Czytaj więcej:
Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD okładka

Średnia Ocena:Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD

Podręcznik "Profi 1 neu" składa się 10 rozdziałów, podzielonych na pojedyncze lekcje. Przejrzysty układ: jedna strona = jedna lekcja, ułatwia pracę z podręcznikiem. Istotnym atutem "Profi neu" jest dobór treści dostosowany do grupy wiekowej uczniów a także ukazywanie szerokiego kontekstu zastosowania poznanych środków językowych. Słownictwo fachowe nie jest tu wprowadzane od pierwszej lekcji, lecz normalne dialogi prowadzone są w sytuacjach, w których uczniowie mogą znaleźć się podczas własnego życia zawodowego. Każdy epizod rozpoczyna strona rozdziałowa, na której pokazywane są treści i ilustracje, które później uczniowie odnajdują też w kolejnych lekcjach rozdziału. Na początku każdej lekcji znajduje się prezentacja świeżych treści w formie zadań. Dzięki temu, poprzez działanie, uczniowie poznają nowe zagadnienia. W tok lekcji wplecione zostały odwołania do języka angielskiego i polskiego. Pomagają one w nauce struktur gramatycznych i w przyswajaniu nowego słownictwa. Też cenne porady dydaktyczne pokazywane są w toku lekcji. Uczniowie znajdą w nich strategie ucznia się, wskazówki, jak rozwiązywać różnorakie typy zadań, czy interesujące info dotyczące krajów niemieckiego obszaru językowego. W każdej lekcji znajdują się zadania Finde die Regel. Są to zadania wprowadzające gramatykę za pomocą sposoby indukcji. Po każdym rozdziale zamieszczona jest sekcja powtórkowa Das kann ich, pozwalająca na podsumowanie zdobytych informacji i przygotowanie się, np. do pracy klasowej. W każdej sekcji znajdują się także ćwiczenia fonetyczne, przydatne w nauce wymowy i intonacji. Nieustannym fragmentem sekcji powtórzeniowej jest ewaluacja w formie pytań i zadań do wykonania. Epizod zamyka Aktion-Seite. Aktion-Seite to sekcja, w której znajdują się info kulturo- i realioznawcze o państwach niemieckiego obszaru językowego a także prace projektowe (grupowe albo indywidualne). Zawsze bogato ilustrowana, prezentująca interesujące teksty sekcja może być traktowana jako dodatkowa jednostka lekcyjna. Na końcu podręcznika zebrane są wszystkie zagadnienia gramatyczne, które zostały wprowadzone w ciągu roku nauki a także słownik niemiecko-polski, zawierający dodatkowo zwroty i wyrażenia. W podręczniku znajdują się zadania w typie zadań maturalnych, przygotowujące uczniów do egzaminu na poziomie podstawowym. Dołączona do podręcznika płyta audio pokazuje wzorce fonetyczne tekstów a także nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu. Do podręcznika "Profi 1 neu" przygotowane zostały karty pracy - Hausaufgaben - które przeznaczone są do pracy indywidualnej ucznia w domu, lecz mogą być także wykorzystywane na lekcjach, jako wsparcie dla wprowadzanych zagadnień. Hausaufgaben zawierają ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, częściowo także w typie zadań maturalnych. Karty pracy dostępne są na platformie Akademia PWN.

Szczegóły
Tytuł Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD
Autor: Dittrich Roland, Kujawa Barbara, Multańska Małgorzata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Profi 1 neu. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!