Czytaj więcej:
Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum okładka

Średnia Ocena:Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum

„Puls życia 2” to zeszyt ćwiczeń wydawnictwa Świeża Era, przeznaczony do nauki biologii w drugiej klasie szkoły gimnazjalnej. Autorami publikacji są Alicja Kasińska, Ewa Niemczewska-Borowczak i Jacek Pawłowski.  Ćwiczenia zostały skorelowane z podręcznikiem „Puls życia 2”, spełniającym wymagania nowej podstawy programowej. Przygotowane zadania mają na celu utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć a także kształcić umiejętności uczniów z zakresu fizjologii i anatomii człowieka. Autorzy zadbali o różnorodność ćwiczeń a także ich interesujące przygotowanie, co sprzyja skutecznej nauce. Zadania zostały podzielone na: • ćwiczenia z ilustracjami, kształcące umiejętność rozpoznawania części ciała człowieka • ćwiczenia z wykresami i tabelami, kształcące umiejętność odczytywania, analizowania i przetwarzania danych • ćwiczenia z doświadczeniami, pozwalające na wykorzystanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce Ponadto każdy dział zawiera podsumowanie oznaczone „Powtórz rozdział”, które systematyzuje wiedzę i przygotowuje do klasówki.

Szczegóły
Tytuł Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2. Gimnazjum PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aga-K-B

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Zalecam zakupy online

 • Anna Domaradzka

  W ogóle nie używany. Kopiuj wklej z podręcznika zero swojej wiedzy tylko otwierasz podręcznik i na żywca spisujesz ponieważ nawet zdania są tymi słowami napisane. równie nieźle możesz zakorektorować losowe zdania w książce pdf i powpiswać na nowo w ,,luki" te same słowa na nowo

 • barbara piwowarska

  Wszystko zgodnie z opisem.Szybka i sprawna dostawa,bezproblemowo

 • WIOLETTA TOMASZEWSKA

  ....................................................szybka dostawa, zalecam

 • Marta Rudnicka

  Przydatne ćwiczenia do biologii- 2 klasa gimnazjum. Dzięki samodzielnej pracy z ćwiczeniami uczeń prosto zapamiętuje materiał. Polecam.

 • Agnieszka Domżalska

  Zeszyt ćwiczeń. Bardzo nieźle wydany . Bardzo pomocny w szkole.

 • marlena.ms

  Ćwiczenia przystosowane do materiału dla klasy I gimnazjum, pozwalają utrwalić wiedzę poznawaną na lekcjach.Polecam

 • Jerzy Duliński

  Potrzebne do szkoły i dynamicznie przyszło i fajna książka ebook zalecam

 • Aneta Aluszyk-Cegiełka

  REALIZACJA ZAMÓWIENIA BEZ ZARZUTÓW I NA WYSOKIM POZIOMIE

 • Ewlin1978

  Wszystko ok. Realizacja mogłaby trwać mniej czasu lecz poza tym bez zarzutu .

 • Małgorzata Sawa

  Terminowa realizacja zlecenia, książki bardzo nieźle opakowane. Cena konkurencyjna i dogodne warunki odbioru przesyłki. Zalecam wszystkim

 • Agnieszka Lewandowska

  Obowiązkowy do kupienia, więc nie ma co opisywać samej książki, lecz zamówienie zrealizowane dynamicznie i bezproblemowo ;)

 • Grażyna Święcicka

  Zgodne z podstawą programową. Bardzo przydatne przy utrwalaniu wiedzy

 • eliza8212

  bardzo dynamiczna realizacja zamówienia. jak najbardziej polecan

 • Kinga Sroka

  Bardzo niezły sklep, od pewnego czasu robię tu zakupy , ze względu na korzystną ofertę cenową i szybką realizację.

 • Krzysztof Bienias

  Podręczniki same w sobie nie potrzebują recenzji, lecz nadto sądzę zasługuje sposób i koszty 0zł dostawy na recenzje. uwielbiam ten sposób odbierać towar, gdyż zawsze coś fajnego wpadnie w dłonie :) w salonie empik w sopocie :)

 • Edyta Matusiak

  Ćwiczenia w szkole żadko wykorzystywane lecz sprawdzająsię jako przygotowanie przed pracą klasową z całego działu. rozwiązując zawarte w nich zadania można sprawdzić własną wiedzę i ją usystematyzować.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!