Czytaj więcej:
Rocznica. Historia miłości okładka

Średnia Ocena:Rocznica. Historia miłości

Małżeństwo Richarda i Laury rozpada się. Bo z roku na rok jest coraz gorzej, decydują się na rozwód. Richard nie może oprzeć się poczuciu porażki i swymi rozterkami dzieli się z ojcem. Otrzymuje od niego wyjątkowy upominek - intymne listy, jakie rodzice pisali do siebie z okazji kolejnych rocznic ślubu. Z zaskoczeniem odkrywa, że małżeństwo rodziców było zupełnie inne, niż mu się wydawało. "Rocznica" to opowiadanie o namiętności i nadziei. Ukazuje wartość oddania drugiej osobie i tajemnicę udanego związku - małżeństwa na całe życie, pełnego żarliwego uczucia pomimo niełatwych doświadczeń. Michael A. Adamse - psycholog związany z Nova Southeastern University. Od 25 lat specjalizuje się w problematyce relacji międzyludzkich. Jako ekspert w dziedzinie psychologii bierze udział w programach radiowych i telewizyjnych. Rocznica - jego pierwsza powieść, wydana w roku 1998 - nieustanna się podstawą scenariusza filmowego. Nakładem wydawnictwa WAM ukazała się także inna jego książka, "Psychiatra Boga".

Szczegóły
Tytuł Rocznica. Historia miłości
Autor: Adamse Michael A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rocznica. Historia miłości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rocznica. Historia miłości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rocznica. Historia miłości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • DENIS

    Taaak....piękna książka ebook ! I bardzo nieźle mi się ją czytało. Refleksyjna...pokazująca, że prawdziwa miłość istnieje. Lecz prawdziwa miłość jest miłością trudną i wymagającą poświęceń lecz warto...warto miłować i warto przeczytać tę książkę.

  • Marta mama Nikusia

    Ta książka ebook jest bardzo ciepła i taka... prawdziwa. Nie ukazuje nam miłości, którą znamy z romansów. Tutaj twórca pokazał nam prawdziwe uczucie. Prawdziwe i szczere...Ta powieśćdała mi wiele do myślenia. Przerażała mnie jedynie forma tej lektury, gdyż książka ebook składa się w 90% z listów a także z przemyśleń Richarda na ich temat. Ogólnie wolę zwykłe powieści z dialogami i opisami. Takie, w których coś się dzieje, jest jakaś fabuła. Tutaj przez cały czas sięgamy wstecz analizując życie rodziców głównego bohatera i śledząc jednocześnie jego wewnętrzną przemianę. Listy rodziców z przeszłości pomagają mu dużo zrozumieć i kto wie... może nawet naprawić to, co wydawałoby się nienaprawialne? Lecz o tym dowiecie się już sami :) Polecam.

  • kasandra

    Małżeństwo to cudowna instytucja łącząca dwie pokrewne sobie dusze na zawsze. Tak przynajmniej powinno być,ale życie lubi zaskakiwać nas niemiłymi niespodziankami. Czasami po paru latach udanego związku coś zaczyna się psuć i od środka niszczyć to,co dawniej kwitło i bujnie się rozwijało. Tematyka książki nie należy do oryginalnych, jednak w przypadku tej pozycji zupełnie mi to nie przeszkadzało. Całość bowiem jest bardzo ciekawie,z dużą dozą wrażliwości i subtelności nakreślona. Przyjrzymy się wewnętrznym rozterkom bohaterów,k tórzy mimo kłótni cały czas w głębi duszy darzą się uczuciem.Co będzie jednak silniejsze i czy miłość zwycięży? Choć zakończenie dość prosto przewidzieć wcale nie jest to ze szkodą dla fabuły.Lektura obfituje w liczne porady i pouczenia,dość usilnie nawołując do zachowania małżeństwa. „Rocznica...” to książka ebook wartościowa, pełna miłości, nadziei i praktycznych rad.Każe nam się również zastanowić ponad naszym życiem i spojrzeć na kłopoty z dystansu. Zalecam i pozdrawiam!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!