Czytaj więcej:
Prywatny ochroniarz okładka

Średnia Ocena:Prywatny ochroniarz

Czy można ochronić się przed miłością? Praca bodyguarda jest ciężka, odpowiedzialna i wymagająca. Lecz dla Dylana nie ma zleceń zbyt niełatwych - facet jest profesjonalistą w każdym calu i nigdy nie pozwala sobie nawet na chwilę rozluźnienia. A w każdym razie nie w pracy, ponieważ po godzinach to normalny, niestroniący od rozrywek dwudziestotrzylatek. Jednak dbanie o bezpieczeństwo Phoebe Green, córki słynnego architekta, okazuje się zadaniem niemalże niewykonalnym. Nie dość, że kobieta nie przejawia najmniejszej chęci do współpracy, to jeszcze próbuje zrobić wszystko, by uprzykrzyć życie swojemu aniołowi stróżowi. Mężczyzna nie ma pojęcia, że przyczyny niechęci Phoebe do ochroniarzy tkwią głęboko w jej przeszłości. Wie za to, że misja dbania o zdrowie i życie panny Green nie będzie prosta. Relacja pomiędzy Dylanem i jego podopieczną zmienia się nieoczekiwanie, gdy zaczyna ona dostawać listy od tajemniczego adoratora. Anonimowe, a po jakimś okresie coraz bardziej natarczywe. Sytuacja dynamicznie przestaje być zabawna, a dzieje Phoebe i Dylana splatają się mocniej, niż oboje by sobie tego życzyli... Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Prywatny ochroniarz
Autor: Angel Caroline
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Prywatny ochroniarz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Prywatny ochroniarz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Prywatny ochroniarz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kit_katbooks

    „Prywatny Ochroniarz” Następna książka ebook z motywem Ochroniarza, czy odnalazłam się w tej historii? Cóż tego dowiecie się na koniec opowieści 🙈. Phoebe Green, jest córką słynnej aktorki i zarazem słynnego architekta. Dodatkowo sama w tej branży, jest całkiem niezła. Rodzina chce ją chronić, wynajmując dla niej prywatnego ochroniarza. Kłopot polega na tym, że ona uważa, że go nie potrzebuje. Poza tym młoda dziewczyna ma złe doświadczenia z ochroniarzami, w szczególności z jednym, z którym była, dość blisko i ta bliskość została wykorzystana. Wydaje się, że kobieta twardo stąpa po ziemi, udaje rozpieszczoną księżniczkę, by odstraszyć kolejnych ochroniarzy. Jednak na jej drodze staje Dylan, na którym nie robią wrażenia jej zagrywki. Kobieta dość dynamicznie zmienia własne nastawienie, za sprawą zagadkowej korespondencji, która burzy wszystko, co zaplanowała. Sprawia, że kobieta boi się wychodzić sama gdziekolwiek. Tylko jak zaufać obcemu mężczyźnie, który w dodatku, jest ochroniarzem. Obrót spraw, zmusza ją do przełamania własnych niechęci. Dodatkowym utrudnieniem jest wygląd Dylana. Ten mężczyzna jest mega przystojny, dodatkowo zaczyna czuć się przy nim bezpiecznie. Dylan jest profesjonalnym ochroniarzem, który ma własne zasady. Oczywiście w większości książek, z tym motywem, spotkacie to samo. On jako profesjonalista, nie spoufala się, że własnymi klientkami. Ona też nie ma w planach zbliżyć się do własnego ochroniarza, oboje mają cel. Ona chce być bezpieczna, on musi, a raczej chce ją chronić. Zagadkowe anonimy, od anonimowego adoratora, komplikują życie całej rodziny Green, jednak w największym niebezpieczeństwie jest Phoebe. Czy Dylan będzie umiał zachować się profesjonalnie, kiedy sytuacja będzie tego wymagać? Kto jest anonimowym adoratorem? Czy uda się, w porę zdemaskować, adresata od różowej koperty i ochronić dziewczynę? _____________________ Fabuła tej książki, jest naprawdę ciekawa, interesujący pomysł. Ja jednak miałam kłopot się odnaleźć, zabrakło mi emocji, może nie tyle, ile zabrakło, lecz nie mogłam się w nie wczuć. Chwilami miałam wrażenie, że coś mi umknęło. Niekiedy daną sytuacją rozgrywała się za szybko. W jednej chwili nic nie powiem, a w następnej już wszystko wiadomo. Książka ebook wiele zyskuje, po przeczytaniu całości. Wiele lepiej odnajdywałam się już na koniec, kiedy poznałam bohaterów. Wielki plus, za zaskoczenie mnie zagadkowym adoratorem, tak naprawdę, dowiedziałam się, kto nim był, od Dylana. 🙈 Bohaterów da się lubić, a jest ich trochę. Drugoplanowi bohaterowie, są bardzo ciekawi, co dodaje smaku całej historii. Nie wszystko kręci się wokół Phoebe i Dylana. Muszę przyznać, że jestem interesująca kolejnych ebooków autorki, myślę, że może być tylko lepiej. A was zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania na temat „Prywatnego Ochroniarza”, który mimo małych zgrzytów, podobał mi się.

  • pokoj_pelen_ksiazek

    "Prywatny ochroniarz" jest książką, którą chciałam bardzo przeczytać, lecz również podchodziłam do niej ze sceptycznym nastawieniem. Każdy nieźle wie, że jest szał na mafię, a od jakiegoś czasu na ochroniarzy. Przeczytałam kilka takich ebooków i bałam się, że dostanę ponownie ten sam powielony pomysł. Męski ochroniarz, upierdliwa bogata kobieta i rodzący się między nimi romans. To prawda, schemat był, lecz książka ebook została urozmaicona oryginalnym wątkiem sensacyjnym! Książkę czytało się dynamicznie i przyjemnie. Była namiętność, silna bohaterka i przystojni mężczyźni. Było napięcie, pożądanie i namiętność. Czego pragnąć więcej? Czy można obronić się przed miłością? Otóż nie. Mimo że bohaterka broni się rękami i nogami, nie jest w stanie oprzeć się przystojnemu ochroniarzowi. Jednak jej anonimowy adorator, który uprzykrza jej życie, ma dla niej zupełnie inne plany. Czy kobieta poradzi sobie z presją? Czy postawi na swoim i pozbędzie się ochroniarza ze własnego życia? Czy bolesne wspomnienia, które wracają do jej życia, sprawią, że będzie w stanie jeszcze zaufać? Powierzyć własne życie mężczyźnie?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!