Czytaj więcej:
Prawda i inne kłamstwa okładka

Średnia Ocena:Prawda i inne kłamstwa

Słynny twórca bestsellerów, troskliwy mąż, hojny przyjaciel – wydaje się, że Henry jest wyjątkowo miłym facetem. Facet prowadzi przyjemne życie do czasu, gdy jego kochanka oświadcza mu, że jest w ciąży. Wygląda na to, że będzie musiał powiedzieć o wszystkim żonie. Lecz czy na pewno? Przecież łatwiej byłoby pozbyć się kochanki. Bohater popełnia jednak fatalny błąd. Wkrótce policja depcze mu po piętach, a skrzętnie skrywana do tej pory przeszłość teraz zdaje się go doganiać. By uniknąć odpowiedzialności, Henry obmyśla mądry plan. Z zimną krwią balansuje między kłamstwem i prawdą, a los wydaje się mu sprzyjać. Jednak pętla z wolna się zaciska… Sascha Arango stawia zapytanie o to, gdzie kończy się prawda, a zaczyna kłamstwo. I sonduje, do czego doprowadza poczucie winy, gdy musimy samotnie stawić mu czoła.

Szczegóły
Tytuł Prawda i inne kłamstwa
Autor: Arango Sascha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Prawda i inne kłamstwa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Prawda i inne kłamstwa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Prawda i inne kłamstwa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Sabina Pietraszek

    Henry Hayden — pisarz bestsellerów, opiekuńczy mąż, przyjaciel, na którego można liczyć. Wydaję się, że to doskonały mężczyzna z doskonale poukładanym życiem... Do czasu. Gdy kochanka informuję go, że jest w ciąży i już za parę miesięcy będą rodzicami, w Henrym uwalnia się bestia. Jego mroczna strona utwierdza go w przekonaniu, że z powodu jednego błędu nie może utracić całego własnego dotychczasowego życia. Nie może utracić tej stabilizacji. Starczy tylko pozbyć się kochanki, a wszystko zostanie na swoim miejscu. Henry realizuje własny plan krok po kroku i gdy wydaję mu się, że Betty wraz z ich nienarodzonym dzieckiem utonęła, nie może uwierzyć w to, co widzi. W jego domu pojawia się Betty! Cała i zdrowa, bez jakichkolwiek oznak morderstwa popełnionego przez niego. W takim razie kto padł ofiarą pomyłki Henrego? „Prawda i inne kłamstwa” wpadły w moje ręce dzięki grupie „Książka moimi oczami” (wspominałam o niej przy okazji recenzji Człowieka o 24 twarzach). Po wcześniejszym przeczytaniu paru recenzji na temat owej książki spodziewałam się dobrego kryminału. Co dostałam? Do tej pory nie wiem. Trudno jest mi ocenić czy bliżej tej książce pdf do gniota, czy do książkowego cuda. Twórca zbudował ciekawą postać, postarał się o interesujący pomysł, bohaterowie poboczni byli też ciekawi i to na tyle, że pewnie dużo osób z chęcią przeczytałoby o nich osobną historię. Więc w czym rzecz? Zabrakło tego „czegoś”, co przykułoby moją uwagę. Tego, co wzbudziłoby mój zachwyt. Omówmy teraz naszego głównego bohatera — Henrego. Wydawał się taki cichy, spokojny i ułożony. Jak z obrazka. Prawda jest jednak taka, że Henry to oszust, kłamca i morderca. Ma owiniętych wszystkich wokół palca. Potrafi w mistrzowski sposób manipulować ludźmi. Też jego intrygi zasługują na podziw. Jedno kłamstwo uzupełniało drugie — i tak w kółko. Podziwiam, że się w tym wszystkim nie gubił i że idealnie wiedział, kiedy i jak powinien się zachować. Czasami odnosiłam wrażenie, że Henry w tym wszystkim nie widział własnej winy. Według niego nie było innego rozwiązania. Kłamstwo goniło kłamstwo do tego stopnia, że czułam, jak sam Henry zaczyna w to wszystko wierzyć. „Prawda i inne kłamstwa” jest książką z dużym potencjałem i bardzo kiepskim zakończeniem. Brakuję tu fajerwerek, których się spodziewałam, Brakuję wyjaśnienia wielu wątków. Czuję niedosyt, ponieważ wiem, że brakuje tu informacji. Może gdyby nie te niedociągnięcia moja ocena byłaby wyższa? Nie żałuję przeczytania tej książki, lecz myślę, że nie będę do niej wracać. Recenzja pochodzi z bloga: www.worldbysabina.blogspot.com

  • Sylwia Maraszewska

    Nieźle jest od czasu do czasu sięgnąć po jakiś niezły kryminał. Ostatnio w moje ręce wpadła ciekawa Prawda i inne kłamstwa. To co charakterystyczne od samego początku, to świetne napięcie a także ciekawie skonstruowana intryga. Niewątpliwie jest to kryminał warty przeczytania, mnie wciągnął niemalże natychmiast.

  • Radek Kordas

    Biorąc pod uwagę moje (co prawda niezbyt duże, lecz jednak) doświadczenie z kryminałami, ten wydaje mi się nieco inny niż te, które czytałem dotychczas. Funkcjonuje to oczywiście na jego korzyść. Książka ebook jest bardzo nieźle napisana, bardzo mnie wciągnęła, także zalecam ją wszystkim tym, którzy poszukują czegoś wyjątkowego.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!