Czytaj więcej:
Pożerca okładka

Średnia Ocena:Pożerca

"Pożerca", E.Raj - przygodowe fantasy z fragmentem steampunka i romansu, dla wszystkich, którzy lubią przewrotne elfki, mrukliwych orków, sarkazm i RPG-owy klimat wędrówki przez rozpadający się świat. Książka ebook podchodzi z dystansem do tematu "bohaterstwa" w literaturze fantasy.

Szczegóły
Tytuł Pożerca
Autor: Raj E.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo HM
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pożerca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pożerca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pożerca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Snieznooka

    Książki E. Raj są niesamowite, dopracowane i potrafią przenieść czytelnika w zupełnie inny świat. Znam jej twórczość, recenzowałam dla Was dwa tomy „Ucznia Nekromanty” i „Mavericka”, dlatego również wiedziałam, że czeka mnie niesamowita przygoda. Autorka wspominała, że planuje napisać opowieść fantastyczną z fragmentami steampunku, byłam ciekawa, jak jej to wyszło. „Pożerca” brzmi interesująco rozbudzając ciekawość, sami musicie przyznać, że brzmi groźnie. Czy znajdzie się tutaj mrok, jaki znaleźliśmy w „Uczniu Nekromanty”, czy coś znacznie lżejszego? Z magicznych istot zawsze fascynowały mnie elfy, dlatego również zaparzyłam sobie herbatę i zasiadłam do lektury. Głowną bohaterką książki autorstwa E. Raj pod tytułem pożera „Pożerca” jest elfia księżniczka Maya, dość specyficzna kobieta, która zawsze wpada w tarapaty. Swoim zachowaniem wywołuje nie małe zamieszanie, mocno nagina strunę zwracając na siebie uwagę na elfich dworach. Czara goryczy pewnego dnia się przelała, a Mayi przyszło za to zapłacić. Sarkastyczna, nieco zepsuta księżniczka została zmuszona udać się do Sayeri, niezwykle odległej krainy, gdzie na bezludnym pograniczu żyją orkowie. Nawet tam księżniczce nie udaje się spokornieć i rzez nać się w spokoju w świeżym miejscu. Trafia do lochu, gdzie jednym ze współwięźniów jest pewien zwiadowca. Ork imieniem Aryel jest prawdziwym silnym wojownikiem, który potrafi sobie radzić w trudnych, niesprzyjających warunkach. Czy mimo wrogości księżniczka dogada się z orkiem? Dwie nienawidzące się wzajemnie istoty, uprzedzenia wpajane niemal od narodzin, czy coś będzie w stanie to przełamać? Co skrywa Maya, jakie wydarzenia zapoczątkuje spotkanie tej dwójki? „Pożerca” jest powieścią, która potrafi przyjemne zaskoczyć czytelnika. Pierwsze, co pomyślałam to, jaką ciekawą bohaterką jest Maya, zadziorna, nieco zepsuta, pewna siebie i kłopotliwa. To elfka, która ściąga swoim zachowaniem kłopoty, jest wyjątkowo urodziwa, a zarazem odmienna od własnych pobratymców. Przyjdzie jej żyć w dość niecodziennym miejscu, z pewnością do niego nie przywykła, a wszystko ramach kary za jej niecodzienne wyskoki. Historia jest pisana w pierwszej osobie, co z pewnością spodoba się wielu czytelnikom. Mnie osobiście to nie przeszkadza, chętnie czytam także książki pisane w formie trzecio osobowej. E. Raj stworzyła opowieść, która jest dość złożona, na naszych oczach rozgrywa się potyczka o władzę, a wraz z nią rozpościerają się intrygi a także sekrety do rozwikłania. W książce pdf „Pożerca” znajdziecie także fragmenty romantyczne, co dodaje historii smaczku. Muszę Wam powiedzieć, że pomimo lekkiego zarysu steamunku ponad czym trochę ubolewam, z przyjemnością odkrywałam wspólnie z Maya, kim jest tytułowy Pożerca. Na uwagę także zasługują bohaterowie drugoplanowi, którzy spawają, że wszystko staje się o dużo ciekawsze. Nie można odmówić E. Raj talentu, będę wyczekiwała jej kolejnych powieści, a Wam radzę nadrobić czytelnicze zaległości.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!