Czytaj więcej:
Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna

"Przeszłość to dziś" to idealny podręcznik do nauki języka polskiego. Nowoczesna forma przedstawiania treści z zakresu literatury, języka i kultury ułatwia zdobywanie wiedzy i utrwalanie informacji. Pierwsza element podręcznika pomaga rozpoczęć naukę języka polskiego na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej. Podręcznik "Przeszłość to dzisiaj element 2" jest dostosowany do wymagań edukacyjnych dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Treści zostały opracowane zgodnie z założeniami nowej podstawy programowej. Cechy charakterystyczne podręcznika to: Nowy podział treści nauczania: klasa 1 obejmuje szczegółowe zagadnienia od antyku do epoki romantyzmu, klasa 2 – od pozytywizmu do 1945r., klasa 3 – literaturę po 1945 r. Mniejsza objętość – materiał został ograniczony do najistotniejszych i najciekawszych zagadnień, dzięki czemu nauka nieustanna się prostsza i atrakcyjniejsza dla uczniów Nowe fragmenty i działy: "Przewodnik po literaturze" – obszerne opracowanie lektur zawartych w podstawie programowej; "Przypomnienie lektury z gimnazjum" – dział skupiający się na wykorzystaniu umiejętności i powtórzeniu wiedzy zdobytej podczas poprzednich etapów nauki Funkcjonalnie opracowane zagadnienia z nauki na języku, pozwalające na efektywne doskonalenie umiejętności Zmieniony dział "Do matury krok po kroku" – ulepszona sekcja została przygotowana pod kątem wymagań do egzaminu maturalnego od 2015 r. Nowa szata graficzna – nowoczesna i atrakcyjne, zwiększająca przejrzystość pokazywanych zagadnień i ułatwiająca naukę Podręcznik "Przeszłość to dziś" to doskonała oferta książki, która pokazuje niezbędne info z zakresu nauki języka polskiego i pomaga w uporządkowaniu wiedzy.

Szczegóły
Tytuł Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Nawarecki Aleksander, Siwicka Dorota
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Stentor
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przeszłość to dziś 1. Podręcznik część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sylwia Gnysińska

  Podręcznik w bardzo dobrej cenie. Dynamiczna wysyłka, na której bardzo nam zależało.

 • Ewa Kun

  Towar zakupiony i jest zgodny z opisem.Kontakt pomiędzy klientem a sprzedającym jest prosty i szybki. Dostawa w terminie.Polecam tego sprzedawcę :)

 • Beata

  Zalecam ten podręcznik ,jest bardzo nieźle zredagowany i będzie dobrą pomocą w nauce.

 • katarzyna nowak

  Jestem bardzo zadowolona z wybranej formy zakupu. Podręczniki zakupiłam w przysłowiowe 5 minut, nie wychodząc z domu. Za oknem czarne niebo, grzmoty i błyskawice, oberwanie chmury. Deszcz lał się strumieniami... a ja tymczasem z lampeczką czerwonego wina, na poprawę trawienia niedawno spożytego posiłku, w cieple ogniska domowego i niczym niezmąconego spokoju zakupiłam wyprawkę dla mojego dziecka. Zapłaciłam on-line nie martwiąc się o całkiem niemałą gotówkę w portfelu. Podręczniki objęte były akurat promocyjnymi cenami. Nie poniosłam też żadnych kosztów przesyłki bo dokonałam wyboru "odbiór w sklepie" Po burzy w końcu przychodzi słońce i na to również nie musiałam czekać zbyt długo... Nastała cudowna słoneczna niedziela. Spacerując w okolicy Centrum Handlowego wstąpiłam do Empiku, aby bezproblemowo odebrać własne zamówienie. Zalecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • Anonim

  Bardzo przydatna książka ebook zalecam ja wszystkim licealistom idącym do pierwszej klasy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!