Czytaj więcej:
Programowanie dla początkujących okładka

Średnia Ocena:Programowanie dla początkujących

Poznasz podstawy programowania Nauczysz się korzystać z podstawowych konstrukcji — pętli, instrukcji warunkowych Wykorzystasz zmienne Pobierzesz dane od użytkownika a także zapiszesz efekty do pliku Zgłębisz podstawy języka Python Jeżeli pragniesz się nauczyć programować, musisz poznać podstawowe zasady i typowe konstrukcje - pętle, instrukcje warunkowe i zmienne, które są wspólne dla wszystkich powszechnie używanych języków programowania. Jeżeli zamierzasz ugruntować fundamenty, by uczyć się konkretnych języków, sięgnij po tę książkę.Dzięki niej napiszesz i uruchomisz własny pierwszy program. Następnie nauczysz się pobierać dane od użytkownika, zapisywać efekty w plikach a także zrozumiesz, jak działają zmienne. Następny krok to nauka korzystania z pętli i instrukcji warunkowych - w ten sposób będziesz w stanie zaimplementować dużo nawet bardzo zaawansowanych programów. Mark Lassoff wszystkie koncepcje pokazuje na przykładzie języka Python, którego składnia jest zbliżona do innych języków, takich jak: JavaScript, Java czy C. Sięgnij po tę książkę i wkrocz w świat programowania!Czytając niniejszą książkę i samodzielnie pisząc przedstawione w niej przykłady, opanujesz podstawy programowania. Własny pierwszy program napiszesz już w pierwszym rozdziale książki. W drugim rozdziale, poznasz podstawowe zagadnienia wejścia-wyjścia. W rozdziale trzecim zaczniesz korzystać ze zmiennych - pojęcia mającego ważne znaczenie w każdym języku programowania. Epizod czwarty został poświęcony instrukcjom warunkowym i pętlom, natomiast w piątym poznasz struktury, przeznaczone do przechowywania różnorakich rodzajów danych. W ostatnim, szóstym rozdziale książki zaczniesz tworzyć klasy i obiekty, poznając tym samym podstawy programowania obiektowego.

Szczegóły
Tytuł Programowanie dla początkujących
Autor: Lassoff Mark
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Programowanie dla początkujących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Programowanie dla początkujących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Programowanie dla początkujących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Amanda

  Trochę słaba lektura, cieniutka i mało ćwiczeń.

 • Michał Kapuściński

  Bardzo dynamicznie sie czyta, dość uproszczone podejście do Pythona. Najbardziej dziwi mnie to ze wchodząc na stronę do ćwiczeń, tworząc darmowe konto, należy podać własne dane karty kredytowej! Nie skorzystałem z tej opcji a tylko zapoznałem sie z treścią książki. Dla osob którzy faktycznie rozpoczynają własną przygodę moze to byc w miarę niezły początek, lecz mino wszystko szkoda pieniędzy.

 • Triskel

  „Programowanie dla początkujących” Marka Lassoffa jak sama nazwa wskazuje, jest podstawowym kompendium wiedzy dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć programowania. Dzięki tej krótkiej, ale zwięzłej książce pdf nauczymy się naprzykład, języka Python, który jest zasadniczą podstawą, jeżeli chodzi o zaczynanie programowania. Poznamy też liczne pętle, instrukcje warunkowe czy zmienne, które są obowiązkową wiedzą z dziedziny programowania. Niniejsza pozycja pozwoli zacząć własną przygodę z programowaniem i nauczyć się podstawowych języków. Mark Lassoff w łatwy i zwięzły sposób opisał, w jaki sposób możemy napisać własny pierwszy program. Wszystko zostało jasno opisywane i podparte licznymi przykładami. Dzięki wiedzy zawartej w tej książce pdf będziemy mogli lepiej zrozumieć inne języki programowania jak choćby: C, Java czy JavaScript. Opisując liczne instrukcje na podstawie Pythona, Mark Lassoff sprawił, że nauka programowania nieustanna się choć trochę łatwiejsza i przystępniejsza. Początkujący programista stosując się do zaproponowanych w niej przykładów, będzie w stanie stworzyć własny pierwszy program. Poznamy też metody jak korzystać ze zmiennych, warunkowych a także pętli. Dla zaawansowanych programistów książka ebook może wydać się zbyt łatwa i ogólnikowa, ale dla amatorów sprawdzi się idealnie. Podczas lektury zapoznamy się też z programowaniem obiektowym a także w jaki sposób możemy przechowywać własne dane. „Programowanie dla początkujących” zawiera wszystkie informacje, które mogą być potrzebne, żeby napisać własny pierwszy w życiu program. Nie zawiodłem się podczas lektury i dostałem sporą dawkę wiedzy podaną w przystępny sposób. Dzięki tej książce pdf nauka Pythona stanie się łatwiejsza, a skonstruowanie własnego pierwszego programu bardziej realne. Lekka objętość publikacji sprawia, że można zabrać ją wszędzie, do szkoły czy pracy, dzięki czemu będziemy mogli sięgać po wiedzę w niej zawartą w przystępny sposób. Mark Lassoff potrafi w lekki i klarowny sposób przekazywać elementarną wiedzę, która okazuje się potrzebna do tworzenia zaawansowanych programów. http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2016/12/programowanie-dla-poczatkujacych-mark.html

 • Piotr Wójcik

  Prosta w przyswojeniu produkcja tłumacząca w bardzo łatwy sposób podstawy programowania. Czasem jednak brak specjalistycznych informacji, stosuje się tu ogromne uproszczenia. Idealne dla osób zaczynających przygodę z programowaniem, osoby, które chciałyby usystematyzować własną wiedzę, niech sięgną po inne propozycje.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!