Czytaj więcej:
Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel okładka

Średnia Ocena:Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel

Jeśli trzymasz w ręku tę książkę, to chyba masz jakieś marzenie lub ambitny cel. A może po prostu pragniesz przekraczać granice swojej kreatywności, rozwijać talent i odnieść sukces? Możesz intuicyjnie wyczuwać, że klucz do takiej realizacji swojego ja leży tuż obok Ciebie. Musisz tylko przypomnieć sobie, jak go użyć. W rzeczywistości jest to banalnie proste: wyobraź sobie, że już jakiś czas temu osiągnąłeś własny cel. Teraz musisz jedynie przywołać emocje, które temu towarzyszyły, a następnie cały proces dochodzenia do sukcesu.I tym właśnie jest Proces Pamiętania.Od tego rozpoczyna się wyjątkowa droga do Twojej idealnej przyszłej przeszłości. W tej książce pdf odnajdziesz dużo cennych porad i inspiracji. Przekonasz się, jak fascynujące pokłady kreatywności drzemią w Twoim umyśle i jak doskonałe dzieła zostały przez Ciebie stworzone — wystarczy, że przypomnisz sobie to, co zdarzyło się w przyszłości. Z tą książką nauczysz się prowadzić Proces Pamiętania w sześciu prostych krokach, dowiesz się, jak go wykorzystać w wielu dziedzinach, choćby w pracy twórczej, współpracy z klientami czy przy szukaniu przyjaciół. Dynamicznie Proces okaże się czymś naturalnym i oczywistym, a osiąganie celów przyniesie Ci radość i poczucie spełnienia!Dzięki tej książce pdf odkryjesz: jak funkcjonuje Proces Pamiętania, kiedy i w jaki sposób go praktykować, jak może pomóc w realizacji zadań, w jaki sposób można osiągać własne cele i przekraczać swoje ograniczenia, jak otaczający nas świat materialny łączy się z pełnymi inspiracji poziomami energii. Przypomnij sobie własną przyszłą przeszłość i przyciągaj sukcesy!

Szczegóły
Tytuł Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel
Autor: Barrett Daniel J., Vitale Joe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Northman1984

    Cele są po to, by je osiągać. Chcesz czegoś? Idź po to. Taaaa, prosto powiedzieć... Trudniej zrobić. Ale, jednak, każdy z nas jakieś cele już w życiu osiągnął, prawda? No właśnie. Więc, może, starczy sobie przypomnieć jak to zrobiliśmy, odtworzyć trochę w samych sobie proces, jaki nas nakierował na wcześniejsze (małe i duże) życiowe zwycięstwa, i... znów się uda? O tym właśnie jest ta książka: o małej (wielkiej?) wewnętrznej filozofii dążenia do celów. Skutecznego dążenia. W największym skrócie mówiąc, ta lektura traktuje o pełnej mocy sile, jaką możemy czerpać z samonastawienia. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niby rzecz oczywista - "myśleć pozytywnie". To jednak nie zawsze jest łatwe. Czasem wręcz bardzo trudne. Twórca usiłuje każdemu z nas uzmysłowić, że - choć nie jest to proste - każde wygrana i osiągnięty cel zaczyna się od nas samych. Może upraszczam, lecz po prostu od dobrego nastawienia. To od niego zaczyna się każdy sukces (lub, jak woli autor, dzieło osiągnięcia każdego celu). Książka ebook jest fajna, lecz trzeba prawdopodobnie mieć raz że chęć, a dwa - ochotę i brak lekceważenia dla tego typu lektur, aby w ogóle po coś takiego sięgnąć. Znam takich, którzy omijają takie książki szerokim łukiem. A szkoda, ponieważ czasem warto jednak zboczyć w księgarni / bibliotece do regału, na którym stoją. Polecam. Dziękuję Wydawnictwu Sensus za egzemplarz recenzencki. Recenzja znajduje się także na moim blogu: https://cosnapolce.blogspot.com/2017/10/powrot-do-przyszosci-przypomnij-sobie.html

  • Angelika

    Dr Joe "Mr Fire" Vitale jego osobowość poznałam ,oglądając kultowy film "Sekret" ,który we mnie obudził moc spełniania własnych marzeń.Dzięki niemu zaczęłam bardziej pracować ponad własnymi myślami i tym jak przyciągać do siebie rzeczy,które są dla mnie ważne.Z ciekawością sięgnęłam po tą książkę, by poszerzyć własną wiedzę.Czy książka ebook przypadła mi do gustu?Zapraszam do recenzji. Każdy ma marzenia ,ale nie każdy wie jak je zmaterializować.Do tego trzeba chęci, zaangażowania i wiary.Tak naprawdę w każdym z nas drzemie ,ta wiedza jak to zrobić starczy przypomnieć sobie jak to zrobić i zacząć działać.W poprzednich publikacjach Joe Vitale przedstawiał prawo przyciągania polegające na pozytywnym myśleniu o rzeczach,które pragniemy osiągnąć.W tej publikacji twórca ukazuje metodę ''Pamiętnika''. Metoda, ta polega na wzbudzaniu w sobie ,tak mocnych emocji jakbyśmy mieli już własny cel w garści.Tą metodę można używać na każdej płaszczyźnie życia.Cokolwiek ,chcesz osiągnąć jesteś w stanie zrealizować. Wystarczą chęci i pozytywne emocje. Metoda autora jest dość konwencjonalna i nie każdy czytelnik jest w stanie uwierzyć w moc takiej metody.Dla mnie jest ona nieco naciągania.Nie sądzę,by same myśli pozytywne sprawiły ,że dostaniemy wszystko ,co zapragniemy. Prócz emocji są kluczowe też czyny.Jeśli jednak ktoś z Was chcę spróbować takiej sposoby ,zapraszam do przeczytania poradnika.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!