Czytaj więcej:
Rakietowe szlaki. Tom 3 okładka

Średnia Ocena:Rakietowe szlaki. Tom 3

Reaktywacja kolejnej legendarnej antologii Lecha Jęczmyka, po "Krokach w nieznane". O ile jednak ten drugi tytuł jest przeglądem najwieższej światowej fantastyki, to "Rakietowe szlaki" mają być antologią typowych opowiadań.Po dwóch pierwszych tomach w wyborze Lecha Jęczmyka, pracę kontynuuje Wojtek Sedeńko. Wojtek Sedeńko, selekcjoner antologii ("Wizje alternatywne 1-6", "Czarna msza", "Zombi Lenina", 'Wilcza krew"), animator ruchu fanowskiego, dziennikarz, redaktor naczelny "SFinksa" i wydawnictwa Solaris. "Rakietowe szlaki" w jego wyborze będą zawierały znakomite perełki literackie, opowiadania, nowele i mikropowieści wybrane spośród tysięcy przeczytanych tekstów. Dużo z nich po raz pierwszy zostanie u nas opublikowane w formie książki, a w każdym tomie znajdą się opowiadania nie publikowane do tej pory w Polsce. Wśród nich będą słynne, nominowane bądź nagradzane utwory. Wybór - według receptury Lecha Jęczmyka - ma zawierać takie opowiadania SF, które nic nie utraciły ze własnej świeżości, stale są kapitalnymi perełkami literackimi opartymi na dobrym pomyśle.W antologii znajdą się opowiadania po części słynne polskiemu czytelnikowi, lecz publikowane do tej pory tylko w prasie ("Literatura na świecie", "Problemy", "Fantastyka") albo nigdzie nie publikowane. Kluczem do wyboru są dwa słowa: Opowiadania niezapomniane. Czyli takie, które pomimo upływu lat stale stoją nam przed oczami, choć nierzadko zapomnieliśmy ich tytuł i autora. I stale wywołują w nas dreszczyk emocji. To po prostu niezła literatura. Dla każdego. Niezależnie od upodobań literackich, przekonań czy wyznania.

Szczegóły
Tytuł Rakietowe szlaki. Tom 3
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Solaris
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rakietowe szlaki. Tom 3 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rakietowe szlaki. Tom 3 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rakietowe szlaki. Tom 3 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • marekgrzeszcuk

  Pozycja na pewno obowiązkowa, to trzeba mieć na własnej półce. A więc mamy tutaj opowiadania które zachwycają, mrożą krew w żyłach, niepokoją...nie sposób odmówić ich autorom oryginalności i niejednokrotnie świeżego spojrzenia na tematykę. Jednym zdaniem polecam, moc wrażeń i emocji gwarantowana.

 • Belik

  Bardzo fajny pomysł by w jednej książce pdf zamieścić najbardziej słynne opowiadania. W mojej opinii książka ebook ta idealnie nadaje się w podróż. Opowiadania nie są bardzo długie, lecz potrafią wciągnąć. Przekonałem się o tym jak przejechałem przystanek parę razy :P Moj ulubieniec to "Le Guin Ursula K. - Dzień przed rewolucją". Pozdrawiam.

 • kamcia84

  Nic tylko czytać i się zachwycać. Numerek tomu coraz większy, a zasób opowiadań-perełek zdaje się nie maleć (nawet mimo braku moich ulubionych - Watsona i Aldissa). Najmocniejsze pozycje:''Kara większa'', ''Aleja potępienia'', ''Naciśnij Enter'' a także ''Przyspieszenie''. Zalecam ponieważ naprawdę warto sięgnąć po ten zestaw opowiadań.

 • Makuch

  Dla mnie to antologia niemalże doskonała: co istotne, nie są to opowiadania stricte scince - fiction, w zasadzie można pokusić się o stwierdzenie, że przewijają się tam fragmenty zaczerpnięte z innych gatunków. Co czyni ten zbiorek tym bardziej interesującym: różnorodność autorów, czyli tym samym różnorodność stylów. Warto!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!