Czytaj więcej:
Poza sezonem okładka

Średnia Ocena:Poza sezonem

"Poza sezonem" to kultowy horror autora znanej "Dziewczyny z sąsiedztwa", który po raz następny przesuwa granicę grozy do rejonów niedostępnych innym autorom. Przez wielu nazywany horrorem ostatecznym "Poza sezonem" jest niesamowicie wstrząsającą opowieścią o tym, jakie są granice człowieczeństwa i jak silna jest w nas wola przetrwania, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.                                                              Wypoczynek w nadmorskim kurorcie zamienia się w straszliwy koszmar dla pięknej nowojorskiej redaktorki i grupy jej przyjaciół. Trzy dziewczyny i trzech facetów muszą stawić czoła złu, które czai się w lasach wokół Dead River. Zaczyna się polowanie, które zamienia się w krwawą walkę o przetrwanie. Czy opuszczony dom na odludziu będzie miejscem ostatecznej klęski człowieczeństwa?                                                                                           "Kto jest najbardziej przerażającym mężczyzną w Ameryce? Chyba Jack Kechum" - Stephen King, mistrz horroru

Szczegóły
Tytuł Poza sezonem
Autor: Ketchum Jack
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Papierowy księżyc
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poza sezonem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poza sezonem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poza sezonem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Daria Muchowska

  Ta książka ebook bardzo przypadła mi do gustu. Od początku do końca trzymała w wielkim napięciu. Bardzo gorąco ją polecam.

 • Jakub Branicki

  Oczywiście to, że Stephen King określił Ketchuma mianem "Najstraszniejszego mężczyzny w Ameryce" było już podkreślane dużo razy, więc nie będę się roztrząsać ponad ocenianiem autora, tylko jego książkiKsiążka ukazała się pierwszy raz w 1981 roku w Wielkiej Brytanii i niemalże natychmiastowo zdecydowano o wstrzymaniu promocji i dalszej produkcji. Opowieść została bowiem uznana przez krytyków za zbyt mocną (a warto pamiętać, że i tak była już po wielu, wielu poprawkach, w których twórca niektóre brutalne sceny usunął, złagodził, lub zmienił!). Po sukcesie wydanej w Polsce "Dziewczynie z sąsiedztwa", polskie wydawnictwa uświadomiły w sobie, że na książki Ketchuma może być niemały popyt. Postanowili w drugim rzędzie wydać więc debiut autora.Książka nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Akcja nie rozkręca się długo i gdy nadejdzie jej punkt szczytu, to fale mdłości nie opuszczają nas ani na chwilę. Drobiazgowo opisywane sceny bestialskich morderstw sprawiają, że nie mamy odwagi dalej czytać, lecz nie potrafimy oderwać się od lektury. Opisy i charakterystykę postaci Ketchum ograniczył do absolutnego minimum, co jest bardzo dobrym zabiegiem, gdyż przy tak krótkiej książce pdf możemy lepiej się skupić na makabrze, która zdecydowanie jest tu na pierwszym planie.Podsumowując: "Poza sezonem" jest książką bardzo dobrą z olbrzymią dawką bestialstwa, przemocy i brutalnej pornografii. Zalecam ją tylko osobom o mocnych nerwach i żołądkach

 • stanna

  Ten literacki debiut jak najbardziej potwierdza fakt, że prawdopodobnie najbardziej przerażającym mężczyzną w Ameryce jest właśnie Jack Ketchum !Jest to książka ebook nie dla każdego, bo zawiera bardzo dosadne i ekstremalnie brutalne opisy morderstw dokonywanych przez rodzinę kanibali na grupie przyjaciół wypoczywających w kurorcie ...Polecam przede wszystkim czytelnikom o bardzo mocnych nerwach!

 • Magik

  Dla mnie takie książki to prawdziwe klasyki gatunku, ponieważ czerpia to co najlepsze z utartych szlaków a dodają jeszcze dużo od siebie (jeśli chodzi o twórców oczywiście). Dlatego tu mamy schemat z wypoczynkiem grupki przyjaciół daleko od zgiłku miasta i niespodziewanie trafia się psychopata polujący na nich. Lecz na tym schemat się kończy. Potem twórca daje popis swoim umiejętnością w tworzeniu przez opisy poczucia grozy. Naprawdę polecam!

 • Jur

  Po "poza sezonem" sięgnąłem głównie dlatego, że przeczytałem to jedno zdanie mistrza gatunku Kinga: "Kto jest najbardziej przerażającym mężczyzną w Ameryce? Chyba Jack Kechum". I to mnie tak bardzo zaintrygowało, że taki twórca jak King tak komplementuje Ketchuma, że po prostu musiałem sięgnąć po książkę. "poza sezonem" zdecydowanie jest książką w której ewidentnie widać inspirację powieściami Kinga. Jedank Ketchum ma swój styl i we własny, dość specyficzny sposób prowadzi akcję. Ogólnie pomysł, że grupa przyjaciół postanawia odpocząć razem na jakimś bezludziu i atakuje ich jakieś zło, nie jest niczym nowym. Jednak potem w rozwinięciu akcji twórca daje naprawdę duży popis własnych umiejętności i wyobraźni. Tak chorych i odrażających opisów dawno nie czytałem. Lecz to zdecydowanie plus. Mocna rzecz mówiąc krótko, jednak zdecydowanie nie dla każdego. Jeśli ktoś jest bardzo strachliwy i po nawet głupim filmie ma koszmary to nie zalecam mu "Poza Sezonem"

 • Tiara

  Ta książka ebook to zdecydowanie jeden z najlepszych horrorów jakie miała okazję przeczytać do tej pory. Książkę poleciła mi znajoma, która właśnie gustuje w takich strasznych historiach więc wiedziałam, że jeśli ona coś poleca to musi być dobre. Zabrałam się do czytania i z początku pomyślałam, że przecież podobnych historii jest móstwo. Jednak w miarę jak akcja się rozkręcała zmieniłam zdanie. Poza sezonem czytałam głównie wieczorami i naprawdę się bałam, ponieważ twórca zbudował taki mroczny i niepokojący klimat, że nie wiem jak się nie obawiać podczas czytania. Tym bardziej, że niektóre opisy zbrodni i dziwacznych zjawisk są bardzo realistyczne i niepokojące. Teraz wieczory są coraz dłuższe więc prawdopodobnie jeszcze raz przeczytam tą książkę. Ponieważ jest w niej ta dawka grozy, która uzależnia. Zalecam

 • hasgandar

  Po raz następny muszę przyznać, że Ketchum jest bez wątpienia królem horroru. Tym razem twórca zabiera nas na wycieczkę ponad morze. Cudowna sceneria, która w niedługim okresie zmieni się w krwawe pole walki, potyczki o przetrwanie. Bardzo ciekawe studium ludzkich zachowań. W mistrzowski sposób ukazane postawy ludzi, którzy walczą o swoje życie. W obliczu napotkanego zła ich człowieczeństwo zostanie poddane próbie.

 • szabatowa

  Jeżeli szukasz w książce pdf prawdziwej makabry to "Poza sezonem" jest idealną pozycją dla Ciebie. Wciąga od pierwszej do ostatniej strony, narzuca szybkie tempo akcji i bogata jest w dużo barwnych opisów scen ludzkiego okrucieństwa.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!