Czytaj więcej:
Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro okładka

Średnia Ocena:Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro

Wszystko we wszechświecie opiera się na wibracji i rezonansie. Ten, kto cierpi, pozostaje na najniższym poziomie wibracji i przyciąga do siebie wszelkie zjawiska negatywne. Ten zaś, kto kocha, wibruje na najwyższej częstotliwości, stając się tym samym magnesem dla harmonii, szczęścia i powodzenia.Ta książka ebook pokazuje, jak na przekór wszelkim przeciwnościom, z jakimi spotykamy się na co dzień, osiągnąć najwyższy stopień wibracji – miłość, w której nieważny jest obiekt. Oznacza to, że kochamy nie dlatego, iż uznajemy określonych ludzi, rzeczy czy sytuacje za warte miłości, lecz dlatego, że zauważamy, jak nieźle czujemy się w tym stanie. Miłość można w sobie wzbudzić w każdej chwili, niezależnie od okoliczności i nastroju, ponieważ jest ona naszą prawdziwą naturą, naszą najistotniejszą, choć zwykle niedostrzeganą zdolnością.Jeśli pragniemy odkryć ją na nowo, aby móc żyć pełnią życia, musimy miłować miłość samą w sobie, z miłością akceptować wszystko, co w danej chwili przeżywamy i odczuwamy względem ludzi i wydarzeń w naszym życiu. Odnosząc się do licznych przykładów z swojego życia i proponując codzienne łatwe ćwiczenia, twórca wskazuje nam ku temu drogę - starczy tylko podjąć decyzję, że na nią wkroczymy.

Szczegóły
Tytuł Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro
Autor: Ablass Werner
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Medium
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 19999664-return-label.pdf - Rozmiar: 193 kB
Głosy: -2
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Przestań Cierpieć - Zacznij Kochać. Miłość Przyciąga Wszelkie Dobro PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 POTWIERDZENIE NADANIA ZWROTU Potwierdzam odbiór przesyłki nr 21997766721 w stanie nienaruszonym. Data, godzina odbioru Podpis nadawcy Numer kuriera lub pracownika Podpis kuriera lub pracownika punktu DHL punktu DHL Niniejszy dokument stanowi dowód nadania przesyłki zwrotnej do Zalando i jest niezbędny do ewentualnej reklamacji. Strona 2 Formularz zwrotu Chcesz zwrócić produkt? Nic prostszego! Mira Wieruszewska Stara Cegielnia 18 Numer zamówienia: 10906037973545 Zwroty odbierane są przez DHL Polska. Więcej informacji na temat zwrotu zamówienia możesz uzyskać pod adresem www.zalando.pl/faq. 84-210 Sasino Numer klienta: 31100099031 Aby zwrócić artykuł, postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi procesu zwrotu. Jeżeli chcesz wymienić artykuł, złóż nowe zamówienie w zalando.pl. 1. Przygotuj produkt do zwrotu Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonu. Etykietę zwrotną, którą znajdziesz po prawej Nr artykułu Artykuł Rozmiar Powód stronie, przyklej na paczkę w miejscu starej DK121A01T-K11000L000 EMBOSSED LOGO - Spodnie treningowe - new navy L 02 etykiety. DK121G00R-K11000L000 EMBOSSED LOGO ZIP HOODIE - Bluza rozpinana - L 02 2. Odeślij zamówienie Zwróć zamówienie w punkcie DHL Parcel: Zanieś paczkę do najbliższego punktu. Jego lokalizację sprawdzisz tutaj: parcelshop.dhl.pl/mapa Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę: Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę: Zamów kuriera na stronie DHL: dhl24.com.pl/zwroty/ Wpisz numer przesyłki z etykiety. Następnie wpisz adres, datę oraz czas odbioru. Przekaż przesyłkę i zachowaj potwierdzenie nadania zwrotu. Powód zwrotu 1 Artykuł nie spełnia oczekiwań 2 Za duży 3 Za mały 4 Stosunek ceny do jakości 5 Spóźniona dostawa 6 Artykuł niezgodny z opisem 9 Niewłaściwy artykuł 10 Artykuł wadliwy *Jeśli artykuł jest wadliwy: Gdzie znajduje się wada? (niezbędne) 3. Zwrot należności Zwrot należności otrzymasz do 14 dni od momentu zaksięgowania przesyłki w naszym magazynie. Poinformujemy Cię o tym mailowo.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!