Czytaj więcej:
Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu okładka

Średnia Ocena:Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu

Czy można zbudować dużą i nieźle prosperującą firmę bez znacznego kapitału początkowego?W 2000 roku z grupą paru kolegów ze studiów i kapitałem 4 tys. Przemysław Gacek założył serwis Pracuj.pl. Obecnie Pracuj.pl, wchodzący w skład Grupy Pracuj, jest największym serwisem rekrutacyjnym w Polsce i jedną z najmocniejszych polskich marek. Z produktów i usług firmy aktywnie korzysta 30 tys. klientów z 40 krajów.Jak przekonuje autor, ta publikacja powstała, żeby pokazać, że „można coś osiągnąć, rozwijając firmę krok po kroku, nie korzystając z żadnych układów ani pomocy bogatej i ustosunkowanej rodziny a także nie kradnąc symbolicznego pierwszego miliona”.Wszystko to – i dużo więcej– odnajdziesz w „Pracuj na TAK. Jak zbudować fimę opartą na zaangażowaniu?”!

Szczegóły
Tytuł Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu
Autor: Gacek Przemysław, Kubisiak Paweł
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: ICAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • p123

    Przeczytałem – szkoda czasu. Niestety ta książka ebook to zaspokojenie swojej próżności. No cóż ani pomysł na biznes ani sam biznes nie jest czymś niezwykłym czy kreatywnym i są na szczęście polskie przykłady bardziej udanych działań biznesowych. Jest w tej książce pdf trochę „pospolitego ruszenia” - dla zabawy – za mało, dla nauki – za kiepsko. Zniesmaczył mnie szczególnie opis sytuacji kiedy handlowiec z pracuj.pl spotyka się z panią dyrektor HR i pyta ją o to czy zna pracuj.pl ( system) zawodowo czy prywatnie , dziewczyna odpowiada że zawodowo ( no ponieważ jak tutaj miałaby usatysfakcjonowana pani dyrektor szukać szczęścia rekrutacyjnego) lecz sprytny, zdaniem autora, handlowiec dociska ją do muru i mówi skoro w naszej bazie są CV takich fachowców jak pani to … kupuj pani od nas dostęp do systemu i ogłoszenia czyli w domyśle- a my wiemy że ty kobito szukasz roboty nie udawaj świętej tylko kupuj. No cóż dopiero ten przykład prezentuje że nawet prezes pracuj.pl nie wstydzi się tego, że dane personalne jakie otrzymuje firma nie są wykorzystywane tylko do celów procesów rekrutacyjnych lecz też do zawoalowanego, szantażyku handlowego. No cóż standardy ochrony danych osobowych słabe. Myślę że książka ebook zrobi karierę jako podarunek – dla pań dyrektorek HR u klientów pracuj.pl, dla uczestników sponsorowanych przez pracuj.pl konferencji i może jeszcze powinni dostać pracownicy i będzie pięknie, lecz na czytanie jej – szkoda czasu, jest wiele lepszej lektury na szczęście.

  • przemek1974

    Pożyczyłem tę książkę od znajomej, która pracuje w pracuj.pl i muszę przyznać, że wkońcu mamy w Polsce lekturę, która nie tylko prezentuje historię firmy (nota bene bardzo ciekawą), lecz także pozwala się coś nauczyć. Historia bardzo inspirująca, a na końcu interesujące rekomendowane pozycje. Kilka znałem, innym się przyjrzę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!