Czytaj więcej:
Randki po parysku okładka

Średnia Ocena:Randki po parysku

W Paryżu wiedzą jak kochać, uwodzić, cieszyć się z randki tylko we dwoje albo ze spotkania w gęstym tłumie. Zobacz jak to robią szykowne, acz puszczające wodze fantazji, układne, lecz niepozbawione frywolności, pełne polotu, zuchwale niezależne paryżanki, dla których życie jest nieustającą przygodą. Ta lekka, niepozbawiona pikanterii, nieznająca tabu książka ebook wyrosła z inspiracji ludźmi, którzy uczynili z Paryża miasto zakochanych, od Ninon de Lenclos do — czemu nie? — Jean-Paul Sartre’a przez Guillaume’a Apollinaire’a i Sophie Marceau!

Szczegóły
Tytuł Randki po parysku
Autor: Besson Florence, Amor Eva, Steinlen Claire
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Randki po parysku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Randki po parysku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Randki po parysku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Sikamikanico

    W założeniu miała być poradnikiem/przewodnikiem jak randkować i cieszyć się życiem. Spójrzcie na opis: W Paryżu wiedzą jak kochać, uwodzić, cieszyć się z randki tylko we dwoje albo ze spotkania w gęstym tłumie. Zobacz jak to robią szykowne, acz puszczające wodze fantazji, układne, lecz niepozbawione frywolności, pełne polotu, zuchwale niezależne paryżanki, dla których życie jest nieustającą przygodą. Ta lekka, niepozbawiona pikanterii, nieznająca tabu książka ebook wyrosła z inspiracji ludźmi, którzy uczynili z Paryża miasto zakochanych, od Ninon de Lenclos do — czemu nie? — Jean-Paul Sartre’a przez Guillaume’a Apollinaire’a i Sophie Marceau! Ja jednak mam mieszane uczucia w związku z tą książką. Ponieważ - powiedzmy sobie szczerze - nad połowa jest przeznaczona wyłącznie dla paryżanek. To znaczy w założeniu cała, ponieważ autorki - Francuzki pisały dla Francuzek, lecz element porad i sugestii można odnieść ogólnie do dziewczyn i związków. Ta element uznawana przeze mnie jako "tylko dla paryżanek" to te fragmenty, gdzie autorki polecają sklepy/kosmetyki/butiki/kawiarnie/hotele/inne, które są dostępne TYLKO we Francji. Więc raz, że nie potrafię wymówić ich nazwy. A dwa - że to daleko ;) Same porady - w porządku, choć lekko chaotyczne (co dla niektórych może być atutem, ponieważ mamy spojrzenie z trzech stron - każda autorka miała coś do powiedzenia). Może to wina nieco topornego przekładu. Książka ebook jest podzielona na trzy wielkie rozdziały: Rozkosz przygody, Jeszcze! Jeszcze! i Szczęśliwe lata, które uosabiają różnorakie etapy w życiu dziewczyn (randkowanie singielek, początki związku i poważny związek) i podpowiadają jak "być paryżanką" w każdym z nich. Książka ebook pokazuje, że paryżanką można (i należy!) być zawsze. Czy to na początku, jako singielka czy w długoletnim małżeństwie. Trzeba mieć zawsze klasę, choć podszytą nutą szaleństwa. Paryżanki to dziewczyny zdecydowanie pewne siebie i wiedzące jak o siebie dbać (nie tylko fizycznie). Autorki pokazują, że niezależnie od wyboru drogi życiowej (singielka/mężatka/itp. itd.) najistotniejsza jesteś Ty. I to jest wydaje mi się najważniejsze w całej książce. Choć są również porady na niedzwonienie/nadmierne wydzwanianie/chęć na skok w bok/rutynę/zazdrość/obojętność/i dużo innych. Bardzo wiele pytań, które każda z nas zadawała albo będzie sobie zadawać jest tutaj "przerobiona". Podsumowując - od strony edytorsko-wizualnej - cudowna i dopracowana. Treść dobra, lekka, pikantna momentami, choć mocno ukierunkowana geograficznie :D Marzy mi się podobna książka ebook o Polsce. Zamiast Wieży Eiffel'a - Pałac Kultury i Nauki, zamiast ślicznych targów warzywnych i ogrodów - polski targ z przekupkami. Lub na serio - przewodnik po romantycznej Polsce połączony z radami, co zrobić gdy on nie dzwoni/wieje nudą/zdradził czy nie chce dzieci. Recenzja ze fotografiami książki tutaj: https://kawazliterami.wordpress.com/2018/02/13/randki-po-parysku-f-besson-e-amor-c-steinlen/

  • Anne Argo

    Książka ebook jak sama nazwa wskazuje obrazuję randki we Francji i nie tylko. Książka ebook jest podzielona na trzy etapy, które są symboliką bycia singielką, bycia w młodym związku i już w tym poważnym. Porady generalnie przeznaczone są głownie dla Francuzek. Opisane są francuskie butiki a także psychologicznie mocno różnimy się od nich. Francuzki są pewnymi siebie kobietami, która zawsze stawiają siebie na pierwszym miejscu. Tak samo jest przypadku adorowania ją przez mężczyznę. Jest to też książka ebook bogata w pikanteria, znaczna ilość informacji na życia seksualnego. Jest to bardzo niezły poradnik, jednakże ukierunkowany na rynek francuski. Jednakże dla mnie była to interesująca książka ebook na poznanie innego spojrzenia na życie. Jest to zapis interesujących informacji, niektórych zdecydowanie będę używała.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!