Czytaj więcej:
Powrót. Wydanie limitowane okładka

Średnia Ocena:Powrót. Wydanie limitowane

Specjalne świąteczne wydanie w pięknej zimowej okładce – idealne na upominek pod choinkę! Powieść Nicholasa Sparksa utrzymana w duchu „I stale ją kocham” i „Pamiętnika”! Ukrywający się przed światem lekarz a także dwie kobiety, których tajemnice zmienią jego życie… Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wówczas odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się doskonałym schronieniem.  Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy jego serce. Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Lecz nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, stale pozostaje zadziwiająco odległa… A Trevor zastanawia się, co dziewczyna ukrywa. Jego pobyt w New Bern dodatkowo utrudnia obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o zagadkowej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę usiłuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło. Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, żeby iść naprzód, nierzadko musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Mistrz romantycznych historii powraca! Booklist Fani Sparksa będą zachwyceni, a nowi czytelnicy natychmiastowo zakochają się w jego twórczości! „Northern Virginia Magazine” Romantyczna i wzruszająca opowieść! „Heat” Romantyczna literatura najwyższej klasy! „OK! Magazine” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Powrót. Wydanie limitowane
Autor: Sparks Nicholas
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powrót. Wydanie limitowane pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powrót. Wydanie limitowane Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powrót. Wydanie limitowane PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • w_i_o_l_a_a__

    W listopadzie nakładem Wydawnictwa Albatros pojawił się „Powrót" Nikolasa Sparksa w zimowej edycji. Wyszło naprawdę cudownie i świątecznie. Może być dobrym pomysłem na upominek pod choinkę dla fanów autora i poruszających powieści obyczajowych czy lekturę na chłodne wieczory przy kominku, aromatycznej herbatce i korzennym ciasteczku. To nieśpiesznie tocząca się opowiadanie o miłości, przebaczeniu, pragnieniach, samotności i drugich szansach. Skomplikowana i wzruszająca historia dwóch kobiet, które pojawiły się w życiu głównego bohatera i narratora, lekarza z syndromem stresu pourazowego po powrocie z Afganistanu do domu odziedziczonego po dziadku. Czy uda mu się wyjaśnić dziwne okoliczności śmierci staruszka? Na drodze weterana staną atrakcyjna zastępczyni szeryfa, pragnąca miłości i bliskości, lecz odizolowana murem sekretów a także nastolatka z mrocznym sekretem, w zastanawiający sposób związana z jego dziadkiem. Chęć poznania wszystkich odpowiedzi zadziała jak magnes, będziemy snuć domysły, lecz zakończenie i tak zaskoczy. W końcu Sparks potrafi wciągać, komplikować, poruszać wszelkie struny wrażliwości i w dodatku pisze tak, że nawet ciekawostki pszczelarskie nie trącają nudą.

  • Recenzje Kiti

    Czytałam mało ebooków tego autora, lecz postanowiłam skusić się na ,,Powrót". Słusznie przypuszczałam, że to będzie niezła decyzja. Trevor nie planował powrotu do posiadłości dziadka. Prawda jednak była taka, że po śmierci staruszka musiał zająć się jego pszczołami i doglądnąć majątku. Zastanawiające jednak było to, gdzie dziadek znajdował się przed śmiercią. Facet po śmierci krewnego postanowił bliżej przyjrzeć się tej sprawie. Książka ebook jest naprawdę bardzo ciekawie napisana. Od debiutu autora minęło już nad 20 lat, więc styl jego powieści także uległ zmianie, na plus. Mowa jest bardzo plastyczny, nie toporny, całość czyta się naprawdę dynamicznie i z wypiekami na twarzy. Nie mogłam doczekać się zakończenia tej publikacji. Tytułowy powrót może być niejednoznaczny. Oznacza ponowne zamieszkanie w domu dziadka, lecz nie tylko. Podczas lektury tej książki dostrzeżecie kilka innych znaczeń, wątków, które są związane z powrotami. Całość jest naprawdę świetna. ,,Powrót" Nicholasa Sparksa to piękna powieść, która, gdy doczeka się ekranizacji, na pewno znajdzie rzesze widzów. Tymczasem warto zapoznać się z tą pisaną wersją, gdyż jest naprawdę świetna.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!