini Meadows, której realistyczne rysunki wiernie oddają wygląd omawianych roślin. Publikacja zawiera piętnaście rozdziałów, a każdy z nich przybliża rośliny z jednej rodziny. Opisywane zostały np. kwiaty - żonkile, warzywa - pomidory, owoce - jabłka czy grzyby. Każda element zawiera charakterystykę rośliny, jej niezwykłe właściwości i budowę, a do tego inne gatunki należące do tej samej rodziny, ciekawostki z nią związane, a także rady jak można samodzielnie ją hodować. Rośnij, to książka ebook która zachęca do wypróbowania swoich sił w hodowli roślin, obserwowania zachodzących zmian, doceniania niezwykłości i roli jakie pełnią. Pomaga rozbudzić ciekawość i zafascynować światem botaniki. Dużo gatunków dzidziuś na pewno zna, może niektórym czytelnikom pomoże w przekonaniu się do jedzenia jarmużu, marchewki czy dyni. Osobiście zalecam jej czytanie w ogródku albo na kocyku na działce. Jeżeli jest taka możliwość, to warto dzidziusiowi pokazać omawiane roślinki np. żonkila czy storczyka, żeby mogło samo go dotknąć, powąchać. Na pewno będziemy do niej dużo razy wracać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!