Czytaj więcej:
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole okładka

Średnia Ocena:Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Wyjątkowo zabawna i poruszająca opowieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć własne życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być słynna ze własnego zabójczego eyelinera niż z tego, że jest jedną z niewielu meksykańskich dzieciaków w nowej, w większości białej, bardzo majętnej katolickiej szkole. Na szczęście nikt nie wie, że jest lesbijką i Yami woli, aby tak pozostało. Po tym, jak została odrzucona przez najlepszą przyjaciółkę, Yami ma nowe priorytety przed przejściem do Slayton Catholic: uchronić własnego brata od kłopotów, sprawić, by jej mama była dumna i, co najważniejsze, nie zakochiwać się. To prawda, że nigdy nie była idealna w żadnej z tych rzeczy, lecz to już jest kłopot dla Przyszłej Yami, prawda?  Rzecz w tym, że ciężko udawać, że jest się hetero, kiedy Bo, jedyna otwarcie queerowa osoba w całej szkole, jest tak denerwująco perfekcyjna! I mądra. I utalentowana. I słodka. Tak czy inaczej, Yami nie popełni znowu tego samego błędu, oj nie. Jeśli wiadomość o jej orientacji dotrze do jej mamy, Yami może stawić czoła czemuś o dużo gorszemu niż odrzucenie. Zatem nierzadko będzie musiała pytać: CBZHD? Co By Zrobiła Heteroseksualna Dziewczyna? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole
Autor: Reyes Sonora
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: We need YA
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • booklover

    "- Wybacz tę gejozę w pokoju - rzuca Bo, kiedy zauważa, że gapię się na jej mural - lecz będziesz musiała się do tego przyzwyczaić. Wybucham śmiechem. Oddałabym wszystko za taki gejowski pokój. Wygląda jak spełnienie marzeń." ------------------ "Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole" jest opowieścią, która powinna pojawić się w polskich placówkach. Mimo innej kultury, państwie czy obyczajów, jest ona niewiarygodnie aktualna. Yamilet, czyli główna bohaterka, po tym jak została odrzucona przez własną najlepszą przyjaciółkę, zaczyna naukę w Slayton Catholic, czyli tytułowej katolickiej szkole. Musi chronić własnego brata, sprawić by mama była z niej dumna i... ukrywać to, że jest lesbijką. Wiele tych priorytetów, a gdy na horyzoncie pojawia się zadziorna Bo, sprawy przybierają inny obrót. Najważniejsze, co musicie wiedzieć o tej książce pdf to: JEST NAJLEPSZA!!! Humor na idealnym poziomie, gdzie sarkazm miesza się z rzucanymi żartami. Wyraziści bohaterowie, w szczególności Yamilet, której teksty nie raz mnie zadziwiały. I ta fabuła. Od początku do końca jest to historia przemyślana, przyjemna i poruszająca sprawy, o których wielu boi się mówić (na ostatnim zdjęciu krótka notka od osoby autorskiej o TW❗). Ja na zakończeniu płakałam jak głupia. Lesbijka w katolickiej szkole? Kochani, ja prawdopodobnie nigdy nie przestanę się zachwycać tym tytułem. Do tego, każdy z epizodów ma na początku przewodnikową sentencję, np. "Będziesz wyznawała własne grzechy wybiórczo". No hit🧡 Osoba autorska wiedziała jak zachwycić światem. Ja zostałam kupiona już na starcie, a Wam życzę tego samego! Dzisiejsza premiera, więc pędźcie do księgarni i kupujcie🧡🌈✝️

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!