Czytaj więcej:
Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych okładka

Średnia Ocena:Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych

Jedz zdrowo i biegaj bez obaw!Napoje czy batony energetyczne nie wystarczą. Twój organizm wymaga specjalnego traktowania, a Ty zdrowej i zbilansowanej diety. Skomponuj codzienne posiłki tak, żeby z każdym dniem treningu cieszyć się z wyników podjętego wysiłku. "Przepis na bieganie" to nad 80 zdrowych i prostych przepisów. Są idealne zarówno dla maratończyków, jak i początkujących biegaczy. Poza tym dowiesz się: jak zacząć biegać, by uniknąć kontuzji, w jakim tempie wprowadzać zmiany żywieniowe, po jakie produkty najlepiej sięgać przed biegiem, w jego trakcie i po nim, czy suplementy i odżywki są niezbędne, a może szkodliwe, jak biegać, by skutecznie schudnąć. Zdrowa dieta dla aktywnych zregeneruje ciało, a Ty ze spokojem zaplanujesz następny trening! Książka powstała przy współpracy dietetyka sportowego dr hab. Barbary Frączek. Od wydawcy: Czy jest jeden przepis na bieganie? Pewnie każdy ma swój. Ktoś się ściga, ktoś biega dla swojej satysfakcji, ktoś inny dla medalu. Ten Małgorzaty Majewskiej jest bardzo przekonujący, ponieważ oparty na jej doświadczeniu. Doświadczeniu związanym ze zmaganiem się z pierwszymi (a później ostatnimi...) kilometrami i tym, co powinno lądować na talerzu początkującej, a teraz już zaawansowanej biegaczki. Jeśli zaczynasz przygodę z bieganiem - ta książka ebook jest zdecydowanie dla Ciebie! Jeśli już wiesz, co to endorfiny na mecie - z "Przepisu na bieganie" dowiesz się, jak biegać lepiej i skąd brać więcej siły. No to gotowi... do biegu... doczytania!

Szczegóły
Tytuł Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych
Autor: Majewska Małgorzata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przepis na bieganie. Zdrowa dieta dla aktywnych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • katerie

    Biegam od dawna i bardzo to lubię. Dlaczego zaczęłam? Nie pamiętam. Prawdopodobnie ze względu na dobre samopoczucie. Jestem typem zamartwiacza, a po porannym biegu cały świat wygląda wiele lepiej niż przed. Teraz stało się to jeszcze ważniejsze, ponieważ mam pracę siedzącą. Cały dzień przed komputerem. Można zwariować. Moje plecy wytrzymują to tylko dzięki porannemu bieganiu i wieczornym spacerom. Dość długo szukałam jakiejś sensownej pozycji, która pomogła by mi w prawidłowym bilansowaniu jedzenia. Ta prócz fachowości ma jeszcze inne zalety. Całość jest przedstawiona w bardzo przystępny sposób, a książka ebook jest niedroga. Super

  • Beti

    ...samej siebie :) krótka opowiadanie o zmaganiach codziennymi biegacza, czyli jak WYJŚĆ z domu i ruszyć przez świat biegiem. Dodatkowo przepisy wspomagające treningi a także nieocenione porady.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!