Czytaj więcej:
Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski okładka

Średnia Ocena:Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski

Repetytorium Gimnazjalisty Mowa Angielski to książka ebook stanowiąca element słynnej serii Repetytorium Gimnazjalisty. Wychodzi ono naprzeciw uczniom przygotowującym się do obowiązkowego egzaminu z języka obcego. Pokazuje wszystkie działy tematyczne obowiązujące na egzaminie wraz z objaśnieniami, co zdający powinien umieć, i zawiera zadania skonstruowane dokładnie tak, jak zadania egzaminacyjne.Atutem książki jest słowniczek najbardziej niezbędnych wyrazów ze wszystkich działów tematycznych. Zawiera ona również przystępnie napisaną element gramatyczną, obejmującą całość materiału z gimnazjum. Dołączono również klucz rozwiązań zadań.Repetytorium Gimnazjalisty Mowa Angielski można polecić każdemu uczniowi, dla którego dobre oceny z tego języka są ważne.

Szczegóły
Tytuł Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo GREG
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Repetytorium gimnazjalisty. Język angielski PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Barbara Surowaniec

  Przydatna do nauki, bardzo fajnie opracowana, nie ma natłoku wiedzy. Zalecam

 • mariolcia30

  Książka ebook zdala egzamin. Polecam.Sklepu nie muszę polecać. To mój pewniak

 • beata

  Wiele treści w fajniej cenie

 • Klaudia Gromek

  Uczyłam się z tej książki do egzaminu i było 86% procent ;)

 • Dynia

  Zalecam serdecznie to repetytorium... Bardzo pomaga w przyswajaniu wiedzy... ;)

 • Maniu

  Kupiłam tę książkę córce, która przygotowywała się do egzaminu gimnazjalnego. Wszystko jasno wypisane i wyjaśnione. Polecam!

 • Katarzyna

  Bardzo lubię zamawiać u państwa z paru powodów: przede wszystkim jest szybko, sprawnie a także bardzo fachowo. A obsługa sklepu jest wykwalifikowana i bardzo kompetentna .

 • Urszula Tokarczyk-Bar

  Przydatne. Nieźle przygotowane. Urozmaicenie wobec podręcznika. POLECAM!

 • Spleef24

  Wszystko jest wypisane myślników, polecam! Jest lepsza niż podręczniki szkolne

 • Sławomir Papieski

  przydatna pomoc do naukowa Języka angielskiego i można się z tego dużo nauczyć i

 • Aleksandra Laskowska

  Genialne! Super pomocna książka, pomocna w nauce. Zalecam

 • mała

  Książka ebook bardzo dynamicznie do mnie dotarła i bardzo mi się przyda.zakupy w empik bardzo dobre

 • Oliwia Pruchinska

  Repetytorium sprawdza się świetnie! Wszystko spisane jest prostym i zrozumiałym językiem, w pigułce. Zawiera wszystko co może się przydać w poznawaniu języka angielskiego. Obecność zadań sprawdzających pozwala na sprawdzenie własnej wiedzy, porady co do wypowiedzi pisemnych, wszystkie czasy w jednym miejscu- to czego potrzebuje każdy!

 • Dominika Tylenda

  Z całego serca zalecam zakup tego repetytoria. Nie dość, że wszystko jest nieźle wytłumaczone to zawiera też dużo zadań a także przykładowe dłuższe wypowiedzi. Poza tym ma zakres tematyczny ze słówkami, który jest uporządkowany według danych grup, np.: praca, dom, itp. Dzięki niemu napisałam egzamin próbny na 85 %, gdzie wcześniej mój efekt nie przekroczył 70 %.Naprawdę polecam.

 • Janina

  Repetytorium gimnazjalisty kupiłam córce przed egzaminami. Moim zdaniem jest to dobre wydanie za niewielką cenę. Zawiera wiele wiadomości. Córka korzysta z książki do dziś (technikum). Przesyłka a także obsługa jak zwykle na piątkę.

 • anonymous

  Bardzo dobre repetytorium, które ułatwi powtórkę do jednego z pierwszych, ważniejszych egzaminów życiowych.Po prostu angielski w pigułce.

 • Aneta Biela

  Przydaje się. Można to wykorzystać na naukę do sprawdzianu czy do kartkówki.

 • Aneta Biela

  Uważam, że taka książka ebook pomoże i rozwiąże kłopoty z matmą.

 • Patrycja Kubiak

  Książka ebook trudno dostępna na rynku nawet w księgarniach językowych , na szczęście w EMPIKU zawsze wszystko jest dostępne :)ZALETY : - Idealnie opisywane czasy,- Kilka ćwiczeń do każdego z czasów ,- Wiele przykładów zdań , - Przykłady wypowiedzi pisemnych ,- zwroty które można wykorzystać przy pisaniu wypowiedzi pisemnej, - słownieczek tematyczny, - Wszystko jest zrozumiałe i przejrzyste,- niezła cena za repetytorium. WADY : brak. Książka ebook jest potrzebna dla każdego gimnazjalisty ! Naprawdę polecam. :)

 • Renata Gawot

  Przydatne kompendium wiedzy w pigułce, nie tylko do przygotowań przed egzaminem, lecz i w trakcie nauki w gimnazjum. Tylko trochę ograniczony zasób słówek.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!