Czytaj więcej:
Prezydentka okładka

Średnia Ocena:Prezydentka

Gdy rząd po raz następny rozpoczyna walkę z kobietami, po przeciwnej stronie barykady Laura podejmuje ryzyko. Zmienia własne wygodne życie i kandyduje na prezydentkę RP. Bez trudu zdobywa wymagane sto tysięcy podpisów. Idzie jak burza. Do czasu. Jej świat znowu wywraca się do góry nogami. Mąż Laury ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna nie wierzy w przypadek. Postanawia udowodnić, że ktoś stoi za jego śmiercią. Rozpoczyna prywatne śledztwo, a policja… oskarża ją o domniemane zabójstwo. Czy Laurze uda się odkryć prawdę i ocalić siebie? Tymczasem na ulice miast wychodzi coraz więcej wściekłych na działania rządu kobiet, a wybory zbliżają się olbrzymimi krokami… "Prezydentka" to historia o sile kobiet. "Dzięki Krajniewska za to przypomnienie o Zoli, znalezionym na ulicach wzburzonej Warszawy. Dzięki Krajniewska za siostrzeństwo. Jeśli w siostrzeństwie towarzyszą mi takie pisarki jak Ty, jeśli towarzyszą mi dziewczyny takie jak Twoje bohaterki, znalezione pośród realnych, strajkujących dziewczyn, to ja już tak bardzo się nie boję… Zostaję. Ja i moja pochwa. Ja i moja głowa. Nasza nadzieja. Mamy Wiosnę Kobiet!" Izabela Szolc

Szczegóły
Tytuł Prezydentka
Autor: Krajniewska Marika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Prezydentka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Prezydentka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Prezydentka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Karolina

    Laura - silna kobieta, liderka, żona. Pewność siebie pozwala jej na mocne wejście wszędzie tam, gdzie tylko zapragnie. Przeskakuje kolejne szczyty, by udowodnić, że siła jest kobietą. Co innego jest potrzebne, by walczyć z rządem mającym za nic prawa kobiet? By walczyć z seksistowskim podejściem facetów do płci pięknej? Wszystkie potrzebne cechy posiada Laura i to ona jest wymarzoną kandydatką na głowę państwa, by w końcu dokonały się zmiany, które od lat są potrzebne. Nagle styka się z trzema innymi przypadkowymi kobietami, które same nie wierzą w to, że mogą mieć ze sobą cokolwiek wspólnego. Choć walczą w tej samej sprawie, są bardzo różne. Kiedy ginie mąż Laury okazuje się, że łączy je więcej niż myślą. Każda z nich odgrywa bardzo ważną rolę w życiu pozostałych. Jaką odkryją tajemnicę? Czy otrzymają wsparcie mężczyzn? Nie wiedziałam czego spodziewać się po tej książce, bałam się, że będzie czysto polityczna. Przeczytałam ją w jeden dzień dostając solidną dawkę emocji, sekretów i zwrotów akcji. Wszystko we współczesnej Polsce walczących o własne prawa kobiet. Każda z nas powinna po nią sięgnąć, by poczuć siłę jaka z niej płynie. Może uzdrowić dużo z nas z obowiązku służenia wszystkim. Po przeczytaniu tej książki doceniłam siebie i odkryłam na nowo. Gorąco zalecam !⚡

  • Anonim

    Ostatnio miałam przyjemność przeczytać książkę pt. "Prezydentka" Mariki Krajniewskiej. Główną bohaterką jest Laura Wilska- żona, matka, kandydatka na Prezydentkę. Zbigniew, mąż Laury, trzy miesiące temu wdał się w romans. Chcąc się oczyścić i nie szargać dobrego imienia Laury, dzwoni do agencji PR "Love and peace". Niedługo po tym telefonie ginie w wypadku samochodowym. Okazuje się, że był pod wpływem alkoholu. Cała sprawa losy się w momencie, gdy dziewczyna cieszy się największym poparciem. Rządowe media obwiniają ją o śmierć męża przez co pozycja Laury spada w sondażach. Po niedługim okresie dziewczyna zostaje aresztowana i oskarżona o podwójne morderstwo, nie tylko własnego męża, lecz także jego kochanki. Jak zakończy się ta sprawa? Koniecznie przeczytajcie książkę "Prezydentka" spod pióra Pani @marika_krajniewska. Ja ze własnej strony polecam. Osobiście nie przepadam za polityką- bałam się trochę, że książka ebook nie spełni moich oczekiwań, jednak historia została przedstawiona w taki sposób, że wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Zakończenia zupełnie się nie spodziewałam, co było dodatkowym plusem. Jestem pełna podziwu siły z jaką zostały przedstawione dziewczyny w tej książce. Walczące o własne prawa, po zalegalizowaniu ustawy antyaborcyjnej.

  • zaczytana

    Zalecam bardzo!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!