Czytaj więcej:
Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry okładka

Średnia Ocena:Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry

Tutorial do Prince of Persia: Warrior Within, na który składa się kompletny opis przejścia gry poprzedzony cennymi informacjami a także poradami, mającymi na celu ułatwić prowadzenie rozgrywki.Skrócona odsłona spisu treści:-Wprowadzenie-Moce Czasu-Kombinacje klawiszy-Porady i sztuczki-[Prolog (tutorial)] Statek-[Wrak] Plaża - teraźniejszość-[Zrujnowana forteca] Wejście do fortecy - teraźniejszość-[Pierwsze kroki w przeszłości] Wejście do fortecy - przeszłość-[W pościgu za kobietą w czerni] Południowe przejście - przeszłość cz.1-[W pościgu za kobietą w czerni] Południowe przejście - przeszłość cz.2-[Dama w niebezpieczeństwie] Ołtarz ofiarny - przeszłość-[Mroczna dłoń losu] Ołtarz ofiarny - przeszłość cz.1-[Mroczna dłoń losu] Ołtarz ofiarny - przeszłość cz.2-[Mroczna dłoń losu] Południowe przejście - teraźniejszość cz.1-[Mroczna dłoń losu] Południowe przejście - teraźniejszość cz.2-[...] liczba wszytkich rozdziałów: 73Informacja o grzeSequel znakomitego „Prince of Persia: The Sands of Time”, który przez wielu został okrzyknięty najlepszą grą akcji 2003 roku. Druga element wprowadza do rozgrywki kilka ważnych zmian, aczkolwiek podstawowe założenia rozgrywki pozostały niezmienione.Gra Prince of Persia: Warrior Within, nieźle przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN. Odsłona językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie państwie to: z polskimi napisami.

Szczegóły
Tytuł Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry
Autor: Marciniak Hubert Piernikowy Ludzik
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2005

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Prince of Persia: Dusza Wojownika - poradnik do gry PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!