Czytaj więcej:
Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne okładka

Średnia Ocena:Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne

Właśnie stworzyłeś perfekcyjny serwis www. Od teraz klienci albo inne osoby do szaleństwa zainteresowane Twoją witryną powinny pchać się do niej drzwiami i oknami… a jednak wcale tego nie robią. Czyżbyś o czymś zapomniał? No jasne - czas dbać o odpowiednią pozycję Twojej strony, czyli przekonać Google’a do pokazywania jej na początku listy.Ta książka ebook pokaże Ci, jak monitorować i skutecznie zwiększać ruch na stronie www. Dowiesz się z niej, jak działają wyszukiwarki (ze szczególnym uwzględnieniem świeżych odsłony Google’a) i czym należy kierować się przy wybieraniu słów czy całych fraz kluczowych. Zorientujesz się, do czego służy system wymiany linków, co to jest indeksacja witryny i jak zbudować swoje zaplecze. Poznasz korzyści płynące z nawiązania współpracy z mediami społecznościowymi, a także najczęściej spotykane zagrożenia dla pozycji Twojego serwisu www. Nauczysz się umiejętnie reklamować własną witrynę i wciąż zwiększać jej popularność. A najważniejsze, że wszystko to nie zabierze Ci wiele czasu - seria idealnie zaprojektowanych ćwiczeń pozwoli Ci osiągnąć cele praktycznie od ręki!

Szczegóły
Tytuł Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne
Autor: Danowski Bartosz, Makaruk Michał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Łukasz Jędrzejkiewicz

    Pozycja stworzona dla takich osób jak ja, czyli początkujących w tematyce pozycjonowania. Zanim jednak ktoś sięgnie po tą książkę zalecam poprzeglądać fora dotyczące pozycjonowania i mieć chociaż minimalne pojęcie o tworzeniu stron i języku html/xhtml.Opisane tu zagadnienia to absolutne podstawy jakie trzeba poznać zanim człowiek zabierze się za pozycjonowanie i optymalizację strony. Podane przykłady pomagają zrozumieć temat. Jeżeli jesteście zainteresowani wypozycjonowaniem własnej strony warto po ten tytuł sięgnąć. Mowa w jakim jest napisana jest łatwy i każdy powinien zrozumieć i coś wynieść zanim sięgnie po bardziej rozbudowane i rozwijające temat pozycje.

  • jackyl

    Np.: długi, szczegółowy opis metody, a na końcu zdanie, że była skuteczna jeszcze w 2009 roku. I tak w kółko. Kilka dopisanych zdań nie stanowi o aktualności książki napisanej kilka lat temu. A zwłaszcza w tym temacie. Helion zapomniał napisać - umieszczając jedynie datę wydania 2012, że jest to wydanie drugie, a tak naprawdę to cały czas ta sama książka ebook tegoż autora od 2007 roku.Poza tym po co te całostronicowe zrzuty ekranów - czarno-białe i nieczytelne.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!