Czytaj więcej:
Poznaję zegar okładka

Średnia Ocena:Poznaję zegar

Świeżość na rynku ebooków dla dzieci! Seria jest doskonałym uzupełnieniem szkolnego nauczania. Dzieci przez zabawę doskonalą własne umiejętności. Nie ma tu czasu na nudę. W książce pdf znajdują się zadania z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest też to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka ebook i gra stanowią integralną całość.

Szczegóły
Tytuł Poznaję zegar
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poznaję zegar pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poznaję zegar Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poznaję zegar PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • tomdra

    Czas płynie i nawet nieznajomość zasad użytkowania zegarka go nie spowolni. Obecnie coraz więcej osób sprawdza godzinę na telefonach komórkowych, a czasomierze stają się formą ozdoby zastępując bransoletki a także inną biżuterię. Mierzenie i sprawdzanie okresu, pory czy terminu stało się częścią życia, a czwarty wymiar realnie działa i oddziałuje na nasze działanie. Naukę przez zabawę, czas zacząć! „Poznaję zegar” to produkt przygotowany dla dzieci w wieku od 6 lat. Bawić możemy się w 2-5 graczy, a zajmie nam to ok. 20-40 minut. W opakowaniu znajdziemy książkę do ćwiczeń, planszę do gry a także zegar do trenowania naszych umiejętności praktycznych. Spacer z godzinami to bardzo przyjemna gra edukacyjna. Dzieci korzystają z planszy, która wyglądem przypomina tarczę określającą pory dnia i ustawiają na dodatkowym zegarze wylosowaną godzinę, używają też kolorowych kart a także kostki. Karty godzin są zielone, a zadaniem graczy jest wskazanie odpowiedniego czasu na zegarze. Karty ruchu są czerwone i wyznaczają ruch pionków na planszy – przód albo tył, o wybraną liczbę pól albo minut. Karty są śliskie i giętkie, przyjemne w dotyku. Miejscem startowym na torze planszy jest pole na godzinie dwunastej. Poruszamy się zgodnie z kierunkiem porad zegara, musimy wykonać pełne okrążenie. Kostka i pionki są standardowe, proste. Książka ebook zawiera 30 ćwiczeń, a na jej końcu znajduje się instrukcja do gry. Dzieci dorysowują porady zegara w odpowiednich pozycjach. Poznają historię przyrządów używanych do mierzenia upływu czasu. Kolorują zegary, łączą godziny z charakterystycznymi czynnościami. Rozwiązują krzyżówkę, znajdują różnice na obrazkach. Projektują swój zegar. Uzupełniają zdania, sortują godziny według określonych kryteriów. Obliczają czasy pokonania drogi w oparciu o dane z zegara. Poznają wykorzystanie informacji o okresie na podstawie programu telewizyjnego a także rozkładu jazdy. Wybierają zdania prawdziwe i wykreślają błędne. Obliczają różnice czasu w różnorakich miejscach globu. Wstępnie wprowadzane są w funkcjonowanie kalendarza. Na koniec układają własny harmonogram dnia w oparciu o kluczowe godziny. http://mlodygiercownik.pl/2016/09/02/recenzja-gry-planszowej-poznaje-zegar/

  • tomdra

    Książka ebook i gra edukacyjna służące do nauki czasu i zegara - bardzo przydatny zestaw, nieźle wykonany i przemyślany. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki albo zabawkę kreatywną - zapraszam i zalecam ten produkt!

  • Zwykła Matka

    Podczas edukacji mojej jedynaczki zdążyłem zaznajomić się z paroma propozycjami w kwestii nauki „czytania godzin poprzez zabawę”. Różnorakie przybierały one formy: od typowo zabawowych do typowych opracowań z rodziny „zakuć – zapamiętać – starać się nie zapomnieć”. Oferowane przez znajomą sówkę rozwiązanie w postaci gry „Poznaj zegar” plasuje się na ów liście gdzieś pośrodku. Lecz po kolei...Pierwsze zapytanie jakie zadałem po otwarciu pudełka z grą brzmiało: „A gdzie instrukcja?” Okazało się wnet, że oczywiście jest (bo być musi), lecz ukryta na ostatniej stronie dołączonej do zestawu książeczki. Wydawca prócz gry samej w sobie postanowił wzbogacić ofertę o zestaw zadań, łamigłówek i krzyżówek, w których głównymi bohaterami są godziny. Uważam, że jest to dość mądry pomysł na wzbudzenie zainteresowania młodego człowieka tematem czasu. Gra może się podobać albo nie, lecz kolorowe, interesujące zadania lubią prawdopodobnie wszyscy. Brawo! Więcej na blogu Zwykłej Matki

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!