Czytaj więcej:
Prawie w domu okładka

Średnia Ocena:Prawie w domu

Życie oficer wywiadu Jordan Weiss, studentki na uniwersytecie w Cambridge, legnie w gruzach, kiedy jej chłopak Jared tonie w rzece. Na prośbę śmiertelnie chorego przyjaciela podejmuje się pilnej misji u boku agenta Sebastiana Hodgesa. Kiedy nabiera nadziei na świeży początek życia, dowiaduje się, że śmierć jej chłopaka nie była tylko zwykłym wypadkiem. Jared, badając historię II wojny światowej, odkrył bowiem pewną wstydliwą tajemnicę. Wpływowe osoby za wszelką cenę starają się, by ten tajemnica nie ujrzał światła dziennego. Jordan staje się zagrożona, próbując odnaleźć odpowiedzi, które znajdują się niebezpiecznie blisko. Ujawniona prawda może na zawsze przemienić jej życie.

Szczegóły
Tytuł Prawie w domu
Autor: Jenoff Pam
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Prawie w domu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Prawie w domu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Prawie w domu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Czemielipski

  Szukałem dobrej powieści z dreszczykiem emocji i znalazłem! Książkę tą polecił mi mój znajomy mówiąc, że powinna mi się spodobać. I miał rację! Autorka stworzyła całkiem udana intrygę dzięki której ciężko było mi oderwać się od tej powieści. Dodatkowym smaczkiem są całkiem interesujące i intrygujące postacie a także finał tej opowieści.

 • paulinaTense

  Gorąco zalecam "Prawie w domu" wszystkim, którzy lubią szczegółowe i idealnie opracowane thrillery. W tej powieści najmniejsze detale i drugoplanowi bohaterowie mają własne miejsce, dzięki czemu prosto wczuć się w atmosferę i dać się zaskoczyć. Opowieść wielowątkowa, wciągająca, góra na 2 wieczory.

 • kalhersyl

  Niemal w domu to moja ulubiona książka ebook od momntu kiedy przeczytałam pierwszą stronę! To naprawde prześliczna i wyjątkowo wartościowa opiwieść łącząca w sobie cechy powiesci obyczajowiej i krymianłu okraszonego szczyptą romansu. Opowiada o losach Jordan, która w przeszlości wiodła szczęśliwe życie jako wyjątkowo pilna studentka i kobieta Jareda. Niestety, ich szczęscie przerwało zagadkowe utonięcie chłopaka... Po tym zdarzeniu kobieta zostaje agentem wywiadu i wpada w wir pracy żeby zapomnieć o prywantej tragedii. Pewnego dnia sprawy osobiste zmuszają ją do powrotu do znienawidzonego Londynu, tam również spotyka najlepszego przyjaciela własnego byłego partnera, który twierdzi, że Jared nie mógł po prostu utonąć. I tu zaczyna się najciekawsza czesć ksiązki, o której już nie wspomnę słowem. Musicie przeczytać ją sami!!!

 • agaz.7

  Bardzo dobra. Do końca trzyma w napięciu i zaskakuje. Historia Jordan i Jareda w retrospekcjach piękna. Z przyjemnością przeczytałabym ciąg dalszy i mam nadzieję ,że takowy będzie. Polecam.

 • Fashionpart

  Bohaterowie są wybornie opisani. Poznajemy zarówno ich cechy zewnętrze jak i równe aspekty ich charakteru. Z każdą następna stroną dowiadujemy się o nich czegoś nowego, co dopełnia opis ich osobowości. Głowna bohaterka, oficer wywiadu jest twarda i zdecydowana. Jednak rozpacza wewnętrznie, przepełnia ją smutek i rozżalenie, nie może pogodzić się ze śmiercią własnego chłopaka. Choć każde jego wspomnienie, każda należąca do niego rzecz na nowo rozdziera lekko zalepione już rany, chce dowiedzieć się prawdy. Która być może, nieść będzie za sobą ukojenie. Natomiast jej przyjaciel Christopher szukając prawdy chce tak naprawdę zagłuszyć w sobie wyrzuty sumienia. Też drugoplanowi bohaterowie, przyjaciółka Sara, współpracownicy z Departamentu są ciekawie wykreowani. Nie są jednoznaczni, ich poczynania zaskakują, nasuwają zapytanie ,,Kim naprawdę są ci ludzie?”.polecam!

 • kasandra

  Jordan Weiss,oficer wywiadu,dostaje zaproszenie od trudno chorej przyjaciółki.Leci więc do Londynu,z którym jest dość mocno związana przeszłością.Dawniej studiowała tu i wiodła szczęśliwe życie z ukochanym Jaredem.Jednak zdarzył się wypadek i chłopak zginął.Teraz znowu dziewczyna musi poradzić sobie z duchami przeszłości.Na dodatek po przylocie na lotnisko czeka na nią zastępca Departamentu Stanu,która przydziela jej zadanie w Albanii.Kobieta dowiaduje się też,że Jared odkrył pewną tajemnicę związaną z bandytami wojennymi i ktoś chyba usiłował nie dopuścić,aby głęboko skrywane tajemnice wyszły na jaw.Teraz i ona jest w niebezpieczeństwie...Książkę czyta się rewelacyjnie.Stale rosnące napięcie, ekscytująca fabuła i dreszczyk emocji towarzyszyć Wam będą cały czas i nie pozwolą się nudzić.Wielowątkowa, wciągająca książka ebook o tym jak przeszłość i przyszłość połączone są nierozerwalną nicią a także siatką zależności.A w środku tego wszystkiego intrygujący wątek romantyczny... Polecam!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!