Czytaj więcej:
Pozytywne szkolenie psów okładka

Średnia Ocena:Pozytywne szkolenie psów

Naukowe podstawy szkolenia pozytywnego. Psia język ciała i jej wykorzystanie w tresurze. Skuteczne ćwiczenia dla psa. Twój pies notorycznie ciągnie cię na smyczy? Ciągle szczeka? Ucieka, szaleje w obecności innych psów i szarpie za nogawki biegające dzieci? Nie używaj względem niego siły i przymusu! Dzięki szkoleniu pozytywnemu nie tylko oduczysz własnego pupila wszystkich uciążliwych zachowań, lecz również nawiążesz z nim silną więź i zyskasz prawdziwego czworonożnego przyjaciela.

Szczegóły
Tytuł Pozytywne szkolenie psów
Autor: Denninson Pamela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2007

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pozytywne szkolenie psów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pozytywne szkolenie psów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pozytywne szkolenie psów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Ossowska

  Super książka ebook

 • monika

  książka ebook kupiona w prezencie dla właścicielki rocznego rozpuszczonego yorka, twierdzi, że ma wrażenie, że książka ebook jest napisana na przykładzie Jej psa

 • Katarzyna Przybyła

  Książka ebook będzie upominkiem dla osoby, która pierwszy raz będzie szkolić psa. Szczegółowe i konkretne opisy

 • Martyna Bryson

  Książka ebook jest trochę niejasna, czasem trudno się domyślić co autorka ma na myśl. Dobra, aby ogólnie zrozumieć problem.Jednak, aby wyszkolić psa na pewno będziesz potrzebować więcej porad z innych źródeł.

 • Bianca Kaszuba

  Bardzo fajnie napisana książka ebook dla wszystkich którzy kochają psy i chcą dla nich jak najlepiej. Nie tylko podejście psychologiczne lecz też praktyczne zagadnienia wyraźnie i łatwo spisane by każdy mógł Cwiczycz we swóim zakresie.

 • imakawa

  Wiele wspaniałych rad i wskazówek, które pomagają wychować i wyszkolić psa.

 • Joanna Łabędzka

  Książka ebook warta polecenia, znaczna ilość zdjęć. Ciekawie ułożone rozdziały.

 • Mateusz Bielecki

  fajnie napisana, niezła książka ebook o szkoleniach psów dla wszystkich

 • Katarzyna Rogalska

  Interesująca pozycja zalecam wszystkim fanom psów

 • Monika

  Bardzo fajna książka. Zalecam serdecznie.Dobrze sie czyta.

 • Monika77

  Najlepsza książka ebook dotycząca pozytywnego szkolenia psów jaką kiedykolwiek czytałam!!! Napisana w sposób zrozumiały dla każdego. Polecam!!!

 • Sophie Roland

  Kupiłam 7 lat temu, i potwierdzam wszystko: suka obawiała się innych suk, "klasyczne" sposoby nic nie dały, wręcz przeciwnie. Dzięki tej książce, zrozumiałam że, skoro pies to nie człowiek i człowiek to nie pies, mimo że staramy się go rozumieć, najlepszy sposób aby dominować, to jak w grupie przyjaciół, zawsze jest jeden który ma najlepsze pomysły,(nawet dziwne, jak chodzenie przy nodze) i wszyscy go słuchają. Od tej pory, ja jestem ta przyjaciółka. Niestety, zwolennik konfrontacji, który chce rządzić siłą, nie rozumieją, że moje psy mnie słuchają ponieważ serdecznie mnie kochają, ponieważ mnie ufają.

 • skrzypaczka

  Jako właścicielka rozbrykanego teriera byłam załamana, że nie potrafię go wychować. Dzięki tej książce pdf mogę pwoiedzieć, że mam bdb wychowanego psa

 • Beata Sulima

  Książka ebook godna polecenia, dla wszystkich, którzy chcą ułożyć psa, nie dostarczając mu przy tym dodatkowych stresów. Pozycja pełna wartościowych wskazówek, które z łatwością można wprowadzić w życie. Przy szkoleniu mojego psa dała pozytywne efekty.

 • Iza699

  Książka ebook dla "żółtodzioba" jak i doświadczonego posiadacza psa. Uważam że obowiązkowo każdy posiadacz psa powinien się w nią zaopatrzyć;) Książka ebook ma w sobie ciekawą teorię jak i dokładnie opisaną praktykę. Muszę przyznać że dzięki tej książce pdf znalazłam odpowiedzi i rady o których nie miałabym pojęcia i które okazały mi się bardzo pomocne. Niektóre rzeczy przydały mi się nawet w szkole na lekcjach- może być to doskonały tutorial dla np 12-latków którzy są posiadaczami małego psiaczka i rozpoczynają własną przygodę ze szkoleniem:D Zalecam wszystkim posiadaczom czworonogów :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!